Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A co było?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Dość ciekawe menu

Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Dzięki, w sumie tak jak przypuszczałem we wczorajszym poście.

Dębowe Mocne - Imperial Pils
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Chcialem zdementować plotkę, jakoby Niemcy zatrzymali sie na poziomie pilsow i bockow. Wlasnie siedze w hamburskim minibrowarze Ratsherrn i popijam pysznego pszeniczniaka na Citrze. Leja 9 piw, do tego ponad 100 butelkowych. Obok maja wlasny sklep,a w nim kilkaset butelkowych piwek 😊 wasze zdrowie!
          LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Pozazdrościć, na szczęście koniec postu juz niedługo

Komentarz

• W Joli na Koszykowej Hovels Original (0,33 l) z datą przydatności do połowy marca br. po 2,5 pln. Wprawdzie nie pije do Wielkanocy nie pije alkoholu, ale wypróbowałem na żonie, że nie jest zepsuty.

Aha dla niekumatych - Hovels to jeden z lepszych niemieckich altów.

Komentarz

• Wczoraj po zajęciach, które mam w okolicy, udaliśmy się do lokalu Trzy Kolory, w którym to lokalu zadebiutowałem. Okolica nieciekawa- knajpa znajduje się jakieś dwadzieścia metrów od siedziby GóWna, czyli przy Czerskiej. Co nie zmienia faktu, że byłem w ciężkim szoku widząc jak gigantyczny wybór ciekawych piw mają (a już ilość Belgów to jak na Warszawę kosmos). Zamiast wymieniać po prostu podlinkuje listę: http://www.trzy-kolory.eu/assets/doc/Menu_alkoholi.pdf

Do tego z relacji znajomych świetne jedzenie oraz transmisje z meczów. Mimo GóWnianej okolicy trzeba będzie czasem wpaść...
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                  Mimo GóWnianej okolicy trzeba będzie czasem wpaść...
                  jak w "Samych Swoich". jak się napatrzysz na wroga, ale tak się naprawdę napatrzysz, to go jeszcze bardziej znienawidzisz
                  ------------------------------------------------
                  Hey man, you know I'm really OK
                  The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Był kto w tym Delirium na Freta?
                    LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Herman- z relacji znajomych: lokal bardzo fajny wizualnie, piwa bardzo fajne, w lokalu jest klimat, natomiast ceny europejskie (bardzo drogo). Ja się tam wybieram z ciekawości, więc napisze co i jak później.
                      Zapamiętał.

Komentarz

• Wczoraj próba koncerniakowych nowości z Żywca: bock i marcowe. O ile bock całkiem przyjemny (jestem fanem koźlaków), to entuzjastą marcowych nie jestem. W lodówce czeka jeszcze trzecia z nowości - białe (pszeniczniak). Cena każdego to w moim przypadku 3,65 więc dosyć przyjazna, (szczególnie dla pszenicznego).
                        Dziś kolejna nowość, tym razem kolejny po Ciechanie, do amerykańskich chmieli dorwał się Lwówek, czyli Lwówek Jankes.
                        Bardzo przyjemny, choć Grand Prix chyba lepsze. Cena coś ok 6,5 w outlecie w Radości.
                        My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się!

Komentarz

• zapasy z kilku ostatnich miesięcy leżakujące w szafie

Komentarz

• Zamieszczone przez legart Zobacz posta
                            zapasy z kilku ostatnich miesięcy leżakujące w szafie

kukluxklan jakby tam wpadł...
                            nie oglądaj się za siebie, bo ci z przodu ktoś przyjebie

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                              Dość ciekawe menu

Ciekawe menu nawet bardzo ale te ceny jeszcze ciekawsze 20zł za 0,3 Okocima

Komentarz

• Zamieszczone przez jezyk1553 Zobacz posta
                                Ciekawe menu nawet bardzo ale te ceny jeszcze ciekawsze 20zł za 0,3 Okocima
                                To cena za One Claw, Westbrook - Rye Pale Ale.

Legart, niezły zestaw. Zwłaszcza Imperatora zazdroszczę. Genialne piwo. Na wagę złota obecnie.
                                Dobrze, że w maju druga warka
                                Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

Pracuję...
                                X