Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nadrabiając starą zaległość - dzięki Księciuniu za możliwość napisia się "CWKS".
    Dla mnie bardzo dobry...bitterek. Przyjemne owocki w zapachu. Bardzo gładko weszło, zacne piwko.
    LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• A kiedy piłeś? - pytam, bo z biegiem czasu owocki stopniowo wypierają goryczkę (ale na szczęśćie nie do końca), a samo piwo skręca w strone klasycznego ejla. Ale takie są prawa stylu Around the world Pale Ale

P.S.
      Teraz "na tapecie' jest pierwszy w historii Żoliborza stout - wczoraj przelany na cichą fermentację; pod koniec listopada powinien być pijalny.
      Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ok tygodnia po tym jak mi wręczyłeś
        Kto się wybiera w sobotę na festiwal piwa?
        LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• To od tamtej pory już trochę przeewoleoeluowa... , no zmieniło się

Ja pewnie zajrzę w piątek popołudniu, a co więcej to nie wiem.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• P.S.
            Teraz "na tapecie' jest pierwszy w historii Żoliborza stout - wczoraj przelany na cichą fermentację; pod koniec listopada powinien być pijalny.
            wreszcie!

Komentarz

• Dwa dni zostało do Warszawskiego Festiwalu Piwa a tu taka cisza.
              A tymczasem ukazał się katalog festiwalu:
              http://warszawskifestiwalpiwa.pl/wfp_katalog_2014.pdf

Oraz mapka stoisk:

Przypominam też o stronie Festiwalu: http://warszawskifestiwalpiwa.pl/

Ktoś się wybiera?
              Pierwsza taka impreza w Warszawie. Warto być, bo wybór piw imponujący.
              Ostrzę sobie zęby na Dragon Fire ( pieprzowe ) z Pracowni Piwa, które zniknęło z KiK jak sen jaki złoty i nie zdążyłam spróbować, Preparat ( wędzony Barey Wine ) Artezana, nowy Russian Imperial Stout z Podgórza oraz John Sour ( Sour Ale ) i nowe Hop Sasa ( uwarzone w Norwegii wraz z Nogne ) AleBrowaru.
              I na wiele innych...
              A jeszcze zagraniczne. To będzie ciężki weekend
              Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• Zamieszczone przez Esk Zobacz posta
                ...
                ja planuję pojawić się w sobotę w okolicach godziny 15 -16.
                Kopyr straszył pierdyliardami ludzi, sam jestem ciekaw jaka będzie frekwencja.
                najbardziej zainteresowany jestem widawską Piranią, RISem z Podgórza oraz Man in The Moon z Nogne O.

a propos - czy planowana jest jakas reedycja Deep Love ? ktoś coś ?
                Ostatnio edytowany przez heretico; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: styl ;)
                ------------------------------------------------
                Hey man, you know I'm really OK
                The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Kopyr ma rację. Spodziewam się tłumów. Mając w pamięci majowy FDP we Wrocławiu..
                  Warszawa ma jeszcze większy potencjał.
                  No a hala niestety nie jest zbyt wielka. Nadzieja w tym, że będzie rotacja. Przynajmniej tak zakładał Jacek Materski z Artezana, jeden z organizatorów. Podobnie jest na angielskich festiwalach.
                  Tyle tylko, że podobnych imprez jest tam sporo. A w Warszawie to pierwsza. Festiwali Kompanii Piwowarskiej nie liczę

Reedycja Deep Love jest planowana ale nie wiem jeszcze kiedy

Komentarz

• no i pięknie.
                    wnoszę o stuknięcie szklanka w sobotę zatem

more info on priv
                    ------------------------------------------------
                    Hey man, you know I'm really OK
                    The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Ja wpadnę większą ekipą w sobotę ok 14-15
                      LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
                        Ja wpadnę większą ekipą w sobotę ok 14-15
                        To zapowiada się dłuuuuugie popołudnie

Komentarz

• To jeszcze jedna ciekawostka. Z konotacją kibicowską
                          Pracownia Piwa uwarzyła piwo z piwowarem domowym z Nowej Huty. Właścicielem Sklepiku z Piwem tamże. I miłośnikiem historii oraz architektury starej Nowej Huty.
                          Niedawno pochwalili się etykietą:

Ktoś sprytny zaraz zauważył, że napis na pierwszy rzut oka czyta się "KUTA'SY"

W sumie adekwatnie. Rymuje się z "Pasy" i nawiązuje do historii tego miasta

Jak dobrze pójdzie, to piwo uda się rozlać na dniach i będzie miało swoją premierę na Festiwalu.

Już wyobrażam sobie sytuację na stoisku Pracowni:
                          " Dwa duże.. Huta'sy poproszę"

(Oczywiście nie obiecuję, że piwo zdąży na Festiwal)

Komentarz

• Esk, mam techniczne/idiotyczne pytanko debiutanta. Czy ceny piw na festiwalu będą takie jak na Nowogrodzkiej i czy będzie można płacić kartą czy lepiej zawczasu uzbroić się w większą gotówkę?

Faktycznie Jaco, mea culpa, stronę przeglądałem jakiś czas temu i nie śledziłem aktualizacji
                            Ostatnio edytowany przez badoom; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ślepota i lenistwo postoróbcy
                            "No bo jak to, w szaliku w lecie? Na pewno kibole znów coś knujecie…"

Komentarz

• Zamieszczone przez badoom Zobacz posta
                              Esk, mam techniczne/idiotyczne pytanko debiutanta. Czy ceny piw na festiwalu będą takie jak na Nowogrodzkiej i czy będzie można płacić kartą czy lepiej zawczasu uzbroić się w większą gotówkę?
                              Wystarczy przeczytać link, który wrzuciła Esk:

Wstęp na Festiwal kosztuje 5 zł za każdy dzień.
                              Na Festiwalu nie można płacić kartą.

Najbliższy bankomat (Expander) znajduje się tuż obok, pod adresem Domaniewska 35.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• W temacie Warszawskiego Festiwalu Piwa ciekawy wpis blogowy:
                                http://www.malepiwko.pl/wszystkie-wp...estiwalu-piwa/
                                "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Komentarz

Pracuję...
                                X