Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

No proszę...

Wtedy gdy ja biegając w zielonym flyersiku rozkochiwałem się (z zachowaniem rozsądku) w celtykach - mój serdeczny Braciszek Foxx był "libertarianizującym anarcholem"

Życie jest nieodgadnione... czas zrobił swoje - czyli piękną robotę - jak mało kiedy - i teraz razem jesteśmy pod Najpiękniejszym Legijnym Sztandarem Wszechczasów

I niech ktoś powie, że na tym świecie można cokolwiek na pewno przewidzieć...

Foxx - dzisiejszym "Gdańszczakiem" sie nie przejmuj, importujemy go sobie w inny sposób

Zdruffko!
    OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

Swoja droga polaczenie anarchizmu z libertynizmem...
      stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Komentarz

Zamieszczone przez kud(L)aty68
        Nie no... da sie to powiązać...

Zwłaszcza, że od libertynizmu - już tylko kroczek anarchii...
        OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

Libertarianizmem ( http://www.libertarianizm.pl/ ). Powiedziałbym, że jest to najbardziej antysocjalistyczna koncepcja... I nieprzypadkowo jankescy libertarianie sympatyzują z Republikanami.

A tak swoją drogą - wiem, że wszystko OK. Trochę się krygowałem . W okresie, o którym wspomniałem w Międzymiastówce Anarchistycznej (późniejszej Federacji) było tyle samo libertarian i trockistów. Trockiści zostali .

Gringo - bez wątpienia

Pawełek - trzeba będzie importować... Najlepiej z jakimś Gdańszczaninem .
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Foxx - z Gdańszczaninem, powiadasz?

Pomysł Nietzsche’go sobie
            OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

Wracajac do tematu

Piwo pachnie czy smierdzi?
              Moja zona trwierdzi ze ciagle smierdze piwem....ja natomiast wpajam jej ze pachne piwem
              http://www.grbf.com/lechia/lechia_2003-04.avi

Komentarz

Zamieszczone przez Pilsner
                Wracajac do tematu

Piwo pachnie czy smierdzi?
                Moja zona trwierdzi ze ciagle smierdze piwem....ja natomiast wpajam jej ze pachne piwem
                I slusznie
                Smierdzi dopiero na drugi dzien

Komentarz

Zamieszczone przez Foxx
                  Libertarianizmem ( http://www.libertarianizm.pl/ ). Powiedziałbym, że jest to najbardziej antysocjalistyczna koncepcja... I nieprzypadkowo jankescy libertarianie sympatyzują z Republikanami.

A tak swoją drogą - wiem, że wszystko OK. Trochę się krygowałem . W okresie, o którym wspomniałem w Międzymiastówce Anarchistycznej (późniejszej Federacji) było tyle samo libertarian i trockistów. Trockiści zostali .

Gringo - bez wątpienia

Pawełek - trzeba będzie importować... Najlepiej z jakimś Gdańszczaninem .
                  kurcze....a juz myslalem :P

Komentarz

Pilsner...

...problem jest złożony...

Panny maja różne filmy...

Otóż jak wracam trafiony z fabryki, albo po meczu na ostrym chuchu - to wtedy mojej Damie wyrywają sie teksty, z których wynka bezsprzecznie teza - że piwo śmierdzi...

... ale jak już zabalujemy razem - zdanie, dziewucha, ma wprost odwrotnie proporcjonalne do postawionej tezy

Ja bym np. postawił pytanie tylko dla męskiej części: czy dziewczyny śmierdzą piwem, czy pachną...

Wbrew pozorom - niełatwa to kwestia - czego życie uczy nie stosując taryf ulgowych...
                    OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

faceci pachną, a kobiety śmierdzą piwem, to chyba prosta i oczywista sprawa kobiety mogą pachnieć obiadem ewentualnie jak w kuchni są

Komentarz

Gringo - ta niby oczywistość jest jednak uproszczeniem...

Znałem taką "dobrze wykształconą" nastolatę - w branży piwnej unurzanej po maxie... w przypadku której bijący od niej zapach browca działał na kolesi jak afrodyzjak

To była niezła lokomotywka napędzana na wszelakie "mocne" czy "portery"... z tymże ten zapach z powodu rodzaju piwa - taki nieco słodkawy był...

Parę typów to moze potwierdzić

No dobra - zabieram sie stąd, zostawiając Was z tym problemem... Mam nadzieje, że w poniedziałek przeczytam tu oszałamiające wnioski, będące wynikiem zażartej polemiki...

Naj(L)epszego!
                        OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

Pawełek wiadamo, że swoja kobieta pachnie nawet wódką

Ja upraszczam bo 4:0 co w moim przypadku jest na styk wynikiem

Komentarz

ten Gringo o ktorym mysle?

Komentarz

łosz w morde Feściu mordo Ty moja pijacka - kope lat

Komentarz

" To forum ma nas łączyć a nie jednoczyć.."
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X