Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kto jest w SSLW?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• rkwa
    odpowiedział(a)
    ja planuje sie zapisac juz od dluzszego czasu ale jakos jeszcze sie nie zapisalem,niby te skladki nie sa duze ale podliczajac te nieduze wydatki w miesiacu to zbierze sie tego pokazna sumka-a ze warto sie zapisac wiedza ci ktorzy np w seszlym sezonie bez problemow nabyli bileciki np na Widzew wlasnie dlatego ze byli w SSLW.

pozdro.

Zostaw komentarz:

• Yankes
    odpowiedział(a)
    i jak z tym stowazyszeniem jak to w koncu wyglada ilu juz czlonkow??

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    wpisowe w wysokosci 3 skladek miesiecznych czyli 30 zloty =-> stad wynika po prosty przeliczeniach ze jedna skladka miesieczna to 10 zloty. trzeba wypelnic formularz zaniesc dowod wplaty (wpisowego) no i czekac. stowarzyszenie narazie rusza (z tego co slyszalem) ale jakos niedlugo ma nabrac tempa... ja dzisiaj zlozylem papiery...

Zostaw komentarz:

• Yankes
    odpowiedział(a)
    jakie tam sa skaldki co i jak jak to wyglada napiszcie "cos"

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    chyba nie ale poporstu wtedy bede zalatwil wszystki takie rzeczy wiec pojde jedym ciagiem...

Zostaw komentarz:

• Mrozik
    odpowiedział(a)
    A trzeba być pełnoletnim żeby do SSLW wstąpić??

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    ja juz mowilem po powrocie odbieram dowod zalatwiam sprawe staleog zlecenia z konta i zapisuje sie...

Zostaw komentarz:

• Łysolek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Diesel
    Ja jestem. Narazie jeszcze wszystko sie stabilizuje, tworzona jest profesjonalna baza danych czlonkow i wtedy bedzie mozna oczekiwac ze np. SSLW (bo tak to sie nazywa) bedzie sie kontaktowalo z czlonkami stowarzyszenia.

Niemniej goraco zachecam do zapisywania sie do SSLW, jako ze cala ta kasa przeznaczana jest wylacznie na sprawy kibicowskie (oprawy, wyjazdy), a wszystko bedzie zorganizowane tak ze korzysci czlonkow beda przewyzszaly wplaty.
    Diesel z CF ??

Zostaw komentarz:

• kamyk
    odpowiedział(a)
    ja narazie sie nie zapisalem bo kurucho z kasa umnie ale mysle ze w sierpniu jak wyplatke pierwsza wezme hehe nio to powinnem sie zapisac!

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Yankes-Natolin
    szcepan nie pitol jako forum całkiem dobrze zyjemy pilka jak sie widzimy co 3-4 dni
    Yankes a ilu nas jest? a ile osob chodzi na Legie? czy na Polonie? a ile osob jest w Warszawie...

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    widziałem kiedyś Timesa i o sporcie było tam tyle stron ile u nas ma rzeczpospolita zewszystkimi dodatkami. podejrzewam że w hiszpanii i we włoszech jest podobnie. od pierwszej ligi piłki nożnej do ostatniej ligi w bingo. ciekawe czy ktoś to czyta w całości?
    a w SS myślę że przez kilka najbliższych lat nie będzie tysiąca bo dla większości jest to coś anonimowego. jest stowarzyszenie,o którym się wspomina od czasu do czasu w i ze 2 razy na meczu a poza tym nic nie słychać.

Zostaw komentarz:

• Yankes
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    ja nie jestem ale mam zamiar od nowego sezonu (albo juz od wakacji) zapisac sie.
    a co do porownan z barca to jest kolosalna roznica miedzy polska a anglia wlochami czy hiszpania. tam sie zyje pilka. nie chodzi mi o to ze co drugi to ultras tylko o to ze ludzi ktorzy u nas pewnie na meczu zostali by nazwani piknikami utorzsamiaja sie z druzyna. bedac w paryzu czy we wloszech uderzylo mnie to ze nawet dziadkowie siedzacy rano w kawiarenkach i popijajacy kawe dyskutuja o pilce o wynikach klubowych czy reprezentacji. Albo dziewczyny? tam moze podobnie jak u nas wiele z nich nie ma wiedzy czysto merytorycznej ale zna wyniki klubu zna barwy zna piosenki chodzi na najwazniejsze mecze. tam zyje sie pilka a u nas? to tylko weekend...
    szcepan nie pitol jako forum całkiem dobrze zyjemy pilka jak sie widzimy co 3-4 dni

Zostaw komentarz:

• peyek
    odpowiedział(a)
    Ja zapisalem sie niedawno i w sumie zrobilem to zeby miec jakis impuls do placenia skladek ale mam nadzieje ze jesli sie to bedzie rozwijalo to i czlonkowie SSLW beda mieli jakies korzysci (nawet nie materialne).

Zostaw komentarz:

• Bartek
    odpowiedział(a)
    W Wiśle rowniez funkcjonuje podobne stowarzyszenie. Jak narazie, po roku dzialalnosci jego szeregi zasila okolo 120...(niestety nie tysiecy) czlonkow. Na konto SKWK (Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków) mozna zaliczyc organizacje spec pociagow,wydawanie gazetki "ForzaWisła", nagranie plytki z piosenkami, wspolorganizacje Dnia Dziecka i oczywiscie dokladki do organizacji meczow. Obecnie poszukiwany jest sponsor.
    zclonkowie stowarzyszenie do tej pory mogli skorzystac z jednej promocji ze strony klubu, to znaczy mogli nabyc za 50% wartosci bilet na jeden z meczow pucharowych(PP)

Zostaw komentarz:

• Diesel
    odpowiedział(a)
    Ja jestem. Narazie jeszcze wszystko sie stabilizuje, tworzona jest profesjonalna baza danych czlonkow i wtedy bedzie mozna oczekiwac ze np. SSLW (bo tak to sie nazywa) bedzie sie kontaktowalo z czlonkami stowarzyszenia.

Niemniej goraco zachecam do zapisywania sie do SSLW, jako ze cala ta kasa przeznaczana jest wylacznie na sprawy kibicowskie (oprawy, wyjazdy), a wszystko bedzie zorganizowane tak ze korzysci czlonkow beda przewyzszaly wplaty.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X