Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kacha ... lap http://czat.onet.pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez marecki
      Kacha ... lap http://czat.onet.pl/

Nie to nie...od dzis strajk....Zmieniam BAR....Jeszcze bedziecie tesknic :P

Komentarz

• Zamieszczone przez KASKA
        Zamieszczone przez marecki
        Kacha ... lap http://czat.onet.pl/

Nie to nie...od dzis strajk....Zmieniam BAR....Jeszcze bedziecie tesknic :P
        http://www.kafeteria.pl/forum ?

http://klub.bravo.pl/ ?

Komentarz

• KASKA: zostaw nam chociaż autograf, tak na wszelki wypadek.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
            Łeb mnie boli!! Wars(L)! Żałuj! Taaaaaaaaaaaką niespodziankę miałem dla Ciebie
            Dziękuję za uwagę.
            Jaco żałuję bardzo ale zupełnie niespodziewany "najazd" teściów zaskoczył nas zupełnie. Po sobotniej bibce u nas w domu , że tak powiem pełen osprzęt beztrosko zajmował cały zlewozmywak w kuchni plus prawie całą szafkę. Cudowny nieład opanował pokój a tu.... telefon i .....enigmatyczne : ... jedziemy do was na kawkę , będziemy za jakieś dwadzieścia minut... w sekunde wyprowadziło nas ze słodkiego letargu i lenistwa niedzielnego (do wyjścia na spotkanko także dopiero za czas jakiś mieliśmy się szykować) i rekord w sprzątaniu po imprezie zdobylibyśmy z pewnością. Dobrze ,że od razu po pobudce "popełniłem" wszelakie toalety poranne i witałem teściową "już tylko"w naszkach i z żelazkiem w ręku i koszulą na desce do prasowania (ale przynajmniej już byłem wypucowany na glanz ).
            Liczyliśmy , że do 18 zdążymy się uraczyć kawką i damy radę dojechać, jednak teść tak się dosiadł do Polsat sport , że .... wyszli po 22 . Swoją drogą swój chłop i kibic (choć tv) piłki nożnej ze wskazaniem na Legię

A cóż to za niespodziankę miałeś dla mnie mam nadzieję ,że jest aktualna.

Pozdrawiam
            SMASH THE REDS

Komentarz

• A ja mam życiowy problem...

Otóż dziełem zupełnego przypadku - stałem się posiadaczem dwóch sztuk piwa "Keniger" 9% extraktu, 4% alku (czy jakoś tak), niebieskie puszki „made for Biedronka”.

Zaryzykować... czy raczej chlorom na śmietnik wystawić ???

OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Zamieszczone przez Pawełek
                A ja mam życiowy problem...

Otóż dziełem zupełnego przypadku - stałem się posiadaczem dwóch sztuk piwa "Keniger" 9% extraktu, 4% alku (czy jakoś tak), niebieskie puszki „made for Biedronka”.

Zaryzykować... czy raczej chlorom na śmietnik wystawić ???

jeśli lubisz smak piwa typowego dla ludzi uzależnionych od alko to polecam
                czyt. syf

Komentarz

• No to piwka są już bliżej autu...

Ktoś podważy opinie Amby?
                  OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

No to piwka są już bliżej autu...

Poczekaj na Kommpota
                    Ja tego specyfiku nie próbowałem. Skocz do sklepu, zakup 4 Karpackie zielone i będzie git!.
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Zamieszczone przez Pawełek
                      No to piwka są już bliżej autu...

Poczekaj na Kommpota
                      Ja tego specyfiku nie próbowałem. Skocz do sklepu, zakup 4 Karpackie zielone i będzie git!.
                      Dokładnie!, a nie będziesz się męczył - wypić vs. wyrzucić

Komentarz

• Wiesz, Jaco - w ten ŁYKend takie zamieszanie miałem, że się cztery Żywczyki w lodówie uchowały...

A ten "Keniger" - to chyba nie przejdzie...

No sam powiedz - 9% extraktu? To pewnie piwo z gatunku "Pański koń jest chory"

Acha... zauważyliście wczoraj, że beczkowy Lech - jest o niebiosa lepszy niż butelczynowy?

Niby "ideowo" nie pijam - a wchodził dobrze

Amba - to "wyrzucenie" to według przykazania "Spragnionych napoić"

Nie zmarnuje się.

OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

Acha... zauważyliście wczoraj, że beczkowy Lech - jest o niebiosa lepszy niż butelczynowy?

Nigdy więcej!! Oni to chyba z Ludwika robią..
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Wiesz, Jaco - w ten ŁYKend takie zamieszanie miałem, że się cztery Żywczyki w lodówie uchowały...

A ten "Keniger" - to chyba nie przejdzie...

No sam powiedz - 9% extraktu? To pewnie piwo z gatunku "Pański koń jest chory"
                            coś takiego , chodź pytanie do Jaco

Zamieszczone przez Pawełek
                            Amba - to "wyrzucenie" to według przykazania "Spragnionych napoić"

Nie zmarnuje się.

Aż tak złe zdanie masz o gościach

Komentarz

Nigdy więcej!!

Nooo... Jak dyszke wciągnąłeś...

Ja po trzech litrowych i jednym połówkowym - żadnych objawów nie miałem.

Ale następna większa nasiadówa - w lokalu na literę "R"

Tam piwko jest - jak Pan Bóg przykazał...
                              OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Zamieszczone przez amba
                                Aż tak złe zdanie masz o gościach

Ja ich nawet lubię Jak z flotą mam dodatnio - to im kopsam czasem funciaka na mózga...

I jak znów będą trzepać pojemniki na kanadzie - to im zniosę piweczko

Jak nie - jak tak
                                OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

Pracuję...
                                X