Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

najlepszy szalik

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• dyha
    odpowiedział(a)
    A mi sia nejbardziej podoba szal Fani Blantomani , i dałbym wszystko by go zdobyć .

Zostaw komentarz:

• Siekier
    odpowiedział(a)
    Najlepsze szale to pasiaki nr.1

Zostaw komentarz:

• 1916
    odpowiedział(a)
    Mi sie bardzo podoba szalik Legii " Total Banditen " gdzie napis Legia jest napisany takim gotykiem i obok jest jeszcze jakis pies, ale jak na tamte czasy to ten pies dobrze nie wyszedł - i mam ten szalik :>

Zostaw komentarz:

• Ostry
    odpowiedział(a)
    Bardzo podobają mi się pasiaki,te z Boras i te forumowe.Mam też taki fajny szaliczek(mój pierwszy ) CWKS Legia moim życiem.Posiadam też szalik z motywem:"Dziś zgodnym rytmem biją nam...". Wszystkie są bardzo fajne

Zostaw komentarz:

• turi
    odpowiedział(a)
    jak dla mnie Borasowe pasiaki sa rewelacyjne. szczerze powiem , ze jak tylko zobaczylam fotki z Boras od razu zaczelam marzyc o tym szaliku. no i udalo sie ... to szalik , na ktory nigdy i z nikim sie nie wymienie.
    pozdrowka
    turi

Zostaw komentarz:

• Bokser
    odpowiedział(a)
    dla mnie najlepszy szalik ze starych to CWKS Legia Warszawa"jedyna miłość.to mój najstarszy szal i najbardziej jestem do niego przywiązany.pasiak są fajne ale niestety nie mogę dostać żadnego.a z nowszych szali Legia+Den Haag mi się bardzo podoba.Grochów też jest fajny szczególnie motyw z kuflem i bużką.

Pozdrawiam.

Bokser

Wolsztyn Squad

Zostaw komentarz:

• emde
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ems
    Zamieszczone przez Ursyn
    Najlepsze są wszystkie stare tylko z barwami, sam mam jeden z pierwszych barwówek robionych maszynowo i jest niepowtarzalny

Pasiak z Boras to najlepszy z obecnych szali.
    poczekaj poczekaj... bo moga byc jeszcze ladniejsze... powtorka z rozrywki )
    beda jeszcze te haftowane pasiaki, moze?

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zamieszczone przez Ursyn
    Najlepsze są wszystkie stare tylko z barwami, sam mam jeden z pierwszych barwówek robionych maszynowo i jest niepowtarzalny

Pasiak z Boras to najlepszy z obecnych szali.
    poczekaj poczekaj... bo moga byc jeszcze ladniejsze... powtorka z rozrywki )

Zostaw komentarz:

• Tomi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Zajacc
    Zamieszczone przez Tomi
    Pasiaczki są najlepsze, ale chodzi mi o te z hafotwanym herbem z Boras. Podoba mi się też ten, który ostanio robił Polak dla forumowiczów( LEGIA - ZAGŁĘBIE )..sam nawet taki posiadam.
    2 wspomniane powyzej Tomi to z Toba sie witalem na Legia - Ruch?? Bo przedstawil sie gosc jako Tomek wiec, domniemywam ze to Ty
    Nie, nie ze mną - ja na Legia - Ruch spotkałem tylko Czarka i Adiqa....

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zamieszczone przez Tomi
    Pasiaczki są najlepsze, ale chodzi mi o te z hafotwanym herbem z Boras. Podoba mi się też ten, który ostanio robił Polak dla forumowiczów( LEGIA - ZAGŁĘBIE )..sam nawet taki posiadam.
    2 wspomniane powyzej Tomi to z Toba sie witalem na Legia - Ruch?? Bo przedstawil sie gosc jako Tomek wiec, domniemywam ze to Ty

Zostaw komentarz:

• Grochów
    odpowiedział(a)
    Ale to dopiero pomysł z tymi koszulkami,więc zobaczymy co z tego wyjdzie...
    A szali już daaaaaaaawno nie ma,przynajmniej tych browar+ (L) =

Zostaw komentarz:

• arczi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Grochów
    No to pochwale sie,że bluze tez mam.Teraz może bedziemy jeszcze coś robić...Wczoraj wpadlismy na pomyśł,żeby zrobic koszulki Grochowa.Jak będą robione to dam znać,to może ktos bedzie chciał...
    Będzie będzie... jestem jak najbardziej zainteresowany.
    Ps. Masz może dojście do tych grochowskich szali?

Zostaw komentarz:

• yusta
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tomi
    Pasiaczki są najlepsze, ale chodzi mi o te z hafotwanym herbem z Boras. Podoba mi się też ten, który ostanio robił Polak dla forumowiczów( LEGIA - ZAGŁĘBIE )..sam nawet taki posiadam. Te Z Grochowa tez są spox tak jak te ich bluzy
    Te pasiaki od Cipciusia też są fajne, szczerze mówiąc wyglądają lepiej niż się spodziewałam, no ale haft to zawsze haft.
    Dla mnie najfajniejszy szalik to mój - Legia Champions League. Jest dla mnie cenny bo ma już 8 lat :+:

Zostaw komentarz:

• Grochów
    odpowiedział(a)
    No to pochwale sie,że bluze tez mam.Teraz może bedziemy jeszcze coś robić...Wczoraj wpadlismy na pomyśł,żeby zrobic koszulki Grochowa.Jak będą robione to dam znać,to może ktos bedzie chciał...

Zostaw komentarz:

• Tomi
    odpowiedział(a)
    Pasiaczki są najlepsze, ale chodzi mi o te z hafotwanym herbem z Boras. Podoba mi się też ten, który ostanio robił Polak dla forumowiczów( LEGIA - ZAGŁĘBIE )..sam nawet taki posiadam. Te Z Grochowa tez są spox tak jak te ich bluzy

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X