Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zaraz tam wstyd! Przecież na konkursach są "kategorie ekstraktowe"
    Lipiec 1945: Obława Augustowska -Największa zbrodnia Sowiecka na terenie Polski.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
      Jakby co, to Legia Rugby widziane także bliżej centrum, w małym sklepiku przy Pl. Zawiszy, w niepozornym miejscu, bo w ciągu bud (m.in. jakiś śmierdzący kebs) od strony dworca PKP Ochota. Swoją drogą, wyposażenie całkiem nie najgorsze (szczególnie jak się oczekuje na pociąg ). Są też wina. Miejsce nazywa się - o ile dobrze pamiętam - Beczka Piwa.
      Tak tylko uzupełnię, bo teraz przypadkiem trafiłem na ich stronę na FB. Miejsce nazywa się BrzECZKA PIWnA tak gwoli ścisłości, małe literki ledwo zauważalne

Pokajawszy się, podlinkuję:
      https://www.facebook.com/BrzeczkaPiwna/

Lokalizacja super.

Komentarz

• Zamieszczone przez kapolo Zobacz posta
        Czy browar, któregoś z kibiców się wystawia?
        Mój kolega ze swoim browarem "JZ". Piwa robi jak dla mnie bardzo, bardzo dobre. To z resztą zwycięzca poprzedniej Warszawskiej Bitwy Piwnej. Do tego legionista, chociaż taki mocno w kapciach (wieki temu byłz nami 2 czy 3 razy na meczu, a teraz to raczej tv). Niemniej poglądy piłkarskie ma słuszne
        LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Atak Chmielu Browar Pinta 5,98 w Auchan
          Lipiec 1945: Obława Augustowska -Największa zbrodnia Sowiecka na terenie Polski.

Komentarz

• W Leclercu na Bielanach 5,49
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• O, jeszcze lepiej 😆

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
                Mój kolega ze swoim browarem "JZ". Piwa robi jak dla mnie bardzo, bardzo dobre. To z resztą zwycięzca poprzedniej Warszawskiej Bitwy Piwnej. Do tego legionista, chociaż taki mocno w kapciach (wieki temu byłz nami 2 czy 3 razy na meczu, a teraz to raczej tv). Niemniej poglądy piłkarskie ma słuszne
                Znamy, zanamy, Planuję odwiedzić stoisko Dominika.

Komentarz

• Jakieś oszukańcze jury nie zakwalifikowało do internetowego głosowania etykietek Browarów Żoliborskich (po sędziach i emerytowanych ubekach trzeba będzie się bliżej przyjrzeć tej kaście ).

Ale jakoś (ciekawe Teter jak? ) do tego etapu przeszła etykietka Browaru Teter, która wyszła spod tej samej fachowej ręki, co etykietki Żoliborskiego.
                  Więc teraz wszyscy myszki w dłoń i głosujemy na taką żółto-zielono-brązową etykietkę piwa o nazwie Schrute Farms
                  link do glosowania http://vikinglabelcontest.pl/prace-konkursowe/
                  Czas na głosowanie tylko do jutra.

Zwycięzcy odbiorą nagrody na Warszawskim Festiwalu Piwa w najbliższy łikend na Ł3.
                  Pozwólmy Teterowi przeżyć fetę na własnym stadionie!!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Podbijam, ostatni dzień głosowania

Komentarz

• Był ktoś wczoraj na WFP?
                      Coś wartego polecenia?

Komentarz

• Browar Brewing i ich CBS oraz KBS imperialne stouty leżakowane w beczce po burbonie. Browar Rockmill i ich Juicy Delight new england style IPA. Moi faworyci

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Ja postawiłem na kwasy i bez wątpienia godny polecenia jest tutaj browar Mariensztat, że swoim kwasem z czarnej porzeczki a także sour IIPA. Godny uwagi także sour z browaru Cztery Ściany. Spoza tej kategorii, zdecydowanie polecam Mr.happy (fruity IIPA) z kooperacji Piwnego Podziemia i Palatum.

Komentarz

• Piwo

Ja na grodziskie i najlepszy jest klasyczny grodzisz z Hopiium (Stanisław Dym). Grodziskie ze śliwką z Nepomucena (Śliwkowo słodkie) i smoked ametican wheat z Browaru Kazimierz (jak na ten styl zbyt goryczkowe) też trzymają dobry poziom. Z innych styli dobre tez Take It Easy z Piwnego Podziemia (american blond ale) i Sekol ze Świebodzina (American Black IPA). Dla smakoszy herbaty earl grey Bergamłot z Warsztatu Pieowsrskiego (bergamot pale ale ). a kawy Michael Jackson z Hopium. (White Ris - widzisz ipa, czujesz kawę).
                            Niewypalem - jak dla mnie - okazał się Apache z Radugi (Wit IPA) [za słodkie, a przypraw brak. ].

Ludzi dużo, ale do zniesienia.
                            Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• „Koszulka Stadion” vol. 2

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                                Dla smakoszy herbaty earl grey Bergamłot z Warsztatu Pieowsrskiego (bergamot pale ale )
                                Smakoszom Earl grey'a polecę piwo Panakeja z browaru Olimp. Piłem zarówno z beczki (bardziej piwne) jak i z butelki (bardziej herbaciane).

Pytanko. Czy WFP ma tylko jedną edycję w roku czy dwie (wiosna - jesień) ?

Komentarz

Pracuję...
                                X