Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Derby - Goście ? ? ?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Derby - Goście ? ? ?

Z tego co patrzylem na forum Polonii to wiekszosc z kibicow tego klubu nie ma chipow i idzie bez nich ... Jezeli chipy beda potrzebne to pewnie wszyscy nie wejda na mecz i beda derby bez gosci ...

Co o tym sądzicie ?

Strasznie mnie to zaboli jak nie wejda. Jezu co ja zrobie!
    Nic tylko harakiri

Komentarz

a jak wejdą to pewno znowu jakiś debilny transparent wywiesza ... niech jednak wejdą i zobaczą kto ma najlepszych kibiców w Polsce
      Jak nie wejdą to za nimi nie będe płakał

Komentarz

Ej ale moglibyscie zrobic cos zebysmy mogli bez chipow wejsc!! Tacy najglosniejsi byliscie przeciw chipom a teraz co?!

Komentarz

Dla Ciebie wszystko

Komentarz

Lukass - " Polonia " z dużej litery

A w wiadomej sprawie jeszcze nic nie wiadomo, jak to w praktyce będzie wyglądało. NA forum to sobie możemy gadać. Mieliście ostatnio szansę, żeby sobie pomóc.
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

nie no masz racje... ale od nas wchodza wszyscy albo nikt... a chcielibysmy zobaczyc derby a poza tym derby bez gosci to kiepska sprawa... ja Legii bardzo nie lubie ale na derbach musza byc goscie...

Komentarz

Zgadzam się z wypowiedzią Wiocio. Jednak derby bez gości to nie derby...

Komentarz

Zamieszczone przez wicio
                  nie no masz racje... ale od nas wchodza wszyscy albo nikt... a chcielibysmy zobaczyc derby a poza tym derby bez gosci to kiepska sprawa... ja Legii bardzo nie lubie ale na derbach musza byc goscie...
                  ja proponuje tych:

oraz przypomne, jak traktowani sa kibice Legii podczas meczy Pogoni na Konwiktorskiej (dla niekumatych: slysza "***********")

reszcie (tj moje zdanie nt. pomagania Polonii) dopiszcie sobie sami

Komentarz

Mi tam ich nie będzie szkoda, bo Pogoń pięknie potraktowali. Pewnie jednak wejdą i wywieszą coś związanego z PRL bo to w ich stylu
                    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Pogoni nie wpuscili bo byla Legia a oni o Legii maja jak najgorsze zdanie. To moze niech zgadna jakie my mamy zdanie o nich?
                      Z jednej strony mecz bez gosci to jak sparing, a z drugiej to "jak Kuba Bogu tak Bog Kubie" nieprawdaz?
                      stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Komentarz

Przez gamoni z klubu Polonia nie obejrzałem kilka razy derbów (to to, to sramto), więc nie będę żałował nawet ksztyne jak nie wejdą. Atmosferę sami sobie zrobimy...
                        Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

PO PIERWSZE: NIE NASZA WINA JEST TO ZE POGONI NIE WPUSCILISMY A CHCIELISMY ZEBY WESZLI. ILE K.... MAMY SPIEWAC WPUSCIE POGON HEJ K.... WPUSCIE POGON ZEBY SZANOWNA LEGIA USLYSZALA????!!!! POZA TYM JEZELI SLYSZELISCIE PIESN O LEGII TO BYL TO MOMENT W KTORYM WYWIESILISMY WASZA FLAGE A MOZECIE SIE KOLEGOW Z POGONI SPYTAC BO JAK SPIEWALISMY ZEBY ICH WPUSCILI TO NAM BRAWA BILI A POZA TYM PISZECIE O ODPLACENIU SIE: A CO DO K..... NEDZY BYLO NA LEGIA CRAXA?? TAKSAMO MOZNA POWIEDZIEC ZE POGON TO BYLO ODEGRANIE SIE CHODZI MI PO PROSTU O TO ZE GDYBYSMY MOGLI WEJSC BEZ CHIPOW TO WY DO NAS PEWNIE TEZ. A NA TO MAJA WPLYW OSOBY ROZMAWIAJACE Z KLUBEM

Komentarz

Kolego wicio. Jak nie wiesz to nasz wspaniały prezes nawet nas zachipował w Łęcznej, więc chyba nie wierzysz, że mamy wpływ na niego, żeby nie chipował WAS? Zwłaszcza, że w perspektywie mecz w Kurnikowie, gdzie na bank wasi gamonie dadzą nam góra 300 biletów na chipach, zgodnie z przepisami. Bo gamonie to było o działaczach Polonii nie o kibicach. (Zwłaszcza, że zabrania regulamin LFF ).

Kapiszi?
                            Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

No kapiszi...ale probojcie chociaz... bo jak beda chipy to my na 99% nie wejdziemy

Komentarz

Pracuję...
                              X