Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trybuny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Trybuny

Siema w ostatnim odcinku NL jest podsumowanie sezonu na trybunach ! Patrząc na te wyniki widać że Lech nas wyprzedził we wszystkich tabelach coś mi tu nie gra u siebie Lech jest przed nami o 5 tys. kibiców średnio na maczu ! to zdecydowanie za dużo szczegulnie że Pyry są w ekstraklasie daleko za nami a jednak tam więcej przychodzi narodu !!!!!!!!! Trzeba się w tym sezonie poprawić !! Teraz tabela wyjazdów : zgroza Lech przed nami no ale to można wytłumaczyć zakazami PZPN-u nałożonymi na nas lub poprostu zbyt małymi sektorami na niektóre spotkania !! 5% pojemności to jest za mało !!! Na pewno dla nas jest za mało ale naprzykład taka Amica oni chyba nigdy nie wypełnią całego sektora dla gości ! A więc trzeba się zmobilizować i w tym roku dominować na trybunach całej Polski POZDRO
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
    e(L)o

Re: Trybuny

Zamieszczone przez Siekier
    [...] Teraz tabela wyjazdów : zgroza Lech przed nami no ale to można wytłumaczyć zakazami PZPN-u nałożonymi na nas lub poprostu zbyt małymi sektorami na niektóre spotkania !! [...]
    Zakazami możesz to tłumaczyć (tak przy okazji ile mieliście zakazów?), ale nie pojemniością trybun dla gości, oni przecież jeżdżą po tych samych stadionach.
    Jestem, a tak jakby mnie nie było...
    Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

a na Polonii i Wiśle byli w 500 osób? :>
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Do WIŚLAKA : kluczowy mecz w POZNANIU widziałeś tam nas zorganizowanych NIE bo niemogliśmy wejść na stadion NA widzewie wpuszczono nas tam tylko 600 a chętnych było dwa razy więcej - Lech wszedł na Widzew w liczebności takiej jaką chcieli NA Polonię derby wpuścili nas ilu ? Chyba troche za mało jak na nas !!! Lech na swoje derby został wpuszczony odpowiednio tak jak chcieli mam wyliczać dalej A WY WIŚLAKI ZAMIAST PLĄTAĆ SIĘ PO NASZYCH STRONACH POPATRZCIE NA SAMYCH SIEBIE JESTEŚCIE DALEKO ZA NAMI
        e(L)o

Komentarz

ok., udzieliłeś informacji

Ale na końcu...

[...] A WY WIŚLAKI ZAMIAST PLĄTAĆ SIĘ PO NASZYCH STRONACH POPATRZCIE NA SAMYCH SIEBIE JESTEŚCIE DALEKO ZA NAMI

...krzyczysz na mnie? 8- Chłopcze wyłącz taki jeden przycisk ("Caps Lock") jak do mnie piszesz :>
          Twoje to forum? Więc o co ci chodzi? Uważaj, nie straszę :> , bo możesz sam niedługo szukać forum na którym mógłbyś poplatać się.

Komentarz

Jest to forum kibiców Legii a nie Wisły o to chodzi ja nie wchodze na wasze strony O TO CHODZI
            e(L)o

Komentarz

Jest to forum kibiców Legii a nie Wisły o to chodzi ja nie wchodze na wasze strony O TO CHODZI
              To jest forum ogolnodostepne i jakos Unico na nim długo sie utrzymał wiec go nie obrazaj i nie mow mu gdzie ma pisac.
              Proponuj zmien swoj ton wypowiedzi przeczytaj regulamin i pomysl czy chcesz lub nadajesz sie do pisania tutaj zanim Ci kto inny przykrosc zrobi.
              Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
              że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
              choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Ja nikogo nie miałem zamiaru obrarzać i nie mam takiego zamiaru !
                e(L)o

Komentarz

ej to jest forum poswiecone Legii ale nie jest tylko dla Nas. Kazdy kto umie grzecznie i spokojnie wyrazic swoje zdanie jest mile widziany... a ten kto nie potrafi nawet jakby byl za Legia to nie

Komentarz

Nie wchodzisz, ale nikt ci nie broni tego robić. Spróbuj może wyleczysz się choć trochę ze swego rodzaju ksenofobii.

Komentarz

Siema w ostatnim odcinku NL jest podsumowanie sezonu na trybunach ! Patrząc na te wyniki widać że Lech nas wyprzedził we wszystkich tabelach coś mi tu nie gra u siebie Lech jest przed nami o 5 tys. kibiców średnio na maczu ! to zdecydowanie za dużo szczegulnie że Pyry są w ekstraklasie daleko za nami a jednak tam więcej przychodzi narodu !!!!!!!!! Trzeba się w tym sezonie poprawić !!
                      tyle że u nas jest 15 tysięcy miejsc a u nich trochę więcej więc nawet jak by u nas był pełny stadion to nie będzie nas więcej.chyba ze będziemy wyliczać procentowo ale też nie wiem czy byśmy wygrali.
                      ważne jest to że nasze kartony wychodzą super a ich nie,nasza sektorówka jest super a im odbiło i szyją jedną za drugą drąc je przy rozwijaniu a w dodatku wzięli hajs od sponsora i mają jego logo..ehh szkoda gadać. Poza tym na Lechu z tego co wiem to można na jeden bilet wnieść dziecko żeby posadzić je na kolanach bilet rodzinny jest tani i mają miejsce na stadionie gdzie piknik albo rodzic z małym dzieckiem może usiaść i obejrzeć mecz.U nas tak nie ma bo siedząć na Żylecie nic nie widać,a na krytej bilety są srasznie drogie a z łuku mało co widać.tak więc nieprędko wyprzedzimy Lecha pod względem frekwencji u siebie a jak jeszcze kulczyk zmontuje tam silną drużyne to ich stadion bedzie pełen na kazdymmeczu a nie tylko na 1 i na meczu z Legią i Widzewem

Komentarz

Zamieszczone przez MiniP
                        Siema w ostatnim odcinku NL jest podsumowanie sezonu na trybunach ! Patrząc na te wyniki widać że Lech nas wyprzedził we wszystkich tabelach coś mi tu nie gra u siebie Lech jest przed nami o 5 tys. kibiców średnio na maczu ! to zdecydowanie za dużo szczegulnie że Pyry są w ekstraklasie daleko za nami a jednak tam więcej przychodzi narodu !!!!!!!!! Trzeba się w tym sezonie poprawić !!
                        tyle że u nas jest 15 tysięcy miejsc a u nich trochę więcej więc nawet jak by u nas był pełny stadion to nie będzie nas więcej.chyba ze będziemy wyliczać procentowo ale też nie wiem czy byśmy wygrali.
                        ważne jest to że nasze kartony wychodzą super a ich nie,nasza sektorówka jest super a im odbiło i szyją jedną za drugą drąc je przy rozwijaniu a w dodatku wzięli hajs od sponsora i mają jego logo..ehh szkoda gadać. Poza tym na Lechu z tego co wiem to można na jeden bilet wnieść dziecko żeby posadzić je na kolanach bilet rodzinny jest tani i mają miejsce na stadionie gdzie piknik albo rodzic z małym dzieckiem może usiaść i obejrzeć mecz.U nas tak nie ma bo siedząć na Żylecie nic nie widać,a na krytej bilety są srasznie drogie a z łuku mało co widać.tak więc nieprędko wyprzedzimy Lecha pod względem frekwencji u siebie a jak jeszcze kulczyk zmontuje tam silną drużyne to ich stadion bedzie pełen na kazdymmeczu a nie tylko na 1 i na meczu z Legią i Widzewem
                        Dokładnie. Niema co porównywać frekwencji naszej i Lecha. Tam jest strasznie dużo pikników i jak to piszą całych rodzin (tzn ojciec z małym synem).Jeszcze długo ich nie wyprzedzimy w tym aspekcie.
                        Czy deszcz pada, czy nie
                        Ja i tak kocham Cie
                        W moim sercu LEGIA
                        i na dobre i na złe!!!!!!!!!!

Komentarz

przed chwila dostałem bana na forum polonii potym jak napisałem ze na Muranowie jest wiecej kibiców Legii niz polonii - Wiec nie chce zeby na tym forum było tak samo, wiadomo przeciesz ze kazdy ma inne zdanie i zawsze przyda sie wypowiedz kogos z innego klubu zeby bylo co pokomentować

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                            Nie wchodzisz, ale nikt ci nie broni tego robić. Spróbuj może wyleczysz się choć trochę ze swego rodzaju ksenofobii.
                            Prosze zachowac spokój , bo zainterweniuję Owszem Unico jesteś długo u Nas na forum , ale Ciebie tak samo obowiązują zasady tego forum jak i Siekiera , wiec przestań wyskakiwać z jakąś ksenofobią ...
                            :/

Komentarz

Zamieszczone przez Łysolek
                              Zamieszczone przez Unico
                              Prosze zachowac spokój , bo zainterweniuję Owszem Unico jesteś długo u Nas na forum , ale Ciebie tak samo obowiązują zasady tego forum jak i Siekiera , wiec przestań wyskakiwać z jakąś ksenofobią ...
                              :/
                              eeee ksenofobia to taki robaczek to nic groźnego...

Przecież nie przeczę, że obowiązują mnie zasaady. Chyba, że uważasz, że łamię jakieś zasady? Jesli tak, to które?

Komentarz

Pracuję...
                              X