Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bilety na Legia przez net?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bilety na Legia przez net?

Czy mozna gdzies nabyc w necie bilety na spotkania Legii? Moze wreszcie uda mi sie pojawic na Estadio WP.

Mozesz kupic spokojnie w kasie przed meczem - nie powinno byc z tym problemu.

Komentarz

Myslisz, ze beda jeszcze bilety w kasie przed meczem z Cracovia ?

Komentarz

tak, może niekoniecznie te najlepsze, ale...
        Myślę że po weekendzie będziemy mądrzejsi

Zahacz o "Żródełko " po drodze (pod wiaduktem Trasy Łazienkowskiej)
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Chetnie bym zachaczyl ale ja bede w wawie jak cos 1,5h przed meczem a nawet nie wiem jak na stadion trafic

Komentarz

dostaniesz instrukcję
            podpis cyfrowy <--------
            ================

Komentarz

no ale...
              Bilety na Zagłębie

Oficjalna strona Klubu informuje, iż sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Lubin będzie prowadzona w kasach Legii (...) w dniu meczu będą czynne od godziny 10:00 do godziny 16:00.
              A swoją drogą coś mnie tknęło - to znaczy, że nie będzie można kupić biletów bezpośrednio przed meczami? CZy tylko ja mam zwidy?

Bilet dla kogoś można kupić,ale trzeba uprzednio podać jego dane (chyba imię i nazwisko?)
              podpis cyfrowy <--------
              ================

Komentarz

tak wlasnie jest

ojciec mi dzis kupowal bilet i podobno prawie zerowe zainteresowanie :/ baaardzo malo ludzi dzis kupilo bilety

Komentarz

Zamieszczone przez marecki
                  tak wlasnie jest

ojciec mi dzis kupowal bilet i podobno prawie zerowe zainteresowanie :/ baaardzo malo ludzi dzis kupilo bilety
                  Wszyscy oszczędzają na Cracovie!

Komentarz

i co z tego? Nie bardzo widzi mi się powrót do czasów (początek lat 90.)gdy frekwencja między meczami wahała się od 2 do 15.000 w tej samej rundzie...
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================

Komentarz

i co z tego? Nie bardzo widzi mi się powrót do czasów (początek lat 90.)gdy frekwencja między meczami wahała się od 2 do 15.000 w tej samej rundzie...
                      Jakos nie wierze w te 15 tysiecy.. I sam sie zastanawiam, czy to pomylka, czy faktycznie kasy beda czynne do 16. Biorac pod uwage dokonania naszych dzialaczy nic mnie juz nie zdziwi.

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                        no ale...
                        Bilety na Zagłębie

Oficjalna strona Klubu informuje, iż sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Lubin będzie prowadzona w kasach Legii (...) w dniu meczu będą czynne od godziny 10:00 do godziny 16:00.
                        A swoją drogą coś mnie tknęło - to znaczy, że nie będzie można kupić biletów bezpośrednio przed meczami? CZy tylko ja mam zwidy?

Bilet dla kogoś można kupić,ale trzeba uprzednio podać jego dane (chyba imię i nazwisko?)
                        nie bedzie mozna kupowac biletow bezposrednio przed meczem ?

i oni mi jeszcze gadaja o ulatwianiu kupna biletow dla kibicow spoza Warszawy ?

to jest kpina
                        you may try - (L) - but it won't die!
                        ITI GO HOME!!!

Komentarz

Wiec raczej nie widze szansy pojawienia sie na Legii w tym roku znowu Bo kto mi bilet zalatwi

Komentarz

znakomity pomysł.
                            jak musisz być o przed 16 żeby bilet kupić a mecz 3 godz później to przez ten czas idziesz na bro bo co innego można zrobić ?
                            potem jesteś już pod wpływem i ochrona swoim siódmym zmysłem wyłapuje cie z tłumu i możesz iść spokojnie na browar bo na mecz nie wejdziesz

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
                              znakomity pomysł.
                              jak musisz być o przed 16 żeby bilet kupić a mecz 3 godz później to przez ten czas idziesz na bro bo co innego można zrobić ?
                              potem jesteś już pod wpływem i ochrona swoim siódmym zmysłem wyłapuje cie z tłumu i możesz iść spokojnie na browar bo na mecz nie wejdziesz
                              A jak juz wejdziesz, bedziesz pewnie tak pijany ze pomylisz swoj sektor i dostaniesz zakaz stadionowy

Komentarz

Pracuję...
                              X