Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piwo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Piwo

Zamieszczone przez Tarchomin
    Witam,
    Bar zamknięty...to się człowiek błąka po cyberprzestrzeni...
    Trafiłem na coś apropolis tematu

Oczywiście,żadna nowość ale...
    Pozdrówki

Tarchomin – gryzie mnie kwestia – dlaczego ten po lewej stronie, przedstawiający niby naszego – ma czerwone włosy – skoro już na wieki jest ustalone, że „Better Dead Than Red” ?

Może ktokolwiek inny to wie?

A skoro bar zamknięty – to odhaczę tu swoje 2:0.

Kumaci wiedzą o co chodzi
    OLD FASHION MAN CLUB

Sugerowałbym niedługo zmianę nazwy tematu, bo w Barze na tamtym forum to niezłe jazdy odchodzą.

Życzliwy czytelnik

Komentarz

Pawełek...niestety na tyle kumaty, to nie jestem, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie

Pozostaje mieć nadzieję,że zbieżność z pewnym artystą zupełnie przypadkowa

U mnie skromne 0.5:0 chociaż nie wiem czy można uznać taki wynik...także pozostaję przy 0:0

Komentarz

Beny ma trochę racji... I wielką krechę za nie udzielanie się w tamtym barze . Takich Gości nam potrzeba . Cóż może któryś z modów znających sytuację, przejściowo uzupełni tytuł topicu . [Edit - serdeczne dzięki!]

Ja dzisiaj walę antybiotyki w kąt i biorę się za grzańca. Po tygodniu cierpień prawie nie wyzdrowiałem .
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Ej, ale jak się zrobi drugi "Pijacki topic... " to nie bijcie.

Foxx, nie prowokuj. :P

Komentarz

nie bedzie drugiego pijackiego, foxx moderuje

ja nie pije. kumaci wiedza dlaczego

Komentarz

To temat z serii PDK ?

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

Zamieszczone przez Porter
                To temat z serii PDK ?
                Kto ma wiedzieć ten wie , a ja zamiast piwa to mam całoweekendową opiekę nad dzieckiem :/

Komentarz

Foxx – kroczysz słuszną drogą Trenuj tym grzańcem, bo już niedługo sporo zimnych przed Tobą...

Tarchomin – jeśli nazwałeś „artystą” tą ciotunię z czerwoną główką, której blondi zrobiła płytke retro pod niemieckie techno – to wymierzyłeś niezasłużony cios w szeroko pojety świat kultury...

Co do 0,5:0 – ciężki film... Ja bym to jednak uznał – bo na tym i tak nie skończysz...

Ems - oczywiście... oczywiście...

Legart - pod opieke nad dzieckiem - też można... Uwierz...

Zdruffko!
                  OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

Zamieszczone przez Pawełek
                    Legart - pod opieke nad dzieckiem - też można... Uwierz...

Zdruffko!
                    Owszem można sam z umiarem praktykowałem, ale w domu, nie zabiore przecież berbecia ze sobą do Źródła (przynajmniej na razie ).

Za to może Marysię na rezerwy wezmę, swój debiut na meczu Legii miała tydzień temu na Okęcie-Legia II

Komentarz

Cha cha

Legart - o Źródle to nawet nie pomyślalem. Moja Basia jeszcze sama nie wskaże adresu, pod który ją dostarczyć, jak tatuś ją zgubi...
                      OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

Pawełek i coż ja mam rzec...chyba tylko, że ów cios w szeroko pojęty świat kultury był niezamierzony...wiesz jak jest... po 0.5 browara to już prawie niepoczytalność
                        Foxx musisz zapić drania(czyt. wirusa) bo inaczej chyba nie da rady...
                        legart tak trzymać- to apropolis debiutów młodego pokolenia na Naszym stadionie...

Komentarz

No nieźle, nieźle Tatusiowie

Tarchomin - nie ma wyboru... A do Źródła przed Legia - Górnik wezmę chyba miód :O (o kursie na Groclin moja lepsza połowa nawet nie chce sluchać...).
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Zamieszczone przez Foxx
                            Ja dzisiaj walę antybiotyki w kąt i biorę się za grzańca. Po tygodniu cierpień prawie nie wyzdrowiałem .
                            Gdybym nadal miał ten meksykański rum... :O
                            Leczył wszystko...
                            Tylko miał mały efekt uboczny...
                            Po 2 szklaneczkach lekarstwa, chory zaliczał zgona...
                            Ale tylko na kilka godzin...
                            Tunelu nikt nie widział, bo nie było na to czasu nigdy.
                            Skutecznie powalał na kanapę, ziemię, stół...
                            Ale leczył.

Komentarz

ja nadal mam ten absynt

Komentarz

Pracuję...
                              X