Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 1 na 100.
    Kolejna pozytywną opinia .Trzeba przy okazji kupić po promocyjnej cenie w intermarche.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Przecen nie ma, ale na półkach było sporo wolnych miejsc i wisi kartka, że lokal do wynajęcia. Dlatego takie wnioski
      Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

Komentarz

• RIS z Browaru Fortuna "robi robotę".

Komentarz

• Można wiedzieć dlaczego? Dla mnie to był okrutnik ale może się nie znam.
          #MiśKazekteam

Komentarz

• "Okrutnik" w jakim sensie?

Komentarz

• Nie wchodząc w szczegóły, zapamiętałem je jako mocno alkoholowe, słabo zbalansowane piwo. Mam nadzieję, że czas mu pomoże i się trochę bardziej ułoży.
              #MiśKazekteam

Komentarz

• Ponieważ spotkałem się z zarzutami, że Browary Żoliborskie spoczęły na jakiejś Laurze i nic więcej nie robią, to śpieszę donieść, że w lato zrobiły sequel pszeniczniaka (PszeMoc)

ale już w zasadzie go nie ma ,

a niedawno, pozostając w klimatach pszenicznych, ale mając jednocześnie świadomość, że w ostatnich dniach oczy całego świata były zwrócone na USA, uwarzyły amerykańskiego pszeniczniaka:

Ameryki łyk (American Wheat)

Jakimś wybitnym znawcą tego stylu nie jestem; na mój gust powinno być chyba bardziej pszeniczne. Jest wyczuwalna goryczka i bardzo dużo aromatów amerykańskich chmieli, które całkiem przykrywają pszenicę, więc wyszła taka aromatyczna i bardzo pijalna (aksamitna) APA – ale ja nie narzekam Zapach mocnochmielowy, piana porządna; ogólnie jest git.

Etykietka jak zwykle jest Dziełem Tetera - może trochę przegadana i przeładowana, ale przez to w sam raz pasuje do tego co wyszło w butelce (ale w obydwu przypadkach to już wyłącznie moja wina).
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  Etykietka jak zwykle jest Dziełem Tetera - może trochę przegadana i przeładowana, ale przez to w sam raz pasuje do tego co wyszło w butelce
                  Nie wiem co w butelce, ale do wyborów i kampanii wyborczej w Stanach Zjednoczonych pasuje idealnie.

Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
                    Nie wiem co w butelce...
                    Temu da się jakoś zaradzić

A wszystkich hojnych birofili i innych zbieraczy zapraszam do tematu http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=16669

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Jaka jest cena tego super wyglądającego piwa i czy można je gdzieś nabyć w marketach, czy tylko w sklepach z alkoholem?
                      Pozdrawiam, wojak1
                      http://urbanski-drzwi.pl/drzwi-zewnetrzne-drewniane/

Komentarz

• Nie do kupienia.

Komentarz

• Maryensztadt Sipaj po całe 1pln datowany na wczoraj(pity dziś wszystko ok) lokalizacja Wola chętni priv!

edyta-Nieaktualne
                          Ostatnio edytowany przez pijak z Wo(L)i; 71305.
                          Pijacy i złodzieje są...
                          https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Komentarz

• Ja chciałem tylko powiedzieć, że dojrzałem do picia kwasów. Pycha!
                            Ora et labora

Komentarz

• Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
                              Ja chciałem tylko powiedzieć, że dojrzałem do picia kwasów. Pycha!
                              Kryzys wieku średniego

Ja też lubię

Zamieszczone przez pijak z Wo(L)i Zobacz posta
                              Maryensztadt Sipaj po całe 1pln datowany na wczoraj(pity dziś wszystko ok) lokalizacja Wola chętni priv!
                              Wart swojej ceny, a nawet więcej Jak dla mnie zbyt słodowy/chlebowy i za mało goryczki, ale to nie kwestia daty, tylko tak im wyszło. Dzięki za namiar.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                                Wart swojej ceny, a nawet więcej Jak dla mnie zbyt słodowy/chlebowy i za mało goryczki, ale to nie kwestia daty, tylko tak im wyszło. Dzięki za namiar.
                                Do usług księciuniu.
                                Pijacy i złodzieje są...
                                https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Komentarz

Pracuję...
                                X