Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy jesteś za tym, aby utworzyć sekcję kibiców z KRYTEJ

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czy jesteś za tym, aby utworzyć sekcję kibiców z KRYTEJ

Hello! Zapraszam wszystkich do wypowiedzenia się na ten temat, ponieważ jest on istotny! Sekcja ta miałaby za zadanie zbierać kasę na oprawę trybuny, flagi, itp. Pytanie, jak miałoby wyglądać zbiórka i czy mamy stworzyć specjalną stronę www?
    ADI
    1
    TAK
    0,00%
    0
    NIE
    100,00%
    1
    Witam! Jestem kibicem od paru ładnych lat, jestem szczery i nie kryję złości i krytyki nawet do naszej drużyny, ale ją po prostu KOCHAM!!!

Specjalna strona www jest chyba mało potrzebna...W ogóle w necie raczej takich spraw się nie załatwia
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zgadzam się z Raffim , ale jeżeli masz jakąś sprawdzoną paczkę z Krytej , zróbcie coś , zacznijcie . Z czasem na pewno więcej ludzi się do was dołączy .Również na tym forum jest pare osób uczęszczających na Krytą ... Powodzenia :>
      you may try - (L) - but it won't die!
      ITI GO HOME!!!

Komentarz

może lepiej niech się wypowiedza ludzie którzy chodzą na krytą.na pewno byłoby ciekawie gdyby dwie strony współpracowały jeśli chodzi o śpiew i prześcigały się w tworzeniu oprawy.ale na krytej to chyba część będzie ciężko ruszyć, bo na pewno są tacy którzy płacą ciężkie pieniądze za miejsce na środku krytej i chcą nie wiadomo czemu siedzieć cały mecz na dupie i patrzeć na boisko,jakby nie było nic ciekawszego do roboty.

Komentarz

cały czas taki pomysł koąlcze mi po głowie ale myśle że oprawe lepiej zostawić Żylecie ... ale zbiórki można by robić
          "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
          żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
          w środek meczu, nasze twarze mokną,
          nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

njom ,tez mysle ,ze od oprawy to jest Zyleta ...poprostu nie ma co sie rozdrabniac.

Komentarz

marecki, rozdrabniac ?

Komentarz

mysle ze powinna kryta tez zyc oprawa i dopingiem! nie ma zadnych wytlumaczeni ze od oprawy jest zyleta na innych stadionach jakos wszytkie trybuny wspolpracuja! a unas tez by moglo to zaczac funkcjonowac tylko musi sie grupa znalesc ktora sie tym zajmnie!
                Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez kamyk
                  mysle ze powinna kryta tez zyc oprawa i dopingiem! nie ma zadnych wytlumaczeni ze od oprawy jest zyleta na innych stadionach jakos wszytkie trybuny wspolpracuja! a unas tez by moglo to zaczac funkcjonowac tylko musi sie grupa znalesc ktora sie tym zajmnie!
                  Wiesz Kamyk na Krytej to można zrobić bardzo lightową oprawę , bo jakaś większa groziłaby pożarem lub zadymieniem trybun wiec mogło to być po prostu niebezpieczne dla ludzi z Krytej

Wracając do sprawy... Myślę że na Krytej równiez powinny być robione jakieś zrzutki itp... , ale zając się tym powinny osoby , które mają wysoki priorytet wśród kibiców czyli np. Bosman , Sitek , Alchim , Klipkop itp...

Komentarz

Oprawa na Krytej? JASSSNE!!!! Oczywiscie, tyle tylko, ze mamy tu niezly misz-masz, obok zagozalych (nie mylic z gorzala) kiboli mamy bande piknikow dla ktorych doping, oprawa to jakies science-fiction. Poza tym ta centralna czesc gdzie siedza oficjele (czyli VIPy i s-ka). Trzeba byloby sie jakos zorganizowac, no i usiasc w jednym miejscu.
                    Ale sam pomysl bardzo interesujacy.

pzdr.
                    stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Komentarz

a ja sobei pomyslałem teraz ze mozna by w tych danych pod nikiem :
                      dorobic jeszcze
                      "trybuna:"

gdzie kazdy by wpisał swoją trubunę z której ogląda mecze

Komentarz

Dziękuję!

'8 Dziękuję Wszystkim kibicom za to,że zagłosowaliście i wypowiedzieliście się na ten temat.
                        Podsumowując z ankiety wynika,że projekt oprawy krytej jest
                        świetny. Niestety realizacja projektu może być trudna.
                        Ja jestem kibicem z krytej i sektoru D i nie zgodzę się,że u nas nie ma dopingu. Oprawy nie ma, ponieważ tym NIKT SIĘ NIE ZAJMUJE!
                        To co widzicie u nas to zasługa nielicznych!
                        Ludzie na krytej (oprócz honorówki) są BARDZO chętni i tu warto
                        zatrudnić NL i jej serwisy SMS (np: wyślij sms o treści OPRAWA KRYTA pod numer 7...), albo do karnetów i biletów dodać 2zł (Tak kiedyś raz było, ale pieniądze poszły do kogo innego).
                        Trzeba działać! Czekam na opinie! Bywam też na gg: 1406010!
                        ADAM
                        Witam! Jestem kibicem od paru ładnych lat, jestem szczery i nie kryję złości i krytyki nawet do naszej drużyny, ale ją po prostu KOCHAM!!!

Komentarz

sproboj napisac ten temat na drzewkowym tam jest chyba wiecej osob z krytej i z tego co wiem to pare tez chcialo cos zrobic... ja od nowego sezonu rezyduje na zylecie.

Komentarz

nooo szczepan zapraszamy fajno bedzie ho:
                            Dragon na powietrzu

Komentarz

Zamieszczone przez Yankes-Natolin
                              nooo szczepan zapraszamy fajno bedzie ho:
                              tylko ze sie Ciebie boje bo Ty hóligan i psyhopata :P :buhaha:

Komentarz

Pracuję...
                              X