Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Działa .
    Jutuber nayebany się popisał .

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez mayestic Zobacz posta
      A można jakiś namiar na minuty, bo tego jest prawie 5 godzin...
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        A można jakiś namiar na minuty, bo tego jest prawie 5 godzin...
        4:22:20

Ten Kopyr to już dawno popierał czarne protesty etc.
        Lewacka szmata.
        #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Czy na WFP jest opcja nalania w pollitrowa/litrową plastikową butelkę na wynos? Czy wystawcy coś takiego oferują?

Komentarz

• Jak ktoś trafi na opis jakichś wartych polecenia smakołyków z tegorocznego WFP albo spróbuje dziś coś fajnego, to niech się podzieli tą wiedzą

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
              Jak ktoś trafi na opis jakichś wartych polecenia smakołyków z tegorocznego WFP albo spróbuje dziś coś fajnego, to niech się podzieli tą wiedzą
              Nie będę oryginalna i polecę Pracownię Piwa
              Big Owocowski - czyli klasyczny Big Chmielowski z dodatkiem ogromnej ilości marakui.
              Mr Hard's Rock Milk ( RIS z dodatkiem laktozy ) też bardzo dobry.

Bardzo smaczne są też obie, nowe DDH DIPA z AleBrowaru.
              No i stary dobry Dyniamit Pinty. Nie każdy lubi dyniowe piwa, ale ja bardzo
              Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• I teraz dylemat: porada fachowa, ale czy obiektywna
                Dziękuję bardzo, zajrzę do Pracowni.

Ogólnie jak tak przeglądałem katalog wystawców, to nie widziałem wielu rzeczy, które z góry bym zaznaczył jako „must drink”. Szczególna bieda z wędzonymi (pomijając jakieś torfowe „barel łajny”, na które jestem za cienki), nawet grodziszy niewiele. Ale tak czy siak coś się chlapnie.

Komentarz

• Obiektywna

P.S. Jeśli szukasz klasyki to spróbuj jeszcze w takim razie Strudelbocka z Browaru Czarna Owca. Jest to koźlak zimowy, do którego dodano pieczone jabłka, cynamon oraz cukier trzcinowy. Na prawdę dobry. I coś innego w tłumie amerykańskich chmieli
                  Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• Dzięki za pomysł, ale przed zakupem chyba najpierw na wszelki wypadek zdegustuję mały łyczek, bo generalnie w koźlakach nie gustuję – za mocne, za słodkie. Rauchenbock musi być bardziej rauchen niż bock

Komentarz

• Polecam Deer Bear, Xtreme 03 virgin bba RIS. Świetny.

Dodatkowo proszę o trzymanie kciuków w finle WKPD - styl BGSA

Komentarz

• Tak na gorąco: ludzi tłum; dużo więcej niż w piątek na wiosennej edycji.
                        Co do piw, to królem polowania jest takie Wild Ale/Sour z Kingpina - w katalogu nazywało się to Le Debauche, na stoisku tej nazwy nie kojarzyli; generalnie mocno nachmielony kwas z tabasco i to tabasco naprawdę zostawało na gardle. Fajna sprawa !

Bardzo smaczny tez grodzisz z Maryensztatu i Chmielokrata (Hop Heavy IPA) z Piwnego Podziemia; w miarę spoko Krawaciarz - Earl Grey IPA z Browaru Lasowiak i Czarnolas (Double Black IPA) z Maryensztadtu.

Z polecanych przez Esk to Big Owocowskiego nie było, natomiast DDH DIPA citra (New England Double IPA ) całkiem fajna ( choć to nie do końca mój styl, ale porządne piwo)..

Generalnie spoko, ale ok godz 21 tłum był upierdliwy ; potem z czasem lepiej.

Komentarz

• Osobiście polecam piwo Kame Hame z browaru Deer Bear. Milkshake IPA o smaku pomarańczy i mango z nutką mięty oraz totalne szaleństwo...Gąska Beerbinka z browaru Piwo Warownia, gose o smaku...ogórka kiszonego [emoji16]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Podzielam zdanie Księciunia, liczba osób w piątek to był jakiś koszmar. Całe szczęście, że wybrałem się także w czwartek, było bardzo spokojnie.

Podczas tej edycji nic mnie z nóg nie zwaliło ale oba DDH DIPA z Ale Browaru naprawdę doskonale dają radę. Jest to zresztą ostatnimi czasy mój ulubiony styl bo i "100" z Rockmilla bardzo mi podeszła.
                            Polecam zajrzeć do DeerBear'a, który świetnie się rozwija, zaś z nowych na parterze na pewno warto zatrzymać się przy Gzubie (trzy kwasiki, dwa owocowe, jeden przyjemnie skontrowany chmielowością).
                            No i na deser, jeśli ktoś ma ochotę dłużej posiedzieć przy piwku, to koniecznie Kosiarz Umysłów z Piwnego Podziemia

Komentarz

• Szkoda, że nie podszedłem do tego Lasowiaka, bo Earl Greya pierwotnie miałem na liście, ale finalnie odpuściłem. Odnośnie wspominanego tu Deer Bear, w lodówce czai się Yam, Yam. Nooo i czekam na butelkowanego "Strudelbocka" od Czarnej Owcy. Bardzo fajny koźlaczek. DDH? Owszem, z Rockmilla.

Komentarz

• Temat umarł i nie żyje, więc w ramach ożywiania napiszę, że Doktor Brew wydzierżawił od Jakubiaka Browar Lwówek (mają dalej robić piwa lwówkowe plus swoje "krafty"); w ciągu dwóch mają wyłączność na kupienie go.

A Browary Żoliborskie zabutelkowały wczoraj drugą edycję "Ciemnej strony chmielu"

Komentarz

Pracuję...
                                X