Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A tak na marginesie, to muszę sam siebie pochwalić za określenie "piwa nieoczywiste"
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zmieniając lekko temat to Jakubiak został sponsorem ... czarnych kurew..
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Piotr Wesołowicz na łamach „Gazety Wyborczej” poinformował o dwóch sprawach, o których informowaliśmy jakiś czas temu. Potwierdzają się doniesienia o pomocy warszawskiego ratusza oraz posła Marka Jakubiaka, który deklarował swoją pomoc po meczu z Huraganem Morąg (6:0).

Poseł i właściciel Browarów Regionalnych Jakubiak słynących z piwa Ciechan potwierdził „GW” chęć pomocy: – Tak, staram się pomóc Polonii, bo moim zdaniem warto – powiedział Jakubiak. Biznesmen dał również do zrozumienia, że zna potrzeby „Czarnych Koszul”, które określił na blisko 200 tys. zł miesięcznie.

Jednocześnie nie deklaruje jeszcze, że wesprze Polonię konkretnymi pieniędzmi. – W tej chwili zbieram ważne osoby wokół problemu. Zapewnienie finansowania stawiam w drugiej kolejności. Mam nadzieję, że panowie również są za zdrową Polonią – mówi w „Gazecie” poseł.
        „GW” potwierdza także zainteresowanie Miasta i prezydenta Rafała Trzaskowskiego. W najbliższych dniach do klubowej kasy może wpłynąć aż 500 tys. zł z tytułu umowy promocyjnej z miastem – twierdzi „Wyborcza”. Sprawę Wesołowiczowi potwierdziła wiceprezydent miasta Renata Kaznowska. – Kluby z ekstraklasy, w tym przypadku Legia, otrzymają od nas do 1,5 mln zł, a kluby III ligi, czyli Polonia, Ursus i rezerwy Legii – do 500 tys. zł – mówi w „GW” Kaznowska. Stołeczne kluby otrzymają środki, jak tylko uchwała wejdzie w życie.

I Ciechan hop na czarną listę

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Od pewnego czasu prowadziliśmy z browarem Bojanowo, należącym oficjalnie do syna pana Marka Jakubiaka, rozmowy dotyczące wprowadzenia na rynek naszego kibicowskiego piwa. W obliczu doniesień medialnych o planach zainwestowania przez pana Jakubiaka w czwartoligowy klub polonia, informujemy, że nie jesteśmy zainteresowani jakąkolwiek współpracą z browarem Bojanowo. Jednocześnie informujemy, że w przypadku zainwestowania przez Pana Jakubiaka w wymieniony wcześniej podmiot, będziemy prowadzić szeroko zakrojoną akcję bojkotu wszelkich artykułów produkowanych przez przedsiębiorstwa związane z panem Jakubiakiem."

SKLW i grupy kibicowskie Legii Warszawa

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Aż sobie wbiłem po miesiącach do dziewczyn na forum i ładnie tam. Enigmatyczne sprinterki ramię w ramię z rodowitym konfidentem z Pilzna działają, i nawet się z tym nie kryją

Komentarz

• Trzaskowski Jakubiak ciekawie się robi... Strumień pieniążków po decyzji Ratusza o budowie kompleksu sportowego kurwidołka 6 właśnie się otworzył

Komentarz

• Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
                Trzaskowski Jakubiak ciekawie się robi... Strumień pieniążków po decyzji Ratusza o budowie kompleksu sportowego kurwidołka 6 właśnie się otworzył
                Ja tam wolę, kiedy na własnym podwórku jest konkurencja. Derby stolicy to derby stolicy, może się jeszcze doczekam

Komentarz

• Rockmill I Had a Dream
                  https://www.ratebeer.com/beer/rockmi...-dream/670922/
                  Rockmill 100m
                  https://www.ratebeer.com/beer/rockmill-100m/657721/

Dwaj moi faworyci. W moim osiedlowym zaopatrzeniu były w grudniu i teraz wróciły. W obu przypadkach poezja. Polecam.
                  Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                  -------------
                  Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

I Ciechan hop na czarną listę
                    Szkoda, lubiłem Ciechany/Bojany jako alternatywę dla koncernówek (w sensie nie krafty, ale coś w ludzkiej cenie do normalnego żłopania). No nic, na szczęście wybór piwa jest spory.

Dla przypomnienie zatem - prawdziwy Legionista od dziś nie raczy się produktami frajerskich browarów: Ciechan, Lwówek, Bojan, Tenczynek, Biskupiec. Wąsaty knur ma jeszcze w swoim portfolio Porterówkę i Whisky - tego też pić nie wolno!

Edit: ta baba za Jakubiakiem jaka zdziwiona, że jej wycieraczkę do nóg na szyję założyli
                    Ostatnio edytowany przez Herman; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Obczaiłem wyraz twarzy przydupaski prosiaka
                    LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Browar Lwówek kupił zdaje się Dr Brew
                      Za to Tenczynek sprzedał Palikotowi, czyli tu akurat na czarnej liście powinien pozostać

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
                      Dla mnie luty,dla Ciebie maj...

Komentarz

• Zamieszczone przez MałyJohn Zobacz posta
                        Browar Lwówek kupił zdaje się Dr Brew

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
                        Wydzierżawił, z opcją kupna. I o ile pamiętam mieli tam robić zarówno swoje piwo, jak i "starego" Lwówka. Pytanie tylko, czy jakiś dodatkowy zysk ze sprzedaży tych zwykłych Lwówków idzie do Jakubiaka.

Komentarz

• Drodzy Legioniści, którzy wspieraliście mnie i dobre piwo w Stolicy przez wiele lat, gdybyście przez przypadek odwiedzili Gród Kraka ( np przy okazji meczu z Wisłą - jeśli nadal będzie grać w ESA - w co wierzę ) - to pojawi się w sobotę nowy lokal w centrum Starego Miasta Krakowa, Starówki ( jak Wy mówicie ) lub Rynku ( jak mówi się w Krakowie ) , na ulicy Gołębiej ( jedna z uliczek niedaleko Rynku Głównego ), przecznicy od Brackiej ( na której pada deszcz ) - Colombe Beer and Food.
                          Będzie dobre piwo ( co prawda tylko 8 nalewaków - bo więcej się nie zmieści - ale będę odpowiada za jego dobór ) oraz duuzo dobrego jedzenia. Włoska pizza, krakowskie przysmaki w tym maczanka po krakowsku, żeberka, pulled pork, kanapki, karkówka, sałatki i jeszcze kilka przysmaków.
                          A jak zrobimy zgodę ( co od dawna jest moim marzeniem ) przewiduję zniżkę dla Legionostów

I zapraszam na otwarcie w najbzliszą sobotę
                          https://www.facebook.com/events/328544887868335/

https://www.facebook.com/ColombeBeer...type=3&theater
                          Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• O, wreszcie jest powód, żeby pojechać do Krakowa - tylko trzymaj dla mnie Skarbie partię zimnego, butelkowego Żywczyka
                            OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta
                              O, wreszcie jest powód, żeby pojechać do Krakowa - tylko trzymaj dla mnie Skarbie partię zimnego, butelkowego Żywczyka
                              Dla Ciebie wszystko
                              Ale zamiast Żywczyka będą czeskie, całkiem dobre lagery i pilsy
                              Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• Zamieszczone przez Esk Zobacz posta
                                Drodzy Legioniści, którzy wspieraliście mnie i dobre piwo w Stolicy przez wiele lat, gdybyście przez przypadek odwiedzili Gród Kraka ( np przy okazji meczu z Wisłą - jeśli nadal będzie grać w ESA - w co wierzę ) - to pojawi się w sobotę nowy lokal w centrum Starego Miasta Krakowa, Starówki ( jak Wy mówicie ) lub Rynku ( jak mówi się w Krakowie ) , na ulicy Gołębiej ( jedna z uliczek niedaleko Rynku Głównego ), przecznicy od Brackiej ( na której pada deszcz ) - Colombe Beer and Food.
                                Będzie dobre piwo ( co prawda tylko 8 nalewaków - bo więcej się nie zmieści - ale będę odpowiada za jego dobór ) oraz duuzo dobrego jedzenia. Włoska pizza, krakowskie przysmaki w tym maczanka po krakowsku, żeberka, pulled pork, kanapki, karkówka, sałatki i jeszcze kilka przysmaków.
                                A jak zrobimy zgodę ( co od dawna jest moim marzeniem ) przewiduję zniżkę dla Legionostów

I zapraszam na otwarcie w najbzliszą sobotę
                                https://www.facebook.com/events/328544887868335/

https://www.facebook.com/ColombeBeer...type=3&theater
                                Dobra wiadomość, powodzenia życzę!
                                Obiecuję że jak Wisła spadnie z ekstraklasy (w co wierzę ) to zjawię się z wizytacją
                                ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
                                Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
                                O dziecko polskie, za Twojego dziada,
                                Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
                                O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
                                I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
                                Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
                                Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

Pracuję...
                                X