Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprzedaż rac

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• *PRZEMO*
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez stfu!_kash
    Zamieszczone przez dyha
    Zamieszczone przez *PRZEMO*
    Zamieszczone przez Raffi
    Szkoda tylko że nierealny.
    dlaczego?!

ja na spolke z paroma osobami (4-5) moge zamowic race... i bedziemy je sprzedawac przed stadionem... w cenach hurtowych... i pozniej wszyscy na jeden sygnal odpala je.. to chyba nie az takie trudne ale potrzeba "reklamy" zeby kazdy przychodzac na mecz wzial ze soba jeszcze ze 20 pln. na race! i kolejny rekord gotwowy! i effekt pierwsza klasa

ale ze mnie optymista
    to wiesz co , moze dogadaj sie z ochroną i oni będą je rozprowadzać
    do ceny racy dodaj ze 3 zeta na flage. Zainteresowany nie patrzy czy cena 20 czy 23 zeta. A zysk bedzie niezly
    czuje ze to dobry pomysl ale do zorganizowania nie prze zemnie.. zbynia pierdola jestem '8 moze sie ktos tym na powanize zainteresuje?

bo nie jest to tkaie trudno to zorganizowac..

Zostaw komentarz:

• stfu!_kash
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez dyha
    Zamieszczone przez Raffi
    dlaczego?!

ja na spolke z paroma osobami (4-5) moge zamowic race... i bedziemy je sprzedawac przed stadionem... w cenach hurtowych... i pozniej wszyscy na jeden sygnal odpala je.. to chyba nie az takie trudne ale potrzeba "reklamy" zeby kazdy przychodzac na mecz wzial ze soba jeszcze ze 20 pln. na race! i kolejny rekord gotwowy! i effekt pierwsza klasa

ale ze mnie optymista
    do ceny racy dodaj ze 3 zeta na flage. Zainteresowany nie patrzy czy cena 20 czy 23 zeta. A zysk bedzie niezly

Zostaw komentarz:

• Adamtob
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tuzin
    Pamiatki Arki?? Juz pedzimy!
    Hmmm ...to Ty ? Moj nick jest podobny do tego na "tamtym" forum ktore zdycha ....

Sorry za prywate ...

Zostaw komentarz:

• *PRZEMO*
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez dyha

raczej pomysl nie realny:/

Zostaw komentarz:

• dyha
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raffi
    dlaczego?!

ale ze mnie optymista

Zostaw komentarz:

• *PRZEMO*
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raffi
    dlaczego?!

ale ze mnie optymista

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Mrozik
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MiniP
    Zamieszczone przez zajączek
    Zamieszczone przez crollek
    Czemu? Kupimy szale Arki i potem będziemy mówić że to krojone. Kto mi zajmie kolejkę?
    Nam to nie wypada tylko Polonia kupuje hurtem nowiutkie szale Legii i potem twierdzą że je skroili :/
    Nie mam dowodów, ale coś w tym jest. Pamiętam jedno zdjęcie w NL po pewnych derbach na konwiktorskiej z kratami, na których wisiałypo dwie/trzy sztuki takich samych wzorów naszych szali. Czy to przypadek, że pewne wzory się powtarzały po 2 razy i były obok siebie przywieszone? a może po prostu poloniście zadbali nawet o formę.
    bo szale są w większości takie same z dwóch stron więc jak się je rozerwie to robią dwa razy większe wrażenie :buhaha:
    a ja mam wrazenie ze kibicom poloni chodzi o jakosc a nie ilosc! :buhaha: jak by nie patrzec dlugo musieli szukac zeby znalesc pare takich samych szali to sie nazywa ambicja :buhaha: :buhaha:

co do rac to fajnie by bylo gdyby ktos przed stadionem sprzedawal, oczywiscie po wmiare niskih cenach i zeby kazdy zakupil o moglby byc kolejny rekord ale pzy taym jaki efekt! :raceee:

sam jestem gotow przyniesc jakas race na mecz wiec moze w nadchodzacym sezeonie zrobimy tka akcje kibicow, z forum.. przynajmniej bylo by wyidac gdzie kto siedzi..
    DObry pomysł

Zostaw komentarz:

• *PRZEMO*
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MiniP
    Czemu? Kupimy szale Arki i potem będziemy mówić że to krojone. Kto mi zajmie kolejkę?
    Nam to nie wypada tylko Polonia kupuje hurtem nowiutkie szale Legii i potem twierdzą że je skroili :/
    Nie mam dowodów, ale coś w tym jest. Pamiętam jedno zdjęcie w NL po pewnych derbach na konwiktorskiej z kratami, na których wisiałypo dwie/trzy sztuki takich samych wzorów naszych szali. Czy to przypadek, że pewne wzory się powtarzały po 2 razy i były obok siebie przywieszone? a może po prostu poloniście zadbali nawet o formę.
    bo szale są w większości takie same z dwóch stron więc jak się je rozerwie to robią dwa razy większe wrażenie :buhaha:
    a ja mam wrazenie ze kibicom poloni chodzi o jakosc a nie ilosc! :buhaha: jak by nie patrzec dlugo musieli szukac zeby znalesc pare takich samych szali to sie nazywa ambicja :buhaha: :buhaha:

co do rac to fajnie by bylo gdyby ktos przed stadionem sprzedawal, oczywiscie po wmiare niskih cenach i zeby kazdy zakupil o moglby byc kolejny rekord ale pzy taym jaki efekt! :raceee:

sam jestem gotow przyniesc jakas race na mecz wiec moze w nadchodzacym sezeonie zrobimy tka akcje kibicow, z forum.. przynajmniej bylo by wyidac gdzie kto siedzi..

Zostaw komentarz:

• Grochów
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Yankes-Natolin
    Zamieszczone przez Grochów
    To jak już jest ten temat to wypowiedzcie się o tym:
    http://forum.ultras.pl/viewtopic.php...0b317526aa5f07
    Dla jasności dodam,że w tym wątku chodzi raczej o różnice między racami morskimi i draskowymi...
    "ielkie brawa dla Zawiszy,gdyż jest to jak na 5 lige nie lada wyczyn,lecz moim zdaniem jest spora różnica między racami morskimi,a draskowymi i to tak samo w cenie jak i w efekcie...
    "Te race odpalone przez fanow bydgoskiego Zawiszy... dam sobie reke uciac, ze zakupili je u swego ziomala z Lodzi (ksywy nie podam choc kazdy chyba kojarzy tego Pana). Race te sa obecnie po 15 zl (obnizka cen na wakacje, wiosna byly po 18-20zl), i choc sa to race tekturowe, to jednak ktos zrobil je na tyle dobrze, ze wygladaja prawie tak samo jak race morskie (metalowe lub termoplastikowe), a i ich moc na pewno nie jest polowe nizsza, tylko gora 1/4 nizsza. Naprawde efekt z nich jest dobry!! A przy sztucznym swietle nawet bardzo dobry, praktycznie taki sam jk morskich."

jak myslicie warto to kupic??
    Oferte i efekt można zobaczyć na stronie www.race.of.pl
    Ze zdjęć wynika ,że raczej warto...tym bardziej,że cena jest niska...

Zostaw komentarz:

• Yankes
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Grochów
    Dla jasności dodam,że w tym wątku chodzi raczej o różnice między racami morskimi i draskowymi...
    "ielkie brawa dla Zawiszy,gdyż jest to jak na 5 lige nie lada wyczyn,lecz moim zdaniem jest spora różnica między racami morskimi,a draskowymi i to tak samo w cenie jak i w efekcie...
    "Te race odpalone przez fanow bydgoskiego Zawiszy... dam sobie reke uciac, ze zakupili je u swego ziomala z Lodzi (ksywy nie podam choc kazdy chyba kojarzy tego Pana). Race te sa obecnie po 15 zl (obnizka cen na wakacje, wiosna byly po 18-20zl), i choc sa to race tekturowe, to jednak ktos zrobil je na tyle dobrze, ze wygladaja prawie tak samo jak race morskie (metalowe lub termoplastikowe), a i ich moc na pewno nie jest polowe nizsza, tylko gora 1/4 nizsza. Naprawde efekt z nich jest dobry!! A przy sztucznym swietle nawet bardzo dobry, praktycznie taki sam jk morskich."
    jak myslicie warto to kupic??

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    tak, ale wtedy to mozna wywiesic na plocie konkurencyjnego sklepu, a nie na stadionie ;]

Zostaw komentarz:

• Egzekutor
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MiniP
    A jak ktoś ukradnie szale ze sklepu to można mówić, że krojone?

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Grochów
    odpowiedział(a)
    Wielkie brawa dla Zawiszy,gdyż jest to jak na 5 lige nie lada wyczyn,lecz moim zdaniem jest spora różnica między racami morskimi,a draskowymi i to tak samo w cenie jak i w efekcie...

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X