Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprzedaż rac

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sprzedaż rac

Sprzedaż oryginalnych morskich rac (nieprzeterminowane), takich jakie używane są na meczach między innymi Arki, Lecha, oraz innych klubów z czołówki polskiej sceny ultras. Cena 25 PLN plus przesyłka. Więcej informacji pod pietruch_arka@interia.pl Zapraszamy także na stronę www.arka.hat.pl do sklepów z oryginalnymi ubraniami firmy Hooligan i z pamiątkami Arki

Pamiatki Arki?? Juz pedzimy!

Komentarz

...
      Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Adis
        Zamieszczone przez Tuzin
        Pamiatki Arki?? Juz pedzimy!
        Który jestes w kolejce? Ja staje za toba...
        To lecimy wszyscy jakieś promocje wtedy będziemy mieć na pewno

Komentarz

...
          Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

trzeba byc inteligetnym zeby tu reklamowac pamietaki arki gdynia! ehhhh proponuje zamknac ten temat!
            Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

arka

U nas na stronie byl taki sam ale juz go zamknąłem. Ale race sa dobre i daje w kreske
              ULTRAS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Komentarz

Podziwiam kolegę Pietrucha, że zwiedził chyba wszystkie istotne fora klubowe, z trzecią i czwartą ligą włącznie. Szczerze mówiąc, zastanawiałem się , czemu jeszcze tutaj nie dotarł '8
                Cóż, reklama dźwignią handlu, choć tutaj popyt może być tylko na race
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                  Podziwiam kolegę Pietrucha, że zwiedził chyba wszystkie istotne fora klubowe, z trzecią i czwartą ligą włącznie. Szczerze mówiąc, zastanawiałem się , czemu jeszcze tutaj nie dotarł '8
                  Czemu? Kupimy szale Arki i potem będziemy mówić że to krojone. Kto mi zajmie kolejkę?
                  Legia
                  wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
                    Czemu? Kupimy szale Arki i potem będziemy mówić że to krojone. Kto mi zajmie kolejkę?
                    Nam to nie wypada tylko Polonia kupuje hurtem nowiutkie szale Legii i potem twierdzą że je skroili :/

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                      No u nas też był i się reklamował heheheh
                      Czy deszcz pada, czy nie
                      Ja i tak kocham Cie
                      W moim sercu LEGIA
                      i na dobre i na złe!!!!!!!!!!

Komentarz

SZALE UŻYWANE NA SPRZEDAŻ

RADOMIAK RADOM-15 PLN, LECHIA GDAŃSK-25 PLN, STS AUTOSAN SANOK-15 PLN, STOLEM GNIEWINO- 22 PLN, PAKMET STAROGARD GDAŃSKI-22 PLN, ELANA TORUŃ-22 PLN, START NAMYSŁÓW-25 PLN, LEGIA WARSZAWA-22 PLN, JANTAR USTKA-22 PLN, RUCH CHORZÓW-25 PLN, GÓRNIK ZABRZE-22 PLN, HUTNIK KRAKÓW-25 PLN, ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC-22 PLN, GKS KATOWICE-25 PLN, WISŁA KRAKÓW-25 PLN, BROŃ RADOM-25 PLN, LEGIA WARSZAWA-25 PLN, CHEMIK KEDZIERZYN-22 PLN
                        8- 8- 8-
                        Only You

Komentarz

Zamieszczone przez crollek
                          Zamieszczone przez zajączek
                          Nam to nie wypada tylko Polonia kupuje hurtem nowiutkie szale Legii i potem twierdzą że je skroili :/
                          Nie mam dowodów, ale coś w tym jest. Pamiętam jedno zdjęcie w NL po pewnych derbach na konwiktorskiej z kratami, na których wisiałypo dwie/trzy sztuki takich samych wzorów naszych szali. Czy to przypadek, że pewne wzory się powtarzały po 2 razy i były obok siebie przywieszone? a może po prostu poloniście zadbali nawet o formę.
                          Legia
                          wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Re: Sprzedaż rac

Raffi ma racje - koles zareklamowal sie na wszystkich mozliwych forach piklarskich...naprawde...widzialem to nawet na forum druzyny 5 ligi lubuskiej....

a swoja droga race morskie daja swietny efekt
                            Warszawa

Komentarz

To jak już jest ten temat to wypowiedzcie się o tym:
                              http://forum.ultras.pl/viewtopic.php...0b317526aa5f07
                              Dla jasności dodam,że w tym wątku chodzi raczej o różnice między racami morskimi i draskowymi...
                              Wielkie brawa dla Zawiszy,gdyż jest to jak na 5 lige nie lada wyczyn,lecz moim zdaniem jest spora różnica między racami morskimi,a draskowymi i to tak samo w cenie jak i w efekcie...
                              WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Pracuję...
                              X