Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Pawełek
    Zamieszczone przez amba
    Aż tak złe zdanie masz o gościach

Ja ich nawet lubię Jak z flotą mam dodatnio - to im kopsam czasem funciaka na mózga...

I jak znów będą trzepać pojemniki na kanadzie - to im zniosę piweczko

Jak nie - jak tak

Szacun

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
      Zamieszczone przez Pawełek
      No to piwka są już bliżej autu...

Ktoś podważy opinie Amby?
      Poczekaj na Kommpota
      Ja tego specyfiku nie próbowałem. Skocz do sklepu, zakup 4 Karpackie zielone i będzie git!.
      Melduje się

Z tej półki podobnie jak kolega Jaco wybrałbym Karpackie, ewentualnie poprawiło się ostatnio Piwo Jasne (puszka) z Geant lane w Browarze Belgia - Kielce.
      Choć do Biedronki mam rzut beretem to Kenigera w celach poznawczych piłem może z rok temu. Leje to chyba (?) Okocim-Carlsberg czyli h.g.w. tak naprawdę.
      Z tego co pamietam jest faktycznie bardzo rozwodnione, może się nadawać na jakieś poranne bóle głowy

'Spragnionych napoić" - zacna postawa, chyba podjadę do autora posta, bo mnie to prawie zawsze "rura piece"

Komentarz

• Podjeżdżaj, Kommpot... Podjeżdżaj...

Karpackie - faktycznie... Brat mi kiedyś przywiózł świeżutkie z Rzeszowa...

Było całkiem "si"

Przysiedliśmy do kartonika - wygrałem 12:8
        OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• witam bywalców<piwko>
          będzie tu ktoś dzisaj??bom zakupił kilka sztuk i bym spożył w zacnym gronie
          czekam na odzew,bo sam to nie pije
          JESTEŚMY SIŁĄ O JAKIEJ WAM SIĘ NIE ŚNIŁO!!

Komentarz

• No ja jeszcze przez czas jakiś (niedługi - robota...)

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• No z Lechią to się tym bardziej chętnie, ale lipa bo mi się bronx kończy

Komentarz

• Foxxiu-witam,dasz rade praca nie zając
                , Kommpot-witam serdecznie--->proponuje sklep ;]
                tym samym rozpoczynam spotkanie
                Bete 0-0 Gdańszczak

Komentarz

• Chciałem tylko napisac że Polska to wspaniały kraj: musieliśmy długo czekać na uczelni po wpis , więc postanowiliśmy z kumplami zrobic to po krakowsku..Poszlismy szukac piwa. Jenak nie jest to proste-moja szkoła jest na Zabłociu-a tam same magazyny. Znaczy zero sklepów i knajp z alko. Ale cóż wchodzimy na głupa do spożywczaka i pytamy:

-ma pan piwo?

-nie...(tutaj popatrzył na nas dziwnym wzrokiem)...ale pomyślimy

Chwile potem wybieraliśmy pomiędzy czarnym okocimiem a żywczykiem Zresztą w rozsądnych cenach.

Są jeszcze porządni ludzie na tym świecie

Bilon smierdzi kupą i ***** wie!

Komentarz

• Lomu takie historyje to miód na me serce!!
                    pozwalają wierzyć w człowieka i resztki jakiejś pomocności
                    pozdro z Gdańska

Komentarz

• Otóż praca niestety bywa też i zającem :O .

Dawaj Bete, dawaj... Wszystko wskazuje na to, że w niedługiej przyszłości znów będziemy mogli kilka walnąć bezpośrednio (mam nadzieję, że tym razem nie urwiesz się w połowie wieczoru na inną imprezę ).

Lomu - Polska to bez wąpienia wspaniały kraj... Jeszcze z kilku innych powodów.

Kommpot - a tak sobie wypiję Twoje zdrowie .
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
                        Otóż praca niestety bywa też i zającem :O .

Dawaj Bete, dawaj... Wszystko wskazuje na to, że w niedługiej przyszłości znów będziemy mogli kilka walnąć bezpośrednio (mam nadzieję, że tym razem nie urwiesz się w połowie wieczoru na inną imprezę )
                        Foxx coś tak własnie słyszałem a co do opuszczeniam lokalu-wiem że zachowałem się jak gówniarz
                        tym razem nie ma takiej opcji , będe do waszej dyspozycji póki będe w stanie pić, amogę troszkę więc będzie czas

Komentarz

• Foxx nie wypada się nie zrewanżować
                          W przeciagu miesiąca są szanse na ponowny zakup Mazowieckiego, Króla itp. świnstw

Komentarz

• oglądał ktoś może dziś wpominki z Ligii Mistrzów na Eurosporcie??
                            kurde rok 2000 a jakże inne czasy
                            dwumecz HSV-JUVE
                            pierwszy mecz 4-4, drugi 3-1,akcje jak marzenie,włosi dostają po dupie
                            a teraz co??jakoś nie lubie włoskiej piłki
                            heh

Komentarz

• Kommpot - to dawaj priv (jeżeli chcesz) i lecimy z tematem .

Bete - nie było śladu pretensji w moim poście. Po prostu liczymy na Twoje towarzystwo...

Komentarz

• Bete - przepraszam ale piłka nożna to nie jest moją mocna strona

Foxx- jak bedą pewniki, wici zostaną rzucone, choć zaczyna mnie ta cała sytuacja mocno zaciekawiać

Komentarz

Pracuję...
                                X