Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• O ile pamietam, to ci, którzy w necie zarzucali niestylowość, czepiali się głównie zbyt dominującej paloności, która dominuje wszystko inne i powoduje, że piwo jest jednostronne czyli "niestylowe". Jak dla mnie to szukanie dziury w bardzo dobrym piwie
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Kto zna "Ragnara" z Trzech Kumpli, ten palonoscia w ich Porterze nie powinien być zaskoczony
      Swoją drogą, to mój zdecydowany faworyt, jeśli chodzi o ten styl wśród piw zwyczajnych, tj. bez żadnych beczek/wymrażania itp. Właśnie dlatego, że jest charakterny (palony, goryczkowy a przy tym cielisty, więc nie przypomina BIPA). No i nie ma wędzonki
      Zaś gdyby ktoś wolał Portery bardziej deserowe, słodkie - PorterMass z Pinty jest warzony regularnie (nawet w Dużym Benie dorwałem).
      Jeśli zaś chodzi o Portery specjalne, to polecam... Ragnara z beczki po rumie, czyli Bjorna.

Komentarz

Pracuję...
      X