Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Piwo, to piwo, nie ma co wydziwiać Mnie się etykieta i całość podoba

Tylko te parametry… Np. poniżej 12% extr. i 3,7% alk. miał kiedyś stary Sfinks z Browaru Warszawskiego. I to było piwo w sumie nie do picia, ale się piło, jak za komuny nic innego w sklepie nie było.

Niemniej chętnie bym spróbował. Wrzeciono dobrze znam, ale nie za bardzo chce mnie się tam jechać, jak nie wiadomo, czy trafię choć butelkę

Jak będzie tego większa partia na pewno się skuszę. Daj, proszę, znać.

Pozdrawiam!
    OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Wziąłem jedno piwko więcej
      Do odebrania przy najbliższej okazji...
      Chyba, że pragnienie duże to i można wcześniej się gdzieś ustawić

Smakoszem różnych bukietów smakowych nie jestem , ale piwko spożyte z przyjemnością.
      Ostatnio edytowany przez Danoo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wielkie dzięki

Niech chwilkę poczeka w lodówce - na razie mam obchody Dnia Matki i muszę się do tego porządnie przyłożyć, bo jak wiadomo, każdy człowiek, co ma matkę jest dzieckiem i nie musi się martwić o swoje utrzymanie

Dopije jutro zapas barowego Żiguli i Cię wydzwonię najpóźniej w poniedziałek
        OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• To ruskie barowe Żiguli to całkiem dobre piwo. Dostawa z Królewca, ale robione w Moskwie na Arbacie. Litrowe, eleganckie butelki, niezła zawartość. Jako ciekawostkę polecam.

Zdruffko wszystkim tankującym
          OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Sezon letni w pełni, pić się chce, a nic tak dobrze nie gasi pragnienia jak tradycyjny, goryczkowy pilsnerek. A ponieważ przy okazji napatoczyła się prawdziwa, męska przygoda w postaci dwudniowego spływu kajakowego , to Browary Żoliborskie raczyły spływowiczów produktem dedykowanym:

„K” jak kajak (pilsner) – Browary Żoliborskie

Po pierwsze, wreszcie w pilsnerze wyszła mi jako taka piana Po drugie, trochę za mało odfermentowało, ale biorąc pod uwagę okoliczności spożywania dobrze się stało, że przypadkowo wyszło niskoalkoholowe Po trzecie, goryczka, chmielowy aromat, ładna klarowność – pić, nie umierać

Szatę graficzną wyczarował oczywiście niezawodny Teter (www.graftet.pl)
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ślinka cieknie od samego patrzenia!

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Info dla wielbicieli kraftu

W Warszawie właśnie trwa Lotny Festiwal Piwa. Miejsce: Plac przed PGE Narodowym. Wstęp darmowy. Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/lotnyfestiwalpiwa/ . Lista browarów jest imponująca

Komentarz

• Nie widzę Żoliborskiego to odpuszczam ten "festiwal"
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Festiwal Piwowarów Domowych miał miejsce dwa tygodnie wcześniej, tutaj są tylko komercyjne

Komentarz

• Ze względów osobistych muszę zdobyć dokładnie takie
                      W związku z tym pytanie ... gdzie w Warszawie i\lub okolicach dostane rzeczone "Po Godzinach-Juicy Summer" od browaru Amber

Komentarz

• Spróbuj poszukać na festiwalach piwa

Komentarz

• Zamieszczone przez Berni Zobacz posta
                          Ze względów osobistych muszę zdobyć dokładnie takie
                          W związku z tym pytanie ... gdzie w Warszawie i\lub okolicach dostane rzeczone "Po Godzinach-Juicy Summer" od browaru Amber
                          Ostatnio widziałem w Auchan w Alei Krakowskiej. Dużo tego trunku mieli.
                          Mecze,melanże to wspólna jest sprawa,Bracia na zawsze Sosnowiec-Warszawa

Komentarz

• Świetnie,dzięki panowie na info ... jakoś nie byłem aż tak zdeterminowany ,aby latać i szukać

Komentarz

• Ktoś podpowie gdzie w Warszawie można kupić piwo z nalewaka, lane do butelek pet. Wiem że w Chmielołaku, jeszcze gdzieś są takie opcje?
                              Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

Komentarz

• Kiedyś można było w takich małych Delikatesach na Pl. Wilsona (głównie litewskie) - jak jest teraz nie wiem. Punkt z lanymi piwami jest (rok temu był) w Blue City, a niedawno otworzyli "Nalewak" w Galerii Młociny.
                                I chyba w sklepie z piwami na Pl. Zawiszy (w pawilonach) też chyba coś nalewają na wynos.
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X