Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PP: Świt - Legia (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• PP: Świt - Legia (kibicowsko)

Wszyscy powoli udajemy się do Wiednia, ale juz za tydzień czeka nas mecz w pucharze Polski ze Świtem. Po najeździe na Austrie, obowiązkowo w środę o 18 stawiamy sie na stadionie Świtu. Wyjazd jest wręcz rowerowy, Nowy Dwor to przecież prawie Warszawa . Bierzemy auta, wszystko co możliwe, z pks marymont odjeżdża autobus, pociągi także zahaczają o Nowy Dwór.
    Świt to przecież nasi przyjaciele więc razem zapełnijmy stadion, będzie transmisja w TV, musimy pokazać klasę!!
    Nieważny dla nas rywal jest,liczy się Legia CWKS!!

Najlepiej chyba z Gdańskiego.Pociąg wyrusza o:15:15 15:52 16:13 16:41.Jedzie się52 minuty.Podobno stadion jest przy stacji. Dobrze by było jechać jakąś większą grupą, zawsze weselej i taniej
    Tylko Legia Po Życia Kres

Komentarz

A wie ktoś czy będa ew. obowiązywały Karty Wyjazdowe?
      q[-_-]p

Komentarz

A wie ktoś czy będa ew. obowiązywały Karty Wyjazdowe?
        czlowieku, przeciez Wy tam wejdziecie jak do siebie. kiedy graliśmy ze sobą ostatnio w PP, było Was ok.2000tys. więc teraz będzie o wiele więcej.

Podobno stadion jest przy stacji
        stadion jets tak blisko, że po meczach z nasypku kolejowego latały kiedyś kamienie na przyjezdnych wychodzących ze stadionu.(teraz zminili wejście dla przyjezdnych).
        Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
        Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
        Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
        ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
        A jeśli znajdziesz tę chwilę...
        będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

Proponuję zbiórkę na rondzie Starzyńskiego przy ogródkach piwnych, zaraz obok jest stacja Warszawa ZOO.
          Do zobaczenia na meczu
          warszawska Praga na zawsze z Legią Warszawa.
          http://www.plakat.neostrada.pl - strona domowa.

Komentarz

No to szykuje się inwazja Jaką pojemnośc ma stadion Świtu?

Komentarz

kiedy były jeszcze ławki to było 4000 tys. teraz jest chyba troche mniej,ale podobno na barażach z Jaworznem było 5,5 tys ludu.(o ile dobrze pamiętam)
              Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
              Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
              Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
              ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
              A jeśli znajdziesz tę chwilę...
              będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

nie ma co ! Inwazja na Nowy Dwór tak jak na Płock !
                "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
                Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
                Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
                Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Komentarz

to tzw "wyjazd za 5 złotych" (tym razem dosłownie), także kto może, niech pojedzie. Byłem parę razy na meczach w Nowym Dworze i powiem tak, że jeżeli każdy stadion byłby tak "oddalony" od Dworców PKP i PKS, jak ten, życie kibica byłoby łatwiejsze
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Nawet nie wiem, czy tak bliski wypad można uznać za wyjazd, w każdym razie przejechać się będzie trzeba i to obowiązkowo!!
                    "Miliony oddanych istnień dają świadectwo swojej Ojczyźnie"

Komentarz

Mysle ze o nasza liczbe nie ma sie co raczej martwic Martwie sie tylko zeby starczylo miejsc na stadionie (liczac Legie i Swit razem). Trza sie bedzie wybrac
                      Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

Stadion wg danych na stronie mieści 3500 widzów.
                        Byłem już na tym obiekcie i liczba ta nie jest wg mnie zaniżona. Myślę,
                        że spokojnie da radę upchać tu minimum 5 tysięcy kibiców,
                        ceny biletów są po 10 zł(kiedy u nas tak będzie ),jednak myślę
                        ,że na mecz z nami zostaną podniesione.
                        Nieważny dla nas rywal jest,liczy się Legia CWKS!!

Komentarz

Wie ktos moze,po ile sa bilety PKP do Nowego Dworu,bo nie racza mi odp na maila....

Komentarz

na pewno nie więcej jak 6,40 normalny
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

a te bilety beda sprzedawane przed meczem w Wawie cze tam na miejscu ??
                              Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
                              e(L)o

Komentarz

Pracuję...
                              X