Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeżeli mnie pamięć nie myli to na rogu Lawendowej i Straganiarskiej masz 2-3 "wielokrany", ale ja korzystałem tylko z jednego z nich, który akurat był otwierany koło południa .
    A naprzeciwko dworca głównego PKP, po drugiej sronie tej dużej ulicy, jest browar restauracyjny Lubrov (ale mnie jego diskonowoczesne wnętrze niezbyt przypada do gustu). I na ul. Piwnej jest też restauracja gdzie warzą swoje piwo (ale raczej "tradycyjne" style).
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Co do Gdańska, to nie za bardzo się orientuję, ale podaję link, gdzie są informacje odnośnie tego co aktualnie jest na kranach Lokalizacje lokali też są.

https://ontap.pl/?city=gdansk&type=1

Komentarz

• Zamieszczone przez Orzelek Zobacz posta
        Co do Gdańska, to nie za bardzo się orientuję, ale podaję link, gdzie są informacje odnośnie tego co aktualnie jest na kranach Lokalizacje lokali też są.

https://ontap.pl/?city=gdansk&type=1
        Pułapka oczywiście. Absolutnie numer 1 jeśli chodzi o Gdańsk. Na Straganiarskiej 2.
        Podobno warto odwiedzić też Maverick Gdańsk - niedawno otwarty lokal patronacki Rockmilla. Z niezłym jedzeniem
        ( Partyzantów 8 ). To bardziej na uboczu, nie byłam jeszcze ale słyszałam dobre opinie.
        Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• dziękuje za namiary sprawdzę coś z propozycji . a jakieś sklepy ? bo w zeszłym roku to tylko w żabkach były piwa z browaru Amber,Bytów a tak to nic .
          "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Komentarz

• Gdzieś na Bemowie ew. Woli dostanę Dawne lub Warszawiaka z Konstancina?
            bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• No, to pierwszy raz mi Hoppiness podpadło. Przy rezerwacji stolika na ponad 6 osób chcą zaliczkę po 50 zł od osoby (sic!) (kwota odliczana od rachunku). Samą ideę zaliczki jak najbardziej rozumiem, ale ta kwota ?!? Pomijając nawet fakt, że niekoniecznie każda z osób przepije 50 zł, to przy 10 osobach wychodzi 500 zł do wyłożenia z góry za rezerwację Gniewam się.

Polećcie jakiś inny punkt w Śródmieściu z dobrym piwkiem, gdzie zarezerwuję (na przyszły tydzień) stolik na 9-10 osób bez tak drakońskich wymogów. W Gorączce może być trochę ciasno; pierwsze co mi przychodzi o głowy, to Chmielarnia…

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                No, to pierwszy raz mi Hoppiness podpadło. Przy rezerwacji stolika na ponad 6 osób chcą zaliczkę po 50 zł od osoby (sic!) (kwota odliczana od rachunku). Samą ideę zaliczki jak najbardziej rozumiem, ale ta kwota ?!? Pomijając nawet fakt, że niekoniecznie każda z osób przepije 50 zł, to przy 10 osobach wychodzi 500 zł do wyłożenia z góry za rezerwację Gniewam się.

Polećcie jakiś inny punkt w Śródmieściu z dobrym piwkiem, gdzie zarezerwuję (na przyszły tydzień) stolik na 9-10 osób bez tak drakońskich wymogów. W Gorączce może być trochę ciasno; pierwsze co mi przychodzi o głowy, to Chmielarnia‌
                Co prawda nie w Śródmieściu, ale niedaleko. Polecam Koktajl Mokotowa:
                https://pl-pl.facebook.com/KMCBM/
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  No, to pierwszy raz mi Hoppiness podpadło. Przy rezerwacji stolika na ponad 6 osób chcą zaliczkę po 50 zł od osoby (sic!) (kwota odliczana od rachunku). Samą ideę zaliczki jak najbardziej rozumiem, ale ta kwota ?!? Pomijając nawet fakt, że niekoniecznie każda z osób przepije 50 zł, to przy 10 osobach wychodzi 500 zł do wyłożenia z góry za rezerwację Gniewam się.

Polećcie jakiś inny punkt w Śródmieściu z dobrym piwkiem, gdzie zarezerwuję (na przyszły tydzień) stolik na 9-10 osób bez tak drakońskich wymogów. W Gorączce może być trochę ciasno; pierwsze co mi przychodzi o głowy, to Chmielarnia…
                  PiwPaw przy Foksal?

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
                    PiwPaw przy Foksal?
                    Z tego co mi wiadomo, to piwpaw omijamy szerokim łukiem

Komentarz

• @ Jaco - dzięki za namiar, ale robię "spotkanie po latach", ludzie z różnych stron (nawet nie wiem jakich) i chciałem, żeby każdy miał blisko/równie daleko (szczególnie, że to będzie w tygodniu, kiedy metro wcześniej idzie spać).

@ Peer - dzięki za namiar, ale dwa poprzednie "spotkania przed laty" były właśnie tam i chciałem zaproponować coś innego
                      E: A w zasadzie to w PiwPawie przy Parkingowej

@ KoperURS - dzięki za przypomnienie; gwoli jasności: te poprzednie spotkania były jeszcze przed okresem ich błędów i wypaczeń
                      Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Sprawdź TheTaps przy Sienkiewicza.

Co jest z PiwPawem nie teges?

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta

Co jest z PiwPawem nie teges?

Zamieszczone przez MałyJohn Zobacz posta
                          PiwPaw się dogadał z dziewuchami

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• W sumie od zawsze coś mi u niech nie grało. Niby ok... ale nie do końca.
                            Dzięki za naświetlenie.

Komentarz

• @księciuniu jeśli zdecydujesz się na The Taps, to rezerwuj antresolę.
                              #MiśKazekteam

Komentarz

• Możesz też sprawdzić Drugie Dno na Nowogrodzkiej.
                                Lipiec 1945: Obława Augustowska -Największa zbrodnia Sowiecka na terenie Polski.

Komentarz

Pracuję...
                                X