Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Są dwie edycje

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Panakeję piłem ze 2-3 lata temu w wersji butelkowej, ale nie przypadła mi do gustu – w ogóle się nie kojarzyła z piwem, jakbym pil zimnego earl grey’a (może lane, jak piszesz mniej herbaciane, byłoby lepsze).
      A w tym Bergamłocie podobało mi się właśnie to, że to nadal było piwo, a nie ice tea – była wyczuwalna zarówno chmielowa goryczka, jak i earlgreyowe aromaty.

A edycje WFP, tak jak pisał Antisocial, są dwie w roku.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Jakieś oszukańcze jury nie zakwalifikowało do internetowego głosowania etykietek Browarów Żoliborskich (po sędziach i emerytowanych ubekach trzeba będzie się bliżej przyjrzeć tej kaście ).

Ale jakoś (ciekawe Teter jak? ) do tego etapu przeszła etykietka Browaru Teter, która wyszła spod tej samej fachowej ręki, co etykietki Żoliborskiego.
        Więc teraz wszyscy myszki w dłoń i głosujemy na taką żółto-zielono-brązową etykietkę piwa o nazwie Schrute Farms
        link do glosowania http://vikinglabelcontest.pl/prace-konkursowe/
        Czas na głosowanie tylko do jutra.

Zwycięzcy odbiorą nagrody na Warszawskim Festiwalu Piwa w najbliższy łikend na Ł3.
        Pozwólmy Teterowi przeżyć fetę na własnym stadionie!!
        Zapomniałem poinformować – MY nie daliśmy rady i nagrody publiczności Teter nie zdobył , ale prawdziwa sztuka i tak się obroniła i jego etykietka zdobyła trzecie miejsce w głównym konkursie, w którym decydowało jury (inną sprawą jest kto wybierał jury ) .
        Jak zwykle na Ł3 organizacja była na najwyższym poziomie, o co dba nasz niestrudzony Prezes, i Teter mógł odebrać trofeum na stadionie podczas WFP.
        Gratulacje!

(Browary Żoliborskie współpracują tylko z najlepszymi
        No, może z pierwszej trójki najlepszych )

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• PiwPaw się dogadał z dziewuchami

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
          Dla mnie luty,dla Ciebie maj...

Komentarz

• Ten ich paw taki tęczowy ogon ma...

Dopisujemy do listy nielubianych; obok Kufli i Kapsli

Może niech Hop Colę wprowadzą do oferty

Komentarz

• PDSL ten sam właściciel
              I browar Bazyliszek

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
              Ostatnio edytowany przez MałyJohn; [ARG:4 UNDEFINED].
              Dla mnie luty,dla Ciebie maj...

Komentarz

• Tam to nigdy nie byłem, ale do listy mogę dopisać

Komentarz

• Pytanie do piwoszy (a może nawet głównie do pewnej piwoszki) o polecane puby z kraftami w Krakowie w okolicach Rynku.
                  Tak żeby nie było tęczowo ani kuflokapslowo

Z góry dzięki!
                  ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
                  Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
                  O dziecko polskie, za Twojego dziada,
                  Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
                  O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
                  I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
                  Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
                  Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• House of Beer, ul. Św. Tomasza 35 (wejście od ul. Św. Krzyża).

Multi Qlti Tap Bar, ul. Szewska 21

Viva La Pinta, ul. Floriańska 13

Komentarz

• Nowe piwo sekcji rugby, tym razem od Peruna.

Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
                        Pytanie do piwoszy (a może nawet głównie do pewnej piwoszki) o polecane puby z kraftami w Krakowie w okolicach Rynku.
                        Tak żeby nie było tęczowo ani kuflokapslowo

Z góry dzięki!
                        Orzełek w zasadzie odpowiedział. Osobiście najbardziej polecam House of Beer na rogu Tomasza i Krzyża. Od niedawna jest tam dodatkowo kuchnia i na prawdę dobre jedzenie. W niezłych cenach
                        Co do Multi Qlti to jest nieco hipstersko podobnie jak w Weźże Krafta na Dolnych Młynów. Ale to drugie miejsce warto odwiedzić ze względu na lokalizację. Duży teren wewnątrz starych fabryk ( ale blisko centrum ), mnóstwo różnego rodzaju knajp, olbrzymie ogrodki i życie nocne do rana. Praktycznie tam się przeniosło centrum rozrywki. W weekendy kolejki bardzo duże

Natomiast na Kazimierzu polecam Kraftownię na Wawrzyńca oraz Strefę Piwa na Józefa.

Udanej zabawy

A skoro już piszę posta, to wypada mi napomnknąc o premierze piwa 1918 Jest to Pils, uwarzony przez Browar Spirifer we współpracy z portalem Żelazna Logika z okazji 100 lecia odzyskania Niepodległości.
                        Z racji tego, że skontaktowałam jednych i drugich, premiera jest w Hoppiness. W najbliższą środę 27 czerwca.
                        Będziemy serwować jedno z ulubionych dań Marszałka - czyli prostą jajecznicę ( na toście ) z bekonem, kiełbasą, pomidorami oraz szczypiorkiem.
                        Zapraszam

https://www.facebook.com/events/226781534597005/
                        Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• Zamieszczone przez Esk Zobacz posta
                          Orzełek w zasadzie odpowiedział. Osobiście najbardziej polecam House of Beer na rogu Tomasza i Krzyża. Od niedawna jest tam dodatkowo kuchnia i na prawdę dobre jedzenie. W niezłych cenach
                          Co do Multi Qlti to jest nieco hipstersko podobnie jak w Weźże Krafta na Dolnych Młynów. Ale to drugie miejsce warto odwiedzić ze względu na lokalizację. Duży teren wewnątrz starych fabryk ( ale blisko centrum ), mnóstwo różnego rodzaju knajp, olbrzymie ogrodki i życie nocne do rana. Praktycznie tam się przeniosło centrum rozrywki. W weekendy kolejki bardzo duże

Natomiast na Kazimierzu polecam Kraftownię na Wawrzyńca oraz Strefę Piwa na Józefa.

Udanej zabawy

A skoro już piszę posta, to wypada mi napomnknąc o premierze piwa 1918 Jest to Pils, uwarzony przez Browar Spirifer we współpracy z portalem Żelazna Logika z okazji 100 lecia odzyskania Niepodległości.
                          Z racji tego, że skontaktowałam jednych i drugich, premiera jest w Hoppiness. W najbliższą środę 27 czerwca.
                          Będziemy serwować jedno z ulubionych dań Marszałka - czyli prostą jajecznicę ( na toście ) z bekonem, kiełbasą, pomidorami oraz szczypiorkiem.
                          Zapraszam

https://www.facebook.com/events/226781534597005/
                          ŻL poprosiła mnie o padanie przez Ciebie przesyłki do Krk. Mogę jutro zostawić w H. U kogo zdeponować?
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                            ŻL poprosiła mnie o padanie przez Ciebie przesyłki do Krk. Mogę jutro zostawić w H. U kogo zdeponować?
                            Będę jutro w Hoppi przed meczem, pewnie nawet koło 18-19. Możesz mi wręczyć osobiście
                            A jeśli wybierasz się wcześniej to zostaw po prostu w za barem.
                            Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• Esk, Orzełek dziękuje uprzejmie. Byłem w House of Beer - bardzo przyjemny lokal, zdecydowanie dopisany do listy
                              ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
                              Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
                              O dziecko polskie, za Twojego dziada,
                              Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
                              O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
                              I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
                              Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
                              Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• mam pytanie podobne co Kusza tylko inne miasto -->Gdańsk. Poleci ktoś w Gdańsku? albo jakieś sklepy z piwem ?
                                "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Komentarz

Pracuję...
                                X