Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

WYBIERAMY PANORAMĘ - FINAŁ

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Adiq
    odpowiedział(a)
    Trochę jestem do tyłu i nie wiem, który projekt został ostatecznie wybrany, ale każdy inny wybór niż 14 będzie średni.

Zostaw komentarz:

• Aureliusz
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Nolto
    Zamieszczone przez Grochów
    Mi tylko ten napis tutaj nie pasi....Albo do zmienić na "Legia Warszawa
    albo w ogóle wyrzucić.Takie jest moje zdanie....
    Dokładnie, dla mnie jest to zdanie raczej na flagę na płot, sektorówka powinna mieć po prostu w sobie nazwę klubu.

A tak na marginesie, nei wiem czemu ten temat nie chce mi się wogóle wyświetlić w dziale Kibice, dotarłem do niego poprzez rundę 4, a i tak zagłosować nie mogę.
    Nie możesz zagłosować, bo już się głosowanie zakończyło. Plabiscyt skończony. Możesz jedynie teraz skomentować wybór.

Zostaw komentarz:

• Nolto
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Grochów
    Dokładnie, dla mnie jest to zdanie raczej na flagę na płot, sektorówka powinna mieć po prostu w sobie nazwę klubu.

A tak na marginesie, nei wiem czemu ten temat nie chce mi się wogóle wyświetlić w dziale Kibice, dotarłem do niego poprzez rundę 4, a i tak zagłosować nie mogę.

Zostaw komentarz:

• Grochów
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Aureliusz
    odpowiedział(a)
    Myślę, że już można zakończyć głosowania na najlepszy projekt Panoramy. Bezdyskusyjnym i bezapelacyjnym zwycięzcą został Projekt 14. Przewaga nad drugim Projektem 1. jest ponad dwukrotna. Ten projekt Wam się najbardziej podoba, ale inna sprawa, czy to właśnie on zostanie zrealizowany. Wielu z Was zarzucało mu że jest zbyt wąski jak na kształt nowej sektorówki. Inni za to mówili by w prawym górnym rogu dorzucić jeszcze (L). Ale jaka będzie ostateczna decyzja to się dowiemy później.

Oto jeszcze raz zwyzięzca.

Zostaw komentarz:

• Siekier
    odpowiedział(a)
    Dlamnie najlepsza flag jest 56 łączy w sobie przywiązanie do klubu jak i do miasta wiec głosujcie na 56 !!!

Zostaw komentarz:

• Yankes
    odpowiedział(a)
    30

Zostaw komentarz:

• Tupcia
    odpowiedział(a)
    14, 30 i 57.
    14 jest ekstra, ale bez L i za wysokie
    30 jest tez fajne, ale bardzo trudne do uszyciaa... jakby to miasto było całe czarne, to by było najlepiej
    57... a 57 to dlatego, że swietnie wyglądaja te nasze LEGIJNE barwy, rozchodzące się tak...no tak zajebiście, tylko że inaczej niż zwykle.
    To tyle na ten temat ode mnie, to babskie zdanie na ten temat było;P

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    Jakoś nikt nie chce dostrzec że 30 jest najlepsza

Zostaw komentarz:

• BBB
    odpowiedział(a)
    14
    za pomysl graficzny i zajebiste,krotkie i tresciwe haslo

Zostaw komentarz:

• ange(L)
    odpowiedział(a)
    wszystko ladnie pieknie,ale jesli bedzie realizowany projekt 14 to nie bedzie to juz 'panorama Warszawy' tylko zbior charakterystycznych budowli....poza tym trzeba byloby to pewnie jeszcze rozciagnac i dodac pare innych rzeczy zeby pokrywala cala trybune otwarta. Zeby nie bylo-14 takze i mi sie podoba,ale nie bedzie robic takiego wrazenia jak np 1.
    14 nie bedzie niczym odkrywczym-1 i np 8 beda(mozna powiedziec na skale europejska) Glosujcie na projekty,ktore beda robily wrazenie NA STADIONIE,a nie przed monitorem!!! :/

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zamieszczone przez jełop
    Dla mnie absolutne numero uno:

tylko napewno bardzo trudne do wykonania

Z podanych tutaj najlepsza jest 14, tylko też bym jej dodał eLkę

Natomiast nie podoba mi się pomysł, by panoramię umieścić podobiznę Deyny, lub innego piłkarza. Jeśli już to powinnna być na oddzielnej fladze.
    flaga bedze tak duza zeby ze nie widze zadnych problemów z wykonaniem tego przeciesz to jest z szycie tylko roznych pasm matreiału gdze w sumie sa same prostokąty ...

Zostaw komentarz:

• Mazi
    odpowiedział(a)
    14 :>

Zostaw komentarz:

• Cube
    odpowiedział(a)
    dla mnie zdecydowanie i bezapelacyjnie 4 0 zajebisty projekt i mam nadzieje ze to wlasnie on zostanie zrealizowany.
    Tak jak kilka osob juz jednak wczesniej pisalo - dodalbym eLke w koleczku na rogu , a wtedy juz wszytsko byloby idealnie

Zostaw komentarz:

• Przemek
    odpowiedział(a)
    Mi najbardziej podoba sie orginal, czyli nr.1. Z reszta to by najlepiej wyszlo, bo te wszystkie szczegoly z innych propozycji moga byc slabo widoczne czy cos.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X