Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak.
    W Kaufie u mnie w promocji po 3,20.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Jest nowe miejsce na Bemowie gdzie można się napić dobrego piwka. Na pasażu przy Lencewicza 3 tygodnie temu otworzył się lokal z 8 kranami (polskie crafty). Warto zajrzeć i spróbować, właścicie(L) wydaje się być w porządku Byłem i spróbowałem Cytrynki od Pracowni Piwa, na takie upały rewelacja.
      http://www.sppw1944.org

PamiętajMY

"To jest warszawska sprawa, jak sądzę: tu należy szukać wyjaśnień w problemach i tradycjach naszego miasta, w jego nastrojach i kolorycie. Stara, klasyczna, detektywna szkoła zawodzi w takich wypadkach, gubi się w jaskrawościach warszawskich sytuacji i warszawskich temperamentów."

Komentarz

• Odwiedziłem w piątek chyba dość nowy lokal "Brewdog". Lokalizacja sympatyczna- samiutkie centrum (ul. Widok 8 ). Nazwa lokalu nieprzypadkowa- chodzi o słynne piwa ze szkockiego Brewdoga (słynne dla osób siedzących w klimacie); to pierwszy lokal Brewdoga w Polsce. W lokalu oczywiście pełna dostępność Brewdogów, ale na kranach są też takie marki jak np. rodzima Pracownia Piwa (brawo!). Kranów nie liczyłem, ale na oko z osiem może być. Do tego całkiem szeroki wybór jedzenia. Wnętrze bardzo sympatyczne, jest też ogródek. Ceny raczej wysokie.

Dla zainteresowanych- ich profil na fb: https://www.facebook.com/brewdogwarszawa/

Wpadłem tam ze znajomymi dosłownie na jedno piwo, wybór padł na Partizan Saison- Rhubarb & Ginger. Za jakieś 400 ml 17 złotych (!), ale warto. Była to najlepsza piwna rzecz, jaką było mi dane pić w ostatnim czasie (długim czasie). Polecam.
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Taki zestaw na dzisiejszy test,piwa dostępne w Józefowie i Otwocku.Cena 5pln.
          Pijacy i złodzieje są...
          https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Komentarz

• Jeśli macie w okolicy Auchan to zajrzyjcie. Mają chyba jakąś piwną akcję. Sporo regionalnych i rzemieślniczych piw.
            Do koszyka wpadł Hecarz browaru Gloger.
            Bardzo pijalne piwo. Słomkowy kolor, ładna piana. W zapachu czuć chmiel. W smaku lekka goryczka i coś jakby... zioła (?)
            Z chęcią powtórzę, jak jeszcze gdzieś na nie trafię.

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
              Jeśli macie w okolicy Auchan to zajrzyjcie. Mają chyba jakąś piwną akcję. Sporo regionalnych i rzemieślniczych piw.
              Do koszyka wpadł Hecarz browaru Gloger.
              Bardzo pijalne piwo. Słomkowy kolor, ładna piana. W zapachu czuć chmiel. W smaku lekka goryczka i coś jakby... zioła (?)
              Z chęcią powtórzę, jak jeszcze gdzieś na nie trafię.
              Potwierdzam, warto zajrzeć. W Auchanie na al. Krakowskiej cały regał piw regionalnych i rzemieślniczych. Ciężko było coś wybrać. ..

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
              "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Komentarz

• Dziś pod drzewem zobaczyłam butelkę po Polka Pils. Zaintrygowało mnie to cudo, więc mam pytanie czy ktoś to gdzieś widział / wie gdzie jest? Ja alko nie pijam i nie wiem, jednak chętnie spróbuję.

http://ocen-piwo.pl/Polka_Pils_(W%C4%85sosz),1,2204
                Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• Czy pił ktoś ten hanysowski odpylacz wyngla lub wungla?

Pijacy i złodzieje są...
                  https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Komentarz

• Nie wiem jak Polka,ale "15" z Wąsosza ,to bardzo fajne i pijalne piwo.Ostatnio w promocji w Intermarche za....2,99.Ktoś trafi,polecam.
                    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Próbował już ktoś?

https://www.polskikraft.pl/piwo/piwo...-hooligans_981

W Auchan jest po 8,99zł

Komentarz

• Zamieszczone przez pijak z Wo(L)i Zobacz posta
                        Czy pił ktoś ten hanysowski odpylacz wyngla lub wungla?

Piłem. Ohydne :bleee: Nie warto nawet moczyć w tym ust.

Komentarz

• Zamieszczone przez brawurka Zobacz posta
                          Dziś pod drzewem zobaczyłam butelkę po Polka Pils. Zaintrygowało mnie to cudo, więc mam pytanie czy ktoś to gdzieś widział / wie gdzie jest? Ja alko nie pijam i nie wiem, jednak chętnie spróbuję.

http://ocen-piwo.pl/Polka_Pils_(W%C4%85sosz),1,2204
                          Piłem Polkę, bardzo dobry pils, znakomity do obiadu.
                          Fajne, niewymagające piwo. Dla mnie na plus.
                          ------------------------------------------------
                          Hey man, you know I'm really OK
                          The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Jako, że się namnożyło multitapów na Bemowie to zrobiliśmy sobie w weekend mały rajd. Co ciekawe w okolicy Hali Wola są teraz 4 miescówki w promieniu 15 z buta.

Na pierwszy ogień poszło "Ale dobre piwo" na Wyki 11A - knajpa wklejona w pawilon handlowy pośrodku blokowiska na Jelonkach. W środku kilka stolików, klima i spore stoły. Piw na kranie bodajże 8, jakieś pospolite czeskie browary + 2-3 polskie krafty. Do tego dużo piwek w lodówkach - polskie krafty i trochę zagranicznych. Knajpa ma też ogródek. Generalnie nie ma się do czego przyczepić, ale lokal jakiś taki bez klimatu. Można zajrzeć, ale świat się nie zawali jeśli odpuścicie.

Druga miejscówka to "Piwny Kolektyw" na Siemiatyckiej. Kiedyś mieścił się na Połczyńskiej, ale jak interes zaczął dobrze iść to właściciel wymówił im najem i otworzył własny lokal. Dlatego na Połczyńską już nie zaglądam, bo akcja frajerska. Nowy "Piwny Kolektyw" przyjął się bardzo dobrze i jest odwiedzany przez lokalsów. W środku kilka piw na kranach - litewskie i czeskie przeciętniaki, ale jest też kilka polskich kraftów. Siłą lokalu są 3 wielkie, podwójne lodówki gdzie znajdziemy cały przegląd polskich piw rzemieślniczych i kilka fajnych piwek z importu. Jest też duży wybór win (butle i lane), piwnych przekąsek i szkła. W środku puszczają meczyki, a na zewnątrz jest spory ogródek. Właściciele bardzo sympatyczni ludzie.

Kolejną miejscówka, którą odwiedziliśmy w piątkowy wieczór była "Lady Chmiel". Knajpa mieści się kilkaset metrów dalej, na ul. Okrętowej. Sielski klimacik domkowej części Jelonek robi swoje. Pub umiejscowiony jest w starym, ceglanym budyneczku. W środku trochę siermiężnie, trochę swojsko i zabawnie. Jest kominek (zimą rozpalają), kilka stołów i bar. Na kranach 6 czeskich piw w cenach - uwaga- od 6 zł do 8 zł za 0,6 l! Do tego troche butelkowych czechów i przekąski w stylu nuggetsów czy krążków cebulowych za 5 zł. Całą robotę robi super ogródek. Można się poczuć jak na wsi na działce - drzewka, krzaczki, stoliczki i leżaki wszystko z innej parafii. Zupełnie bez zadęcia, ludzie normalni (absolutny przekrój społeczeństwa), właściciele bardzo sympatyczni. W środku jest też telewizor (puszczają chyba nawet Legiunię), a za 6 zł można sobie wypożyczyć na 2 godziny pokaźnego grilla i pichcić własną szamę. Bardzo sympatyczne miesce, na pewno jeszcze zajrzę.

Na koniec trafiliśmy do Beer Hub na Powstańców Śląskich, po drugiej stronie Hali Wola. Niestety tam już zamykali i nic nie łykneliśmy, ale lokal robi niezłe wrażenie.

Na Bemowie jest jeszcze fajny lokal Przystanek Bemowo, gdzie jest dużo fajnych piwek lanych i w lodówkach, a także robią super pizzę (w zasadzie jest to pizzeria). Jest też sklep Chmielarni, a z tego co wiem to jeszcze otworzył się jakiś lokal w pasażu na Wrocławskiej, ale tam mnie jeszcze nie poniosło.
                            LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Nie znalazłam Polki, natomiast test in progress >>

Kupione w Szklana Pogoda Alkohole. Jak na kogoś komu przestał smakować alko i nie pija to zacne na tą pogodę.
                              Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• Był już ktoś w pubie Artezana na Moniuszki? Jak wypada?
                                Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

Pracuję...
                                X