Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Danoo - miło słyszeć Szczególnie, że po pierwszych dwóch tygodniach od zabutelkowania, to mialem wątpliwość czy to w ogóle będzie pijalne.

Esk - o tych butelkowych Dwóch Smokach też miło słyszeć
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Czy w którymś multitapie (poza Chmielarnią na Twardej) będzie można zobaczyć dzisiejszy mecz?

Komentarz

• https://www.facebook.com/56657862678...679360/?type=1

ktoś testował może to piwo ? Jest gdzieś pozabarowo dostępne ?
        Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
        Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
        To jest Służewiec To są Nasze Termopile
        Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
        Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
        Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
        W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
        A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Od 20 lipca w Lidlu tydzień angielski - po 3,99 m.in Spitfire, Red Late, Abbot Ale, Hens Tooth, Ruddles County, Belhaven Black, Bishops Finger, Gold IPA, Reserve IPA

Komentarz

• Więc co proponujesz z tel listy?

Komentarz

• Zamieszczone przez legart Zobacz posta
              Od 20 lipca w Lidlu tydzień angielski - po 3,99 m.in Spitfire, Red Late, Abbot Ale, Hens Tooth, Ruddles County, Belhaven Black, Bishops Finger, Gold IPA, Reserve IPA
              Może tym razem warki będą porównywalne z tymi dostępnymi w innych sklepach detalicznych.

Przy okazji, gratuluję Esk lokalu, byłem w piątek na meczu, w sobotę upewniłem się przy szybkim piwie i z całego serca polecam wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji.
              "No bo jak to, w szaliku w lecie? Na pewno kibole znów coś knujecie…"

Komentarz

• Czy ta seria cieszyńskiego browaru Lager/Porter/Pszeniczne/IPA/Stout/Mastne to to samo co Brackie?
                Chodzi mi głównie o to Mastne... co to jest? Jakoś nie miałem odwagi wziąć z półki i skończyłem ze zwykłym Lagerem na mecz

Komentarz

• Zamieszczone przez Cibor Zobacz posta
                  Więc co proponujesz z tel listy?
                  Osobiście bardzo lubię Spitfire (fajny bitter), Abbot Ale (niezłe ESB), Bishop Finger (mocno goryczkowe ESB), Belhaven Black (klasyczny stout).

Dla "nowofalowców" mogą wydać się nudne, ale warto poznać wyspiarskie klasyki za stosunkowo niewielką cenę

IPy z Greene King jakoś mi nie podchodzą

Komentarz

• Dzięki za odp.Spróbuje Bishop Finger-mocno goryczkowe takie lubię

Komentarz

• Zamieszczone przez Cibor Zobacz posta
                      Dzięki za odp.Spróbuje Bishop Finger-mocno goryczkowe takie lubię
                      pozostałe bittery są zbalansowane ale też z wyraźnie zarysowaną goryczką.

PS OStanio widziałem w Auschan Spitrfire za ponad 9 pln hehe

Komentarz

• legart - ta różnica cenowy m.in. Spitfire między Lidl a Auchan nie wynika przypadkiem z faktu, że Lidl sprzedaje 0,33 a nie 0,5 (z góry uprzedzam niepotrzebne dyskusje - cena nadal spoko)?

Komentarz

• Nie. To są 0,5 butelki.
                          Rok temu p tej porze był ten sam zestaw w Lidlu.
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                            legart - ta różnica cenowy m.in. Spitfire między Lidl a Auchan nie wynika przypadkiem z faktu, że Lidl sprzedaje 0,33 a nie 0,5 (z góry uprzedzam niepotrzebne dyskusje - cena nadal spoko)?
                            nie

http://gazetka.lidl.pl/db6c4697-38fd...26568e9c4/#/18

Komentarz

• a to naprawdę spoko w takim razie

Komentarz

• wczoraj do wyczynów Lecha chlapłem Focal Banger z The Alchemist.
                                znawcom znany, ale słowa wylać trzeba - uuuu Panie, toż to Hameryka.
                                prawdziwa IPA jako żywo - ciało, owoce, pijalność, gorycz, wcale się nie dziwię, że puszki fruwają po ponad 30 plnów.
                                jak ktoś gdzieś przyuważy - brać nie myśleć.
                                ------------------------------------------------
                                Hey man, you know I'm really OK
                                The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

Pracuję...
                                X