Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Esk Zobacz posta
    Wczoraj wieczorem była jeszcze walka z instalacją.
    Dziś już zapraszamy od godzin popołudniowych
    No szkoda, odbiłem się od zamkniętych drzwi
    Ale nie ma tego złego, po raz pierwszy odwiedziłem Jabeerwocky i w porównaniu do konkurencji na Nowogrodzkiej wygrywa w 2 kategoriach: przestrzeń, brak hipsrerstwa i oferta gastronomiczna. Śmiało mogę polecić, jedyne co mnie uderzyło, to chyba delikatnie wyższe ceny niż średnia, ale nie przyglądałem się im szczególnie długo, bo i czasu zbyt wiele nie miałem.
    Ora et labora

Komentarz

• na osiedlu saska (Gocław oczywiście) na skalskiego outlet piwny otwarty. Tydzień temu był pacyfic od Artezana, a teraz Pacyfic (!) z jakiegoś rzemieślniczego (wypadło z głowy), nie wiem czy nie lepszy od artezana. 6 kranów ogólnie mają, można trafić ciekawe. wybór butelkowy bardzo szeroki (nawet EB

Komentarz

• Powiecie mi gdzie w Warszawie mógłbym dostać Arany Aszok ? Jest w ogóle sprowadzane do Polski ? Jakby trafił się gdzieś na Pradze Południe to byłoby idealnie. Byłem w kilku miejscach, ale nie udało mi się trafić.
        "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Komentarz

• Pozwolę sobie przypomnieć się z aukcją dla naszych Braci z Grochowa Fanatycznego >>KLIK!<<, wciąż jedna butelka jest do zgarnięcia po cenie wywoławczej!

Komentarz

• A ja pozwolę sobie podbić temat aukcji Cebka i zaapelować do szanownych birofili o większą aktywność. Bo to w sumie lekki obciach żeby butelka z TAKĄ etykietką i na TAKI cel leżała niechciana za niecałe 2 dychy

E: uj z tym, sam sobie kolejną wezmę
            Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
              A ja pozwolę sobie podbić temat aukcji Cebka i zaapelować do szanownych birofili o większą aktywność. Bo to w sumie lekki obciach żeby butelka z TAKĄ etykietką i na TAKI cel leżała niechciana za niecałe 2 dychy

E: uj z tym, sam sobie kolejną wezmę
              to będziesz musiał powalczyć Księciuniu
              ------------------------------------------------
              Hey man, you know I'm really OK
              The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
                po raz pierwszy odwiedziłem Jabeerwocky i w porównaniu do konkurencji na Nowogrodzkiej wygrywa w 2 kategoriach: przestrzeń, brak hipsrerstwa i oferta gastronomiczna. Śmiało mogę polecić, jedyne co mnie uderzyło, to chyba delikatnie wyższe ceny niż średnia, ale nie przyglądałem się im szczególnie długo, bo i czasu zbyt wiele nie miałem.
                Byłem tam jakoś tydzień temu na jednym szybkim piwie. Jeżeli chodzi o plusy to zdecydowanym plusem jest przestrzeń- miejsca jest pod dostatkiem, lokal podzielony na dwie strefy (góra i dół), jak twierdził barman ponad 160 metrów (!). Kolejny plus to TV i fakt, że mają transmitować mecze. Na pamiętam ile mają kranów, ale chyba z 16 albo i więcej. Oferta na kranach akurat tego dnia średnio mnie zachwyciła (to na minus). Jest tam jakieś jedzenie, ale nic nie jadłem, więc trudno coś powiedzieć. Wystrój w miarę ok, ale jakiegoś wielkiego szału nie ma. Jeden główny minus- na dzień dzisiejszy brak tam czegoś co ja nazywam klimatem, ale to pewnie kwestia czasu. Ludzi nie przychodzi na razie za dużo, wiec nie ma problemów ze stolikiem.

No, to teraz pora wreszcie premierowo odwiedzić inny lokal (powinno się dziś udać), o którym w tym temacie już jest głośno a będzie zapewne tylko głośniej
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Leffe Royale w Realu więc pewnie i w Auchan po 10,99 dziś się pojawiły partie

http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=101188
                  Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                  Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                  To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                  Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                  Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                  Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                  W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                  A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• W weekend było mi dane odwiedzić lokal, o którym ostatnio tutaj głośno czyli Hoppiness. Jak dla mnie bardzo przyjemny wystrój, miły dla oka, duży ogródek też na plus, bardzo sympatyczna obsługa (warto byłoby zrobić im jakieś ściągi z obecnie dostępnych piw na kranach, style, goryczka, żeby wiedzieli co mówić nie zorientowanym), głównym problemem będzie łazienka bo jest tylko jedna i ciągle tworzyła się kolejka. Po za tym duży plus, na pewno będę odwiedzał częściej. Śmiało polecam każdemu kto jeszcze nie był
                    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

Komentarz

• Czy gdzieś w Warszawie dostanę IPA z Matuski?
                      Piłem podczas wizyty w Pradze przy okazji Hokejowego Mundialu i nie daje o sobie zapomnieć. Kapitalne piwo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                        Czy gdzieś w Warszawie dostanę IPA z Matuski?
                        Piłem podczas wizyty w Pradze przy okazji Hokejowego Mundialu i nie daje o sobie zapomnieć. Kapitalne piwo.
                        Dawno nie widziałem, popytałbym w Czeskiej Baszcie.

Komentarz

• Jedna butelka Raptora widziana była właśnie w Czeskiej Baszcie, ale to w zeszłym tygodniu i wątpię by się uchowała. Jednak jak już Legart napisał, warto zapytać.

Komentarz

• Idąc za Waszą radą, podpytałem - beczkowe mają na stanie, czeka na podłączenie, ale jest daleko w kolejce, zaś butelkowe już się skończyło, natomiast jest szansa, że będzie w nowej dostawie po 20 czerwca

Komentarz

• Widzę, że jeszcze nie wszyscy kolekcjonerzy butelek i etykietek dostali swoje nabytki, to chciałbym w tym miejscu pozdrowić początkującego browarmistrza z Grochowa

Oby jak najwięcej takich adeptów, bo IPA z browarów grochowskich nie ma się czego wstydzić mankament w postaci lekkiej wodnistości pod koniec dało się wyczuć, ale biorę to na siebie, bo zamiast pozwolić trochę jeszcze odstać butelce po 2 dniach zabrałem się do opróżniania

Cebek gratki
                              Ora et labora

Komentarz

• Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
                                Widzę, że jeszcze nie wszyscy kolekcjonerzy butelek i etykietek dostali swoje nabytki...

...biorę to na siebie, bo zamiast pozwolić trochę jeszcze odstać butelce po 2 dniach zabrałem się do opróżniania

Cebek gratki

Mam już swój nabytek ... Nie wypowiadam się jeszcze (według wskazówek browarmistrza moje piwo jeszcze stoi w lodówce )... widocznie mam więcej cierpliwości od Ciebie

Komentarz

Pracuję...
                                X