Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

WYBIERAMY PANORAMĘ - FINAŁ

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

14
    za pomysl graficzny i zajebiste,krotkie i tresciwe haslo

Komentarz

Jakoś nikt nie chce dostrzec że 30 jest najlepsza
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

14, 30 i 57.
        14 jest ekstra, ale bez L i za wysokie
        30 jest tez fajne, ale bardzo trudne do uszyciaa... jakby to miasto było całe czarne, to by było najlepiej
        57... a 57 to dlatego, że swietnie wyglądaja te nasze LEGIJNE barwy, rozchodzące się tak...no tak zajebiście, tylko że inaczej niż zwykle.
        To tyle na ten temat ode mnie, to babskie zdanie na ten temat było;P
        Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
        /Chillout squad/

Komentarz

30
          Dragon na powietrzu

Komentarz

Dlamnie najlepsza flag jest 56 łączy w sobie przywiązanie do klubu jak i do miasta wiec głosujcie na 56 !!!
            Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
            e(L)o

Komentarz

Myślę, że już można zakończyć głosowania na najlepszy projekt Panoramy. Bezdyskusyjnym i bezapelacyjnym zwycięzcą został Projekt 14. Przewaga nad drugim Projektem 1. jest ponad dwukrotna. Ten projekt Wam się najbardziej podoba, ale inna sprawa, czy to właśnie on zostanie zrealizowany. Wielu z Was zarzucało mu że jest zbyt wąski jak na kształt nowej sektorówki. Inni za to mówili by w prawym górnym rogu dorzucić jeszcze (L). Ale jaka będzie ostateczna decyzja to się dowiemy później.

Oto jeszcze raz zwyzięzca.
              Legia
              wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Mi tylko ten napis tutaj nie pasi....Albo do zmienić na "Legia Warszawa
                albo w ogóle wyrzucić.Takie jest moje zdanie....
                WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez Grochów
                  Dokładnie, dla mnie jest to zdanie raczej na flagę na płot, sektorówka powinna mieć po prostu w sobie nazwę klubu.

A tak na marginesie, nei wiem czemu ten temat nie chce mi się wogóle wyświetlić w dziale Kibice, dotarłem do niego poprzez rundę 4, a i tak zagłosować nie mogę.

Komentarz

Zamieszczone przez Nolto
                    Zamieszczone przez Grochów
                    Dokładnie, dla mnie jest to zdanie raczej na flagę na płot, sektorówka powinna mieć po prostu w sobie nazwę klubu.

A tak na marginesie, nei wiem czemu ten temat nie chce mi się wogóle wyświetlić w dziale Kibice, dotarłem do niego poprzez rundę 4, a i tak zagłosować nie mogę.