Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pilsner - Spoko. Szczery chłopak jestem, nie ściemniam i pogadać zawsze mogę. Również z M. (chociaż ten Białystok mnie zaintrygował ).

Wojtuś - luzik, nic specjalnego nie padlo... Ja kończe to nieszczęsne 16-te i idę do wyra.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez wojtuś
      zaraz Pilsner zajedzie z . . . .
      Nie tym razem...anegdoty,przyslowia,legendy,aluzje...wszys tko h...strzlil mam bombe.jak jutro bede kasowal posty to mam nadzieje znajde definicje.
      http://www.grbf.com/lechia/lechia_2003-04.avi

Komentarz

• z . . . . a jednak,
        wykrakałem,

cosik z Białymstokiem,
        jest to niech jest,
        tam gdzie jest,
        ale żeby przy piwie ? ?

ale,
        jak na bombę to się dobrze dziś trzymasz,
        no aż prawie nie poznaję imiennika ;-)

ja tam męczę marne drugie
        jutro goście z różnych stron (co to będzie :O ? ;-) )
        a ja usnąć siakoś nie mogę,

ps hłeh, sprostowanie,
        pisząc jak na bombę,
        miałem na myśli Twoje ostatnie "akcje"
        istotnie - - - > "nie tym razem", i dobrze
        lubię kiedy się zieleni ...

Komentarz

• Przepraszam jak wczoraj kogoś uraziłem żenuła...psia mać

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
            Ja kończe to nieszczęsne 16-te i idę do wyra.
            Ja przepraszam... Widzę, że Jaśnie Pan Hrabia – to jak cysterna jakaś nie przymierzając... Pogratulować formy – chylę czoła...

Wiecie... zaraza mnie jakaś zmogła niemożebnie – gorączka – te sprawy... i taką miałem z czwartku na piątek akcję:

Oglądam, proszę ja Was, enty już program w sprawie listy Wildsteina. Każdy pod rząd kończy się słowami „moim i państwa gościem był...”. W sen w końcu zapadłem...
            I w tym innym wymiarze – nadal oglądam telewizornię, skacze po kanałach – nagle – co jest?!
            Patrzę: NAZI-TV... Przy okrągłym stoliczku siedzi z adolfinym wąsem nieznany mi z realu, acz legendarny w necie Chudy88 – i uprzątając talerzyk do wywoływania duchów – rzecze:
            - Moim i państwa gościem – był Rudolf Hess. :O :O :O

Ja pierdolę! Gwałtownie wróciłem do rzeczywistości – ale tu nadal leciał TVN24...

Acha – jeszcze moja Dama miała ze mnie bekę, bo przy reportażu o wykorzystywaniu kobiet w ciąży – pytałem czy o Auschwitz chodzi – czy o Biedronkę... :O

I to bez kropli piwa... :O

Nie co dzień ma się 39,5 pod beretem...

Zacząłem również klarować ostatnią wolę Według niej - Flagę Lechistanu - zabieram na tamten świat Tam jej jeszcze nie było!

No cóż, dziękuję za uwagę – kto może niech pije.

Naj(L)epszego!
            OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• No, co Ty Pawełku - w takiej formie w fabryce siedzisz?
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• No cóż... Tak Braciszku wygląda w Rzeczpospolitej dwudziestopierwszowieczny kapitalizm...

OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Pawelek a do ktorej w fabryce?

Komentarz

• Na szczęście za godzine "game over".

Zawijam się na Strefę i idę spać...

Może znów coś mi się przyśni...
                    OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Kolorowych snów . My Twoje zdrówko skutecznie wypijemy - niedługo Ci przejdzie .

Komentarz

• u Mnie juz czwarte , a to dopiero 14.45)))

Komentarz

• Foxx - w takim razie - coś czuję, że jutro już będę cacy

Z góry dziękówki!

OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Czytam Was wszystkich i czytam i az mi sie wierzyc nie chce, ze to MNIE zarzucaliscie alkoholizm

Komentarz

• to Panowie wczoraj popili
                              Luzik, jak to w barze , raz się klepią po plecach , drugim razem najchetniej daliby sobie w tubę .

Pawełek - uuu niezly stan haluny ,ze ja Cie przepraszam. Za Twoje zdrowie brachu dzisiaj sie posypie, jak jutro minie Ci gorączka to bedziesz wiedział dzięki komu

Przechwaliłem, kobity się wcisnęły na imprę i ze stylu foot-wód-śpiew, raczej tańce przytulańce . No cóż takie zycie - taki nasz krzyż z tym gatunkiem . Z zakupow wczoraj ekipa sporo uszczknęła więc dzisiaj "lajcik" ..... moze to i dobrze bo....Kobita pijana .... sami wiecie .

Do jutra.
                              Bez odbioru
                              SMASH THE REDS

Komentarz

• Emsik pojechał i zostawił mi wynik 3-0
                                obiecuje poprawe do wieczora

Zagłębie&Legia
                                Zamieszczone przez Jaco
                                Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Pracuję...
                                X