Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak spedziliscie derby?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak spedziliscie derby?

Mi udalo sie wbic na stadion na bilet wielorazowego uzytku Niepotrzebnie tylko we wtorek sie pod kryta nastalem Zeby jednak wszystko nie bylo cacy to nie widzialem bramki bo sie akurat wtedy zagapilem :evil:

Wspolczuje Adiq'owi i Yakuzie bo byli ze mna tylko ze nie udalo im sie jednak wejsc na stadion bo w pewnym momencie ochrona przestala wpuszczac na "skasowane" wczesniej bilety. Ale przynajmniej probowaliscie, a to tez sie liczy!
    ...

Ja skacowany, z Redsem w łapie, siedziałem w klapkach przed telewizorem, a że wygodna kanapa i mecz strasznie interesujący, zasnąłem gdzies w około 20 minucie. Przebudziłem się na bramke, po czym znów popadłem w sen - już teraz wiem jak interesujące i jakie znaczenie nabrały dla mnie derby na konwiktorskiej.

Komentarz

Ja urwałem się z wyjazdu "majówkowego", żeby obejrzeć mecz, ale że nie lubię oglądać meczu incognito (mialbym BAAAAAAAAARDZO poważne problemy z zachowaniem powagi podczas sytuacji bramkowych dla Legii - podskakuję jak pasikonik ), więc w końcu zbastowałem....Szkoda, gdybym wiedział, że będą takie hece z wejściem na nasz sektor, to może bym się skusił...
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Ja tak jak Maxym , lecząc kaca po mojej sobotniej 18 .
        Obudziłem się równo z ...gwizdkiem sędziego ( ojcie mnie obudzil ) i ... nie pewnym krokiem poszedłem do TV . Szczerze mówiąc to ,wolałbym już w takim stanie nigdy nie oglądać meczów ... :P
        you may try - (L) - but it won't die!
        ITI GO HOME!!!

Komentarz

nio a ja siedzialem w knajpie w pulawach z dzieczyna i kolega legionista i oglodalismy meczyk troszke nudny ale wazny ze wygrany!
          Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

ja meczyk spedzilem na stadionie KSP na naszym sektorze
            to byl raczej piknik a nie mecz...doping taki sobie ultras w wykonaniu Polonii tez marny...te swiece dymne to wolaly o pomste do nieba czegos tak zalosnego nie widzialem dawno...ale te Asterixy podobaly mi sie (ich wykonanie) ale nie przeslanie na nich zawarte... :evil:
            mam gdzies takie "derby" :!:
            I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Moją relację z wyprawy pod nasz sektor mozna przeczytać na www.yakuzaa.blog.pl
              Niestety nie weszliśmy z Adiqiem za to widzielismy popis policji polskiej :evil: która pałowała kogo popadnie. Gratuluję Czarkowi ktory wychujał ochroniarza w okularach
              Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

Komentarz

Zamieszczone przez yakuza
                Gratuluję Czarkowi ktory wychujał ochroniarza w okularach
                Dzieki, ale to nic wielkiego bo do pewnego momentu mozna sie bylo wbic na relaksie, a jednego ochroniarza to po prostu zignorowalem Potem dopiero przestali wpuszczac Szkoda, ze tak pozno sie dopchaliscie
                ...

Komentarz

Ja spędziłem derby podobnie jak maxym, tyle że udało mi się nie zasnąć .

Komentarz

Mi wystarczyła relacja LIve w necie , i tak nie mialem lepszego wyjścia , wiec wybralem Net

Komentarz

Ja sluchalem relacji na zywo....przez telefon

Komentarz

Zamieszczone przez Harcerz
                        Dla takich tekstów to forum musiało wrócić .

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                          Zamieszczone przez Harcerz
                          Dla takich tekstów to forum musiało wrócić .
                          hehe. oj tak, te teksty zupełnie, jak za najlepszych czasów

Komentarz

Ja nie dotarłem do pubu pod Rurą (miałem tam mecz oglądać)... Nie byłem w stanie... :P

Ps. Mogłeś C_zary powiedzieć, że będziesz stał po bilety...

Komentarz

Zamieszczone przez Sinuhe
                              Ps. Mogłeś C_zary powiedzieć, że będziesz stał po bilety...
                              No fakt, sorry ze tak wyszlo ops: Ale i tak tych biletow nie dostalem
                              ...

Komentarz

Pracuję...
                              X