Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

WYBIERAMY PANORAMĘ - FINAŁ

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

:+: Respect 30 najlepsza moim zdaniem oczywiscie.
    14 ladna ale nie no ladna ladna ale wole 30

Komentarz

14 pomimo braku Deyny

Komentarz

Moim zdaniem 56, ale 14 nie przegra już chyba tego finału

Komentarz

no fakt 14 wygra ale trzeba troch popracować na dnią tak jak mowiłem ! musi nyć efektowna jak by dodać jej zycia , musi byc dopasowna do długosci !

ja mym podkład z 30 przezucił na ta 14 bo w 14 jest za mało rozciągnięty ...i taki skurczony bedze kiepawo wygladał nie bedze tego efektu wielkości
          co ja pisze ?~! :buhaha: hehe
          ni no bez kitu ! co Wy na to ?

Komentarz

Obowiązkowo dodać w 14 L w kółeczku i ten projekt będzie najlepszy.
            Forumowicze głosujcie wszyscy na głównej.

Komentarz

Dla mnie absolutne numero uno:

tylko napewno bardzo trudne do wykonania

Z podanych tutaj najlepsza jest 14, tylko też bym jej dodał eLkę

Natomiast nie podoba mi się pomysł, by panoramię umieścić podobiznę Deyny, lub innego piłkarza. Jeśli już to powinnna być na oddzielnej fladze.

Komentarz

Jak dla mnie 14 ale pomijając to kto ten projekt zrobił to myślę że i tak największy wkład w naszą nową sektorówkę będzie miał Szuwar bo wszyscy w mniejszym lub większym stopniu opierają się na jego pomyśle...także SZACUNEK panie Szuwar!!!

Co do Deyny albo Zielka na sektorówce to nie mieszałbym pomysłów tylko zrobić jedną dużą sektorówkę z panoramą , i dwie małe (wielkości herbu i eLki) z ich podobiznami bo co do Kaki to nie ma dyskusji a Zielek też moim zdaniem na coś takiego zasługuje!!!
                Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

Glosowalem na 30 bo to jedyny sensowny projekt - na reszcie beda "a co to za kwadraty na waszej fladze??" :>

Komentarz

Odedalem swoj głos na numer 1. Jak dla mnie najbardziej oddaje klimat

(L) Czarna eLka w kółeczku się mieni... (L)

Komentarz

projekt 14 , bo ten sam mamy na szaliczkach

Komentarz

Mi najbardziej podoba sie orginal, czyli nr.1. Z reszta to by najlepiej wyszlo, bo te wszystkie szczegoly z innych propozycji moga byc slabo widoczne czy cos.

Komentarz

dla mnie zdecydowanie i bezapelacyjnie 4 0 zajebisty projekt i mam nadzieje ze to wlasnie on zostanie zrealizowany.
                          Tak jak kilka osob juz jednak wczesniej pisalo - dodalbym eLke w koleczku na rogu , a wtedy juz wszytsko byloby idealnie
                          http://www.legialive.pl/graf/projekt14_m.gif

Komentarz

14 :>
                            you may try - (L) - but it won't die!
                            ITI GO HOME!!!

Komentarz

Zamieszczone przez jełop
                              Dla mnie absolutne numero uno:

tylko napewno bardzo trudne do wykonania

Z podanych tutaj najlepsza jest 14, tylko też bym jej dodał eLkę

Natomiast nie podoba mi się pomysł, by panoramię umieścić podobiznę Deyny, lub innego piłkarza. Jeśli już to powinnna być na oddzielnej fladze.
                              flaga bedze tak duza zeby ze nie widze zadnych problemów z wykonaniem tego przeciesz to jest z szycie tylko roznych pasm matreiału gdze w sumie sa same prostokąty ...

Komentarz

wszystko ladnie pieknie,ale jesli bedzie realizowany projekt 14 to nie bedzie to juz 'panorama Warszawy' tylko zbior charakterystycznych budowli....poza tym trzeba byloby to pewnie jeszcze rozciagnac i dodac pare innych rzeczy zeby pokrywala cala trybune otwarta. Zeby nie bylo-14 takze i mi sie podoba,ale nie bedzie robic takiego wrazenia jak np 1.
                                14 nie bedzie niczym odkrywczym-1 i np 8 beda(mozna powiedziec na skale europejska) Glosujcie na projekty,ktore beda robily wrazenie NA STADIONIE,a nie przed monitorem!!! :/

Komentarz

Pracuję...
                                X