Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak przyspieszyć zrzutkę?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak przyspieszyć zrzutkę?

Rzuciłem pewiem pomysł odnośnie tego, jak przyśpieszyć zrzutkę w innym temacie, ale apel został bez odpowiedzi, ani na nie, ani na tak. Więc moja propozycja jest taka, aby na 1 tydzień Nasza Legia podrożała o 1 złotówkę. Bywało już tak, że NL kosztowała już nawet 7 zł. (np święta). Tak więc ta złotówka nikogo nie zbawi, będzie to jednorazowy wydatek. Jeśli poszłoby 20 000 egzemplarzy, to przybędzie 20 000 zł. Co o tym sądzicie?

Jeśli nie podoba wam się ten pomysł, proponujcie inne!
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Re: Jak przyspieszyć zrzutkę?

ja jestem jak najbardziej za...wlasnie chodzi o to zeby wpacac nawet nie wielkeisumy, ale zeby to robilo bardzo duzo osob.
    Warszawa

Komentarz

pomysl naprawde ok,ale znacznie prostszy i rownie dochodowy jest taki:

z pierwszych dwoch meczy rundy jesiennej zlotowka od kazdego biletu przeznaczona bedzie na panorame. Zalozmy, ze na te dwa pierwsze mecze wykupionych zostanie 7tys biletow(nie liczac karneciarzy)...daje to 14 tys.zlotych. Pomysl jest banalny w realizacji-potrzeba do niego tylko checi i odrobine dobrej woli...szkoda,ze nie zostal wykorzystany na ostatnie mecze sezonu,ale coz..... :/

Co do Twojego pomyslu-jest ok....i gdyby zastosowac ten pomysl(NL) razez z tym co teraz podalem to juz moznaby bylo szyc ta sektorowke....

Wbrew pozorom potrzeba jedynie dobrej woli i checi(NL pisze ze bylyby jakies problemy z ta podwyzka ceny,ale mysle ze to sciema-dowod: NL nie raz drozala znacznie na czas swiat)

Komentarz

Zajebiste pomysły!!!Ja nie wiem,czemu u nas nie są one realizowane??!!
        Dlaczego np.na takim Lechu potrafią dołożyc do biletu nawet po 5 zł na oprawe,a u nas nie...
        Myśle,że nawet jak przez 2 tygodnie NL podrożeje o tą złotówke to nic sie nie stanie...
        PS.Ile wynosi nakład NL??
        WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez Grochów
          PS.Ile wynosi nakład NL??

nie wiem czy dobrze pamietam,ale chyba ponad 30 tys...niech ktos mnie poprawi jakby co

Komentarz

Zamieszczone przez Grochów
            Myśle,że nawet jak przez 2 tygodnie NL podrożeje o tą złotówke to nic sie nie stanie...
            ja rowniez mysle,ze korona nikomu by wtedy z glowy nie spadla...ale moze sie myle...

Komentarz

no to zamiast pisac tu napiscie do NL albo SSLW

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                no to zamiast pisac tu napiscie do NL albo SSLW

spokojnie, wysle sie na maila do stowarzyszenia i NL caly ten watek(poda sie linka)
                Narazie poczekajmy az zrodzi sie jeszcze wiecej pomyslow
                Ludzie wytezmy szare komorki i pomyslmy w jaki sposob usprawnic ta zbiorke

Komentarz

Juz o tym mowilem nie raz i znajac zycie bede gadał jeszcze duzo czasu ...

Odpowiedzialni , odpowiednio oznaczeni kibice zbierający kase podczas meczu ! <--- to by na pewno przyniosło jakieś korzyści ( nie mowie tu o sumie 20 ,czy 14 tyś , ale na pewno coś by takie coś dało .
                  you may try - (L) - but it won't die!
                  ITI GO HOME!!!

Komentarz

Re: Jak przyspieszyć zrzutkę?

Zamieszczone przez zajączek
                    Rzuciłem pewiem pomysł odnośnie tego, jak przyśpieszyć zrzutkę w innym temacie, ale apel został bez odpowiedzi, ani na nie, ani na tak. Więc moja propozycja jest taka, aby na 1 tydzień Nasza Legia podrożała o 1 złotówkę. Bywało już tak, że NL kosztowała już nawet 7 zł. (np święta). Tak więc ta złotówka nikogo nie zbawi, będzie to jednorazowy wydatek. Jeśli poszłoby 20 000 egzemplarzy, to przybędzie 20 000 zł. Co o tym sądzicie?

Jeśli nie podoba wam się ten pomysł, proponujcie inne!
                    Jezeli Nasza Legia przyjela by pomysl , to proponuje zeby trwal on przez miesiac( tzn. 4 numery). Tym bardziej ze nie musimy wydawac pieniędzy na lige bo jest przerwa i dzięki temu nie dość ze Panorama zadebiutuje na początku nowego sezonu, to jeszcze powinny zostac pieniądze, któe powinny pójść na uszycie nowych flag lub zrobienie oprawy! Ja mialem nadzieje ze jak skończy sie liga, to będzie więcej wpłat, bo jak juz wspomnialem wczesniej, skonczyla sie liga i nie musimy wydawac na bilety itp. aleo niestety, mam wrazenie ze większość wychodzi z założenia ze skoro kiedys juz płaciło to teraz powinien to zrobic ktos inny i dlatego zrzutka idzie tak powoli!
                    Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

Pomysł z tym,aby Nasza Legia podrożała o 1 zł jest naprawdę bardzo dobry.Nikt chyba nie zastanawiał by się nad zapłaceniem nieco więcej za NL,potrzeba tylko dobrych chęci wydawców.Trzeba dołożyć wszelkich starań,aby nowa sektorówka zadebiutowała w czasie pierwszego meczu na jesieni.Trzeba też w końcu wybrać konkretny projekt.Jakaś ankieta na LegiaLive by się przydała.Część osób zapewne nie wpłaciło jeszcze pieniędzy,ponieważ nie wiadomo jeszcze jak ma wyglądać ta flaga.
                      Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Zamieszczone przez Ostry
                        Część osób zapewne nie wpłaciło jeszcze pieniędzy,ponieważ nie wiadomo jeszcze jak ma wyglądać ta flaga.
                        no dokładnie, gdyby tak zrobić kolejną rundę panoramy ...
                        Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Komentarz

Na wislackim forum kiedy byla omawiana sprawa podwyzki ceny biletu o 2 zl to lała sie krew i rzucano miesem...a tu qrwa tak gladko... nie do wiary!
                          --ULTRAS WISŁA--

Komentarz

Zamieszczone przez Bartek
                            Na wislackim forum kiedy byla omawiana sprawa podwyzki ceny biletu o 2 zl to lała sie krew i rzucano miesem...a tu qrwa tak gladko... nie do wiary!
                            Co w tym takiego dziwnego :/

Komentarz

Zamieszczone przez Bartek
                              co kraj to obyczaj
                              mysle ze jest to spowodowane tym iz na tym forum sporo ludzi jest zaangazowanych w zycie kibicowskie bardziej niz normalni kibice

Co do pomysłu to jak najbardziej za. Wtedy kazdy by sie przyczynił do zrzutki.
                              Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                              że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                              choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Pracuję...
                              X