Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprzedaż rac

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• aaadamm
    odpowiedział(a)
    Re: Sprzedaż rac

Raffi ma racje - koles zareklamowal sie na wszystkich mozliwych forach piklarskich...naprawde...widzialem to nawet na forum druzyny 5 ligi lubuskiej....

a swoja droga race morskie daja swietny efekt

Zostaw komentarz:

• Aureliusz
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez crollek
    Zamieszczone przez zajączek
    Czemu? Kupimy szale Arki i potem będziemy mówić że to krojone. Kto mi zajmie kolejkę?
    Nam to nie wypada tylko Polonia kupuje hurtem nowiutkie szale Legii i potem twierdzą że je skroili :/
    Nie mam dowodów, ale coś w tym jest. Pamiętam jedno zdjęcie w NL po pewnych derbach na konwiktorskiej z kratami, na których wisiałypo dwie/trzy sztuki takich samych wzorów naszych szali. Czy to przypadek, że pewne wzory się powtarzały po 2 razy i były obok siebie przywieszone? a może po prostu poloniście zadbali nawet o formę.

Zostaw komentarz:

• yusta
    odpowiedział(a)
    SZALE UŻYWANE NA SPRZEDAŻ

RADOMIAK RADOM-15 PLN, LECHIA GDAŃSK-25 PLN, STS AUTOSAN SANOK-15 PLN, STOLEM GNIEWINO- 22 PLN, PAKMET STAROGARD GDAŃSKI-22 PLN, ELANA TORUŃ-22 PLN, START NAMYSŁÓW-25 PLN, LEGIA WARSZAWA-22 PLN, JANTAR USTKA-22 PLN, RUCH CHORZÓW-25 PLN, GÓRNIK ZABRZE-22 PLN, HUTNIK KRAKÓW-25 PLN, ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC-22 PLN, GKS KATOWICE-25 PLN, WISŁA KRAKÓW-25 PLN, BROŃ RADOM-25 PLN, LEGIA WARSZAWA-25 PLN, CHEMIK KEDZIERZYN-22 PLN
    8- 8- 8-

Zostaw komentarz:

• Toudi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raffi
    Podziwiam kolegę Pietrucha, że zwiedził chyba wszystkie istotne fora klubowe, z trzecią i czwartą ligą włącznie. Szczerze mówiąc, zastanawiałem się , czemu jeszcze tutaj nie dotarł '8
    Cóż, reklama dźwignią handlu, choć tutaj popyt może być tylko na race
    No u nas też był i się reklamował heheheh

Zostaw komentarz:

• krollek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez zajączek
    Czemu? Kupimy szale Arki i potem będziemy mówić że to krojone. Kto mi zajmie kolejkę?
    Nam to nie wypada tylko Polonia kupuje hurtem nowiutkie szale Legii i potem twierdzą że je skroili :/

Zostaw komentarz:

• Aureliusz
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raffi
    Podziwiam kolegę Pietrucha, że zwiedził chyba wszystkie istotne fora klubowe, z trzecią i czwartą ligą włącznie. Szczerze mówiąc, zastanawiałem się , czemu jeszcze tutaj nie dotarł '8

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• ^m@rcin^
    odpowiedział(a)
    arka

U nas na stronie byl taki sam ale juz go zamknąłem. Ale race sa dobre i daje w kreske

Zostaw komentarz:

• kamyk
    odpowiedział(a)
    trzeba byc inteligetnym zeby tu reklamowac pamietaki arki gdynia! ehhhh proponuje zamknac ten temat!

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ...
    Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• krollek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Adis
    Zamieszczone przez Tuzin
    Pamiatki Arki?? Juz pedzimy!
    Który jestes w kolejce? Ja staje za toba...
    To lecimy wszyscy jakieś promocje wtedy będziemy mieć na pewno

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ...
    Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Tuzin...
    odpowiedział(a)
    Pamiatki Arki?? Juz pedzimy!

Zostaw komentarz:

• Pietruch_Arka
    rozpoczął temat Sprzedaż rac

Sprzedaż rac

Sprzedaż oryginalnych morskich rac (nieprzeterminowane), takich jakie używane są na meczach między innymi Arki, Lecha, oraz innych klubów z czołówki polskiej sceny ultras. Cena 25 PLN plus przesyłka. Więcej informacji pod pietruch_arka@interia.pl Zapraszamy także na stronę www.arka.hat.pl do sklepów z oryginalnymi ubraniami firmy Hooligan i z pamiątkami Arki
Pracuję...
X