Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    troche smutna wiadomość, ale może ktoś coś znajdzie dla siebie na wyprzedaży

Niestety los Cechu podzielił sklep Piwny Stan na Fieldorfa. 21 marca był ostatnim dniem funkcjonowania sklepu :/
    "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Komentarz

• Chyba ktoś zorganizowaną akcję na Gulden Draki zrobił w Lidlach. Byłem wczoraj w dwóch i niestety już nie było
      LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• W Lidlu na Sokratesa też tylko pusty karton po Gulden Draakach został.

Generalnie w belgijskich nie gustuję, ale w ramach wszechstronnego piwoszowego rozwoju kupiłem zestaw Petrusa, Corsendonka klasztornego oraz Piraata (Piratów nie było tam gdzie reszta, tylko dwa kartony na podłodze gdzieś przy spożywce; ukłony dla pomocnego Pana Ochroniarza - Boże, co ja piszę ).
        Oprócz tego były jeszcze Petrusy Blond i Bruin, Gauloise i Corsedonk Summum.

A Piwna Sprawa zyskała nowy, ładny szyld

E:
        A w Cechu Piwnym wczoraj o 18 były tylko koszulki AleBrowaru i 5 piw na krzyż. Jak ktoś nie jest zainteresowany kupnem regałów, to nie ma po co jechać
        Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
          Chyba ktoś zorganizowaną akcję na Gulden Draki zrobił w Lidlach. Byłem wczoraj w dwóch i niestety już nie było
          To pewnie Ci od karpia
          Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
          Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
          To jest Służewiec To są Nasze Termopile
          Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
          Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
          Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
          W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
          A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• W Lidlu na Wolskiej też posucha, jeżeli chodzi o Gulden Draaki i Piraaty. Szkoda. Niemniej bardzo miło było kupić sobie 12 fajnych piw belgisjkich i zpałcić za to 50 zł. Fajna promocja. Z tego co dzisiaj widziałem to szybko wszystkie te piwa im zejdą na pniu, bo wiele było osób, które do tego Lidla przyszły w jednym, wiadomym celu

Komentarz

• Wczoraj w Lidlu róg Łopuszańskiej i Krakowskiej o godz 19 pełen asortyment, Gulden Draaków 4-5 kartonów.
              "No bo jak to, w szaliku w lecie? Na pewno kibole znów coś knujecie…"

Komentarz

• Jakby co w Mińsku wczoraj była dostawa poszukiwanych Gulden Draaków i Piraatów

Komentarz

• Jak wrażenia z Petrusa? Jak na razie jestem na półmetku i po Petrus Blond, Spezial i Oud Bruin szału nie ma. Szczególnie ostatni z wymienionych dość kwaśny w smaku. Być może to z powodu: "W smaku wyczuwalny posmak kwaśnych wiśni i nuta alkoholu". Niemniej pierwotnie odniosłem wrażenie, jakby piwo było po prostu zepsute.

Komentarz

• No bo to Sour Brown jest. I ma być kwaśnawy. Taki delikatny sour na początek kontaktów ze stylem. Potem nie warto

Komentarz

• Zamieszczone przez Nomad Zobacz posta
                      No bo to Sour Brown jest. I ma być kwaśnawy. Taki delikatny sour na początek kontaktów ze stylem. Potem nie warto
                      dokładnie tak, styl oud bruin dzieli się na: Nederlands oud bruin oraz Vlaams oud bruin. Holenderska wersja lepsza.
                      nie oglądaj się za siebie, bo ci z przodu ktoś przyjebie

Komentarz

• Język Teściowej trafił dzisiaj do butelek, zostały do zrobienia etykiety

Komentarz

• To ja jakieś 2 godziny później skończyłem butelkować Australian Pale Ale na Galaxy.
                          Wiem, że zielone piwo nie jest miarodajne, ale po raz pierwszy mam obawę, czy nie wyjdzie - nie myślałem, że kiedyś to napiszę - p r z e c h m i e l o n e

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Znów sie pochwale wkrótce piwo mojej receptury pojawi się w sklepach, uwarzone przez jeden z browarów rzemieślniczych
                            Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• Zamieszczone przez dostojny kocur Zobacz posta
                              Znów sie pochwale wkrótce piwo mojej receptury pojawi się w sklepach, uwarzone przez jeden z browarów rzemieślniczych
                              Czyżbyś zwyciężył w I edycji Kuźni Piwowarów? W której kategorii?

No i gratulacje oczywiście!
                              "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Komentarz

• Zamieszczone przez dostojny kocur Zobacz posta
                                Znów sie pochwale wkrótce piwo mojej receptury pojawi się w sklepach, uwarzone przez jeden z browarów rzemieślniczych
                                Fiu fiu, gratulacje
                                Daj znać, jak już będzie można nabyć.

E: Wnukom będę opowiadał, że degustowałem pierwsze warki od Pana Wielce Dostojnego Kocura (wtedy jeszcze Browaru Warszewiak)
                                Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X