Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy sezon pod wzgledem ultras

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowy sezon pod wzgledem ultras

Jak oceniacie nadchodzacy sezon w sprawach ultras czy jest dobry terminarz(pierwszy wyjazd do wodzislawa) gdzie beda ciezsze mecze u siebie i na wyjazdzie gdzie sie mozemy pokazac z dobrej strony i co myslicie o wyjezdzie do polkowic i Łecznej??!!......HWDP!
    Policja jest po to by nas bronić....tylko kto obroni nas przed nimi!...A.C.A.B!

nie jest do dupy bo mecz np z Lechem Polonią i Krakowska to beda rozgrywane w wakacje wtedy gdy nawet o 22 jest jasno jak o 10 rano wiec bedz etrzeba postawic na takie elemety jak kartiniada ale w słoncu to tez kiepsko wiadc i szarfy ( tego jeszcze nie było) bo racowisk to mało co bedzie widać ... mi sie nie podoba

Komentarz

E tam, te Polkowice to kolejna wieś w lidze - wolal bym zeby wchodziły kluby z dużych miast - w tedy by sie napewno więcej działo. A ultras - bedzie jasno wczasie meczy - ale wieże ze bedzie dobrze.

Komentarz

Zamieszczone przez 1916
        E tam, te Polkowice to kolejna wieś w lidze - wolal bym zeby wchodziły kluby z dużych miast - w tedy by sie napewno więcej działo. A ultras - bedzie jasno wczasie meczy - ale wieże ze bedzie dobrze.
        NIe taka wies , mają dobrego sponsora ( VW ) i stadionik nieczego sobie , jest to miniatura Lubinskiego kolosa , miesci w granicach 7-8 tys . Ja osobiscie ciesze sie z awansu Polkowic bo po tym jak Zaglebie spalo to jest najblizszy wyjazd .

Komentarz

Szkoda, tylko ze najważniejsze mecze pod względem ultras gramy u siebie (Lech, Wisła i GKS), a dwa pierwsze mecze do tego są na wakacje. Ale co tam, udowodimy tylko swoją klase i potwierdzimy jeszcze raz, ze jestesmy najlepsi!
          Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

nio troszke szkoda ze te mecze sa rozgrywane w wakcaje ale mysle ze godzina np. 20 we wrzesniu to juz bedzie tak troszke ciemniawo a droga polwa to bedzie w ciemnosciach wiec z wisla bedzie mozna zrobic racowska! gorzej z lechem ale moze i tu cos sie wymysli! nio wsumie moze byc to nasza najlepsza ruda jak narzie zobaczymy jak bedzie ale napewno cyber fanii juz cos kombinuja!
            Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Sam rozkład meczów ocenaim jako dobry.Na jesieni podejmiemy u siebie:Lecha,Wisłę,GKS.Reszta spotkań ze strony kibicowskiej jest mało interesująca. Czekają nas wyjazdy do:Łodzi,Zabrza,na Polonię(ciekawe ile dostaniemy biletów?). Szkoda tylko,że te najciekawsze mecze odbędą się na początku rundy,ale jak będą grać o 20 to nie będzie tak źle.Liczę na jakieś próby z szarfami,choćby na meczu z Lechem.Przynajmniej na koniec rundy czeka nas ciekawy mecz z katowiczanami.
              Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Podobno wszystkie mecze mają zaczynać się jakoś po 18, ale nie jestem pewien. Pod względem ultras to bardzo zła wiadomość.

Komentarz

Jesli chodzi o terminarz to nic go juz nie zmieni, miejmy tylko nadzieje ze bedziemy grac poznymi porami zeby racowiska wygladaly efektownie. Z nowosci to mysle ze grupy ultras juz cos szykuja. Ja tylko chcialbym powiedziec ze ostatnio ogladalem mecz ligi francuskiej i sposob w jaki tamci kibice machali sektorwka bardzo mi sie podobal (nie byl standardowy, tylko flaga latala z boku na bok), ekstra efekt dal tez pokaz "mini fali" fala chodzila nie wokol stadionu tylko w gore i w dol mlynu. Te elementy sprawily ze tamten pokaz Ultras naprawde mi sie spodobal!! Mysle ze sa te elementy ktore nic nas nie kosztuja a warto byloby je wprowadzic tez na Lazienkowska!!

(L) Czarna eLka w kółeczku się mieni... (L)

Komentarz

Zamieszczone przez dyha
                    Zamieszczone przez 1916
                    NIe taka wies , mają dobrego sponsora ( VW ) i stadionik nieczego sobie , jest to miniatura Lubinskiego kolosa , miesci w granicach 7-8 tys . Ja osobiscie ciesze sie z awansu Polkowic bo po tym jak Zaglebie spalo to jest najblizszy wyjazd .
                    dycha napisał o miescie ze to wies a nie o klubie bo grganizacja i sponsor w klubie nie zmieniaja miasta
                    Dragon na powietrzu

Komentarz

z jednej strony piro w dzień wychodzi słabo ale z drugiej w wakacje może będzie lepsza frekwencja(ostatni mniej ludzi jeździ na wakacje więc może wpadną na stadion). a mecze powinny się zaczynać nie wcześniej niż o 20. najlepiej tak jak LM czyli za 15 dziewiąta.

Komentarz

Teraz wiem dokładnie- wszystkie mecze nie transmitowane przez Canal+ odbędą się o 18.15. Więc mecze legii albo wcześniej albo(co bardziel prardopodobne) pózniej

Komentarz

Zamieszczone przez BART LEGINSON
                          Teraz wiem dokładnie- wszystkie mecze nie transmitowane przez Canal+ odbędą się o 18.15. Więc mecze legii albo wcześniej albo(co bardziel prardopodobne) pózniej

NIEtransmitowany o 18.15 czyli transmitowany póxniej.Ja to tak rozumiem. a że i z Wisłą i z Lechem pewnie canal zechce pokazać to bedą o takiej o jakiej sobie wymarzy C+ anie ak jak byśmy chcieli czyli jak najpóźniej. :fu:

Komentarz

Zamieszczone przez MiniP
                            Zamieszczone przez BART LEGINSON

NIEtransmitowany o 18.15 czyli transmitowany póxniej.Ja to tak rozumiem. a że i z Wisłą i z Lechem pewnie canal zechce pokazać to bedą o takiej o jakiej sobie wymarzy C+ anie ak jak byśmy chcieli czyli jak najpóźniej. :fu:
                            Z tego co wiem,to mecze nie transmitowane przez Canal+ będą rozgrywane o 18.15,ale dopiero od września,czyli od 5 kolejki.
                            Mecz z Lechem zapowiada się atrakcyjnie,tak więc może będzie rozegrany w piątek lub niedzielę późnym wieczorem-około 20.
                            Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Mecze nietransmitowane o 18.15, a ze mecze z Lechem i Wisla na pewno beda transmitowane czyli rozpoczna sie najwczesniej o 19. A nie trzeba byc astronomem zeby wiedziec ze o 19 30 sierpnia jest ciemniej niz o 19 21 maja (poprzedni mecz z Lechem) wiec nie placzcie. O Wisle (20.09) to juz nie ma co wspominac bo prawdopodobmnie caly mecz bedzie po ciemaku. Poza tym C+ docenia pokazy pirotechniczne na trybunach i nie bedzie robil jakichs krzywych akcji :>

Komentarz

Pracuję...
                              X