Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Szanowny Panie Ksieciuniu - droga do sławy i kariery otwarta
    https://www.browarpinta.pl/konkurs?f...emSJY9qPSFrny0
    Chyba muszę się zainteresować tym konkursem

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
      Szanowny Panie Ksieciuniu - droga do sławy i kariery otwarta
      https://www.browarpinta.pl/konkurs?f...emSJY9qPSFrny0
      Dzięki za info - ja się z moimi półproduktami nie załapię, ale są na forum tacy, którzy by mogli (i powinni)
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• O proszę, to nawet nie wiedziałem, że jest więcej samorodnych talentów na forumce
        ​​​​

Komentarz

• " za I miejsce: dyplom, uwarzenie piwa wg zwycięskiej receptury przez Browar PINTA i dystrybucja piwa w sklepach Lidl Polska, nagrodę pieniężną w wysokości 2000 PLN netto, zestaw 100 piw oraz gadżetów z Browaru PINTA".

No powiem, że uwarzenie piwa przez PINTĘ oraz dystrybucja w Lidlach robi wrażenie

Komentarz

• Sorry za post pod postem.

Dziś trzecia sobota stycznia, czyli Święto Porteru Bałtyckiego - Piwowarskiego Skarbu Polski

Życzę smacznej degustacji ! Na zdrowie

Komentarz

• Dzięki za informację - zdążyłem zmienić piwne plany na wieczór i coś tam odpowiedniego znaleźć w lodówce. Miało być czarno i amerykańsko, będzie czarno i patriotycznie

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
              X