Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klub dziękuje za doping

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Klub dziękuje za doping

Nie wiem czy juz ktos o tym nie pisał wiec jak by co to sorry. A chodzi o to iz pae dni temu przeglądając "Przegląd Sportowy" zauważyłem całkiem sporych rozmiarów reklame, a na niej po lewej duży herb i nazwa klubu, na środku napis "Dziekujemy za Wasz doping", na górze napisu fotka kibiców, na dole zaś zdjecie pilkarzy. No mnie to zaskoczyło kompletnie. Ładny gest ze strony klubu.
    Cum Debita Reverentia

a to napewno był nasz klub?

Komentarz

hehe na pewno Zeskanuje w domu i wkleje, ale to po weekendzie ijok:
      Cum Debita Reverentia

Komentarz

Też ją widziałem. Najlepiej klub podziękuje nam obniżając chore obecnie ceny biletów
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
          Najlepiej klub podziękuje nam obniżając chore obecnie ceny biletów
          No klub mógłby coś z tymi cenami zrobić.

Komentarz

dokladnie... 25zeta na otwarta to ciut duzo... 5 to minimum co powinni obnizyc,a najlepiej 10

Komentarz

nie no tak z 20 to max ale i chyba w doł sie nie da bo:"to Legia-Wielki klub"
              Dragon na powietrzu

Komentarz

No, słyszałem o tej niespodziance, szkoda, że tego nie widziałem. A ceny rzeczywiscie powinny być bardziej wyluzowane. Ale co z tego - nasi prezesi mają nas w...
                Pokój Ludziom Dobrej Woli!!!

Komentarz

a pamietacie jak obiecywali przed rundą że bedzie prezentacja zawodników taka jak jesienią i że po zakonczeniu sezonu bedzie jakas trzymana w tajemnicy niespodzianka dla kibiców. Teraz zastanawiam sie czy nie było to to ogłoszenie lub moze żel pod prysznic od Adasia
                  Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                  że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                  choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Ceny rzeczywiście nieco za wysokie, ale maja duży popyt. Powinni wprowadzić bardzo tanie bilety na łuki np. po 5 zybli.
                    Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Zamieszczone przez Sharn
                      Ceny rzeczywiście nieco za wysokie, ale maja duży popyt. Powinni wprowadzić bardzo tanie bilety na łuki np. po 5 zybli.
                      To fakt na pewno o wiele bardziej by sie zapelnily.

Komentarz

jak by byl wiekszy stadion to by mogli w sumie duzo obnizac bo tak to bedzie biletow na mecze brakowalo
                        Dragon na powietrzu

Komentarz

Jak podaje Legia.pl:
                          Informujemy, że znane są już ceny biletów i abonamentów na rundę jesienną sezonu 2003/2004. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zostały one obniżone w stosunku do ubiegłego sezonu.
                          Ceny będą się kształtować następująco:
                          Bilety:
                          Trybuna otwarta - 22 PLN
                          Przed trybuną krytą - 22 PLN
                          Kryta sektory A i F - 32 PLN
                          Kryta sektory B i E - 40 PLN
                          Kryta sektory C i D - 50 PLN

Abonamenty:
                          Trybuna otwarta - 90 PLN
                          Przed trybuną krytą - 90 PLN
                          Kryta sektory A i F - 160 PLN
                          Kryta sektory B i E - 210 PLN
                          Kryta sektory C i D - 250 PLN

O terminie sprzedaży abonamentów poinformujemy niebawem. Początek sprzedaży przewidziany w drugim tygodniu lipca. Jak w każdej rundzie pierwszy tydzień sprzedaży przewidziany jest dla posiadaczy abonamentów z rundy wiosennej br.
                          Przypominamy, że abonamenty są ważne również w rozgrywkach Pucharu Polski przy ul. Łazienkowskiej 3.
                          Informujemy ponadto, że utrzymana zostaje sprzedaż ratalna abonamentów. Pierwsza wpłata 50% przy zakupie, pozostałe 50% nie później niż do 8 sierpnia 2003 r. Odbiór abonamentu następuje po wpłaceniu II raty

nieby nie wiele ale zawsze lepszy rydz niż nic

Komentarz

Zamieszczone przez Jawor_CDR
                            Czekam na to (pewnie nie tylko ja), chciałbym to tez zobaczyc, wiec jak mozesz to skanuj i wklejaj
                            Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

Zamieszczone przez Walek_C.Z.K
                              Zamieszczone przez Jawor_CDR
                              Czekam na to (pewnie nie tylko ja), chciałbym to tez zobaczyc, wiec jak mozesz to skanuj i wklejaj
                              sorki, chwilowy brak czasu, jutro lub w czwartek bedzie
                              Cum Debita Reverentia

Komentarz

Pracuję...
                              X