Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legioniści na studiach

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

moj ziom jest na SGSP
    no ale to nie Legionista
    www.stalhools.info

Komentarz

Ja na PW na IChiP-ie 6 rok i końca nie widać :/,ale mam kumpla na wydziale co studiuje od 92 roku i jest teraz na 4 roku.Non stop cos ode mnie xeruje,ale jakos na nic sie nie moze nauczyć. Jeba.ny jest taki tępy że kiedyś do swojego samochodu nalał oleju do chłodnicy,inzynier pierwsza klasa.

Komentarz

Zamieszczone przez snickers
        moj ziom jest na SGSP
        no ale to nie Legionista
        Zam tam kogos
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez foks_CF
          1 rok, dzienne, stosowane nauki spoleczne na UW (to ten sasiedni wydzial Hermana )
          Skończony ISNS UW - to ten wydział, na który uczęszczają wszystkie Foxx/ksy z forum .
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
            Zamieszczone przez snickers
            moj ziom jest na SGSP
            no ale to nie Legionista
            Zam tam kogos
            Ja tez zdazylem juz poznac stamtad troche osob nastepna wizyta w nastepny weekend
            www.stalhools.info

Komentarz

4 rok - Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej .... fajna szkoła, fajni ludzie i tylko (L)

Pozdrufeczki
              W moich snach wciąż Warszawa.....

Komentarz

2 rok - Wyższa Szkoła Pedagogiczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie

politologia

szkoła super ze wzgledu na to ze nic sie nie robi, ale to chyba jest tak na wiekszosci

Komentarz

Zamieszczone przez Guzik
                  2 rok - Wyższa Szkoła Pedagogiczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie

politologia

szkoła super ze wzgledu na to ze nic sie nie robi, ale to chyba jest tak na wiekszosci

Jeżeli szukacie szkoły gdzie mozna sie opierdalać non-stop to zapraszam do Wyższej szkoły ekonomicznej. Jestem na 3 roku , zaliczyłem ok.40 egzaminów a do notatek (skserowanych oczywiscie ) zajrzałem moze ze dwa razy
                  Zapomniałbym-kierunek oczywiscie turystka i trekreacja ....Mówię wam pełna rekreacja

Komentarz

Fajnie się opieprzacie na studiach.

Zapewne wiedzę tam nabytą wykorzystacie w przyszłej pracy powiększając PKB.

Gratuluje!

Komentarz

dzisiaj jechalem 506... ludzie wstydzilem sie za jednego *******, ktory zachowywal sie jak z buszu... najebany, rozwalal autobus, darl sie i krzyczal ze on Legie kocha... ludzie z niedowierzaniem patrzyli na jego zachowanie, co drugie slowo k...a, przyczepil sie do chlopaka i chcial go bic, gdy odpowiedzial mu, ze nie interesuje sie sportem (pajac spytal sie czy tamten jest kibicem Legii)... jego koledzy w szalikach, prosili aby sie uspokoil, ale ten nie... jezeli takich idiotow ma byc mniej na stadionie, to jestem za zarzadem! wlasnie tak!
                      a w ogole sam jestem studentem turystyki i hotelastwa. mam nadzieje je kiedys ukonczyc :P
                      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Poprostu miał specyficzny sposób okazywania swej miłości do Legiuni, albo szukał polonistów
                        Może na trzeźwo tak się nie zachowuje

Komentarz

Zamieszczone przez koch
                          Poprostu miał specyficzny sposób okazywania swej miłości do Legiuni, albo szukał polonistów
                          Czy to wazne?
                          myslisz ze ci ludzie ktorzy kojarzyli go z (L) mysleli ze na trzezwo musimi byc on milym i sympatycznym czlowiekiem?

Komentarz

Zamieszczone przez Sokol
                            Zamieszczone przez koch
                            Czy to wazne?
                            myslisz ze ci ludzie ktorzy kojarzyli go z (L) mysleli ze na trzezwo musimi byc on milym i sympatycznym czlowiekiem?
                            To miało być zdanie z przymróżeniem oka, ale użyłem złej emot ikonki

Komentarz

WSHGiT (lub jak kto woli Wyższa Szkoła Baunsu i Lansu ) - hotelarstwo i turystyka
                              szczęśliwie 2 zaoczny roczek
                              (L)egijna brać na uczelni - obecni
                              //////////////////////23% Ładowanie podpisu

Komentarz

a ja mam pytanie. tak szczerze, to jaką uczelnię i kierunek uważacie za dobry do wybrania obecnie?? mam na myśli zarówno dzienne jak i zaoczne/wieczorowe. oczywiscie nie chodzi mi o takie, gdzie trzeba płacić 8tys. za semestr :/ . kończę w tym roku technikum, a nie mam pojęcia co dalej wybrać . z pzredmiotów ścislych jestem słaby, zdecydowanie humanistyka mi pasuje. macie może jakieś pomysły, wskazówki??
                                Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                                Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                                Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                                ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                                A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                                będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

Pracuję...
                                X