Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak spedziliscie derby?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

ja obejżałem mecz w pubie i się deko"deko" nasmarowałem :P

Komentarz

ja ruszylem o 12 z rotundy ,tu chwilke zabawy z psami , pobiegalismy troche (przy okazji Noucampa spotkalem) az wreszcie troche przypadkowo zbilismy sie w grupe i tak ze spiewem non stop osiedlami poloni , miajac o 2 metry kamienna doszlismy pod nasz sektor

tutaj mialem pecha bo bylem ostatni ktory nie wbil sie za pierwszym razem na lewo bo odzielil mnie kordon skorwysynow

wobec tego ze dlugo stalem i nie moglem wejsc i jakis pies sie do mnie przypierdall non stop -chyba go pociagalem seksualnie 8- to zadzwonilem do ojca ktory byl na stadionie i mnie wbil na sektor poloni na loze honorowa , troche zjebalem bo postalbym jeszcze 2 minuty i bym na luzie wlazl ale ach te nerwy :fu:
      w sumie to kultura na lozy - kupa Legionistow przy brameczce kultularnie wybilem w gore i jeeeeeeeeest

a po meczu podszedlem pod sektor z naszych i poszedlem z grupa na starowke i o malo co nie wyladowalem na komendzie

PS: podziekowania dla pana policjanta ktory pozwolil mi legalnie spierdolic - okazuje ze sie tam tez moga pracowac normalnie ludzie

PS2: o jest moja ulubiona ikonka
      Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

A u mnie spokojnie... Na legalu z buta na "stadion", bilecik, sektor dla gosci, jakies picie, nudny mecz, sporo smiechu, troche usmiechow do zdjec , zajebista bramka no i mozna wracac ponownie na piechotke. Ze strony KSP badz policji zadnych przygod nie doswiadczylem. Ogolnie derby nie godne nazywania ich derbami. Ale co poradzic...

Komentarz

Hm derby spędziłem przybijąc półki w domu 8- , chłopaki nie żeńta się 8o

Komentarz

Zamieszczone przez legart
            Za późno...

Poza tym, czy aby tylko o przybijanie półek chodzi... co?
            "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Zamieszczone przez Q_(L)
              Zamieszczone przez legart
              Za późno...

Poza tym, czy aby tylko o przybijanie półek chodzi... co?
              Jeszcze podkurzałem 8-

Komentarz

a ja byłem na meczu,na stadion dostałem sie na ok 2 godziny przed meczem czyli jako jeden z pierwszych a meczu nie ogldałem bo... nic niewidziałem pomimo że niski nie jestem

Komentarz

Zamieszczone przez M_I_G
                  wobec tego ze dlugo stalem i nie moglem wejsc i jakis pies sie do mnie przypierdall non stop -chyba go pociagalem seksualnie 8- to zadzwonilem do ojca ktory byl na stadionie i mnie wbil na sektor poloni na loze honorowa , troche zjebalem bo postalbym jeszcze 2 minuty i bym na luzie wlazl ale ach te nerwy :fu:
                  w sumie to kultura na lozy - kupa Legionistow przy brameczce kultularnie wybilem w gore i jeeeeeeeeest
                  no pod daszkiem siedzialo duzo Legionistow... najlepsze miny mieli kibice poloni jak zobaczyli ile osob skacze do gory

a gdzie siedziales na tej "honorowce"??

Komentarz

Ja derby z kumplami spędziłem grając w nogę przy gim. nr. 20 ( mojej szkole ) ,a potem gdy nie wyrabialiśmy wjechaliśmy do kolesia na mecz.

Komentarz

Ja tam sobie oglądając derby siedziałem w barze...

Komentarz

a ja byłem tak zmelanżowany że dotarłem z opóxnieniem do pubu i obejżałem w końcu meczyk od 15 minuty

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                          Zamieszczone przez M_I_G
                          no pod daszkiem siedzialo duzo Legionistow... najlepsze miny mieli kibice poloni jak zobaczyli ile osob skacze do gory

jak sie wchodzi na loze to zaraz po lewej , nie pod dachem 8- ale nizej od dolu chyba piaty rzad , siedzialem z ojcem i tam gdzie bylem stwarzalem spory kontras bylem chyba jedyna osoba w tak mlodym wieku
                          Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

Zamieszczone przez "M_I_G

jak sie wchodzi na loze to zaraz po lewej , nie pod dachem 8- ale nizej od dolu chyba piaty rzad , siedzialem z ojcem i tam gdzie bylem stwarzalem spory kontras bylem chyba jedyna osoba w tak mlodym wieku [/quote]

to ja z kolegami siedzialem wyzej... na rowni z komentatorami
                            a najlepsze ze obok nas siedzial dziadek z wnuczkiem i az do momentu bramki myslelismy ze sa za polonia po czym okazalo sie ze dziadek rzeczywiscie byl ale wnuczek za Legia i w sumie sie chyba tez sie chyba zdziwil bo myslal ze wszedzi obok sa sami polonisci

Komentarz

Mi się udało zdobyć bilet i byłem na naszym sektorze.

Komentarz

a ja byłem światkiem rozmowy dwóch policjantów
                                oto ona
                                "-ej idcie po szaliki na kamienną
                                -po co ?
                                -to se chłopaki spalą
                                -ale tak nie możemy...
                                -to hujowo"

No i to by było na tyle

Komentarz

Pracuję...
                                X