Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Manifestacja w Warszawie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Manifestacja w Warszawie

Mam pytanie, czy wiadomo coś o manifestacji kibiców mającej się odbyć w Warszawie, a dotyczyć ma zmuszenia PZPN do oddania mistrza '93? Dzięki za info.
    pozdrawiam
    Shorin

Ale masz wejście smoka. Witamy.

Jeśli takowa się odbędzie, to... się odbędzie. Po co na 10 dni bębnić o czymś, żeby wszyscy na około wiedzieli.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

jeśli ma byc demonstracja to tylko z Lakersem na czele Ten chłopak praktycznie zorganizował sam tamtą demonstrację w sprawie Pogoni !!! Brawo Michał !!!

Komentarz

kiedy ma byc ?
        (L)

Komentarz

ja mowiłem ze sam jej nie zorganizuje za duza odpowiedzalnośc ! tym razem . Zresztą taką demonstracja powinnni sie zając przedewszystkim starsi kibice . zresztą nikt mi nie oferował pomocy
          Jedynie z Anią rozmawalimy nad organizacją manifestacji 2 dla Pogoni

ale terminy sie nakładają !!
          i zrezygnowalimy . zresztą prawdopodobnie pojadę do Szczecina.

Komentarz

główny misio powiedział że nie ma tematu oddania Legii Mistrza bo klub się o to nie prosi.
            Manifestacja? jak później ktoś rozwali autobus to znowu cała prasa napisze że chuligani Legii zrobili zbiegowisko pod pzpnem i potem zdemolowali pół miasta.
            czy ktoś wie czy klub się już upomniał o mistrza? bo zjazd już w grudniu.

Komentarz

w grudniu 2004 ...
              bez podpisu

Komentarz

czyli coś bedze wiedomo za 3 lata no moze 2

Komentarz

Więc co w końcu z tą demonstracją ??? Bo nie wiem czy mam organizować czas czy nie ??? w sumie i tak będe w centrum , bo mam egzaminy , ale jakby była demonstracja to sie urywam z egzaminów .... Wiec napiszcie cois chociaż na priva czy coś będzie !!!
                  Pozdro

LEGIA MISTRZ POLSKI 1993 !!!!!!!!!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Łysolek
                    Więc co w końcu z tą demonstracją ??? Bo nie wiem czy mam organizować czas czy nie ??? w sumie i tak będe w centrum , bo mam egzaminy , ale jakby była demonstracja to sie urywam z egzaminów .... Wiec napiszcie cois chociaż na priva czy coś będzie !!!
                    Pozdro

LEGIA MISTRZ POLSKI 1993 !!!!!!!!!!!
                    Mam prośbe !!
                    I ja czekam na INFO !!! W tej sprawie jestem gotowy do uczestnictwa !!
                    Mam tylko nadzieje że coś wyjdzie!!
                    Nie wolno tego odpuścic! Takie jest moje zdanie.

POZDRO
                    " Legia Warszawa to bijące serce Stolicy, wizytówka jej duszy. My wszyscy jesteśmy jego tlenem i nerwami. "

Komentarz

a ja mialem nadzieje ze ten artykul Rz. spowodowalby jego wczesniejsza dymisje i wczesniejszy zjazd... ale jak sie okazalo raczej slaby artykul zeby Listek odszedl.

Komentarz

ja jestem zwarty i gotowy na manife, tylko szybko to musi byc
                        (L)

Komentarz

To w końcu jest coś czy nie?Ja napewno będę i zobiore pare osób A może zrobimy prostest w sprawie zwolnienia Trylnika,kilka tys osób pod klubem krzyczących "wy :* "może by zrozumiał gdzie jego miejsce?Co wy na to?
                          Czy deszcz pada, czy nie
                          Ja i tak kocham Cie
                          W moim sercu LEGIA
                          i na dobre i na złe!!!!!!!!!!

Komentarz

jezeli ta manifestacja by juz była to bardziej we wrzesniu albo na rozpoczencie sezonu
                            (L)

Komentarz

po 1. POGOŃ SZCZECIN
                              W dniu wczorszym w Urzedzie Miejskim doszlo do spotkania kibicow z KSPS , Pogoni Walczacej oraz dzialaczy z Pogoni Nowej z Prezydentem Miasta Szczecina, ktory byl obecny z osobami odpowiedzialnymi za sport w miescie. Tematem spotkania byla przyszlosc i pomoc ze strony miasta dla Pogoni Nowej.Strona miejska dala nam ZIELONE ŚWIAŁO dla dalszych naszych dzialan w celu ratowania Dumy Pomorza. W ciagu najblizszego tygodnia ma dojsc do wielu rozmow majacych na celu podjecia strategicznych decyzji dla dobra Pogoni Nowej.
                              W zwiazku z tym akcja protestacyjna kibicow Pogoni zostala zawieszona.

po2. Legia Warszawa
                              teraz tego nie ma sensu robić jak wszyscy wyjechali na urlopy i nie mowie tutaj tylko o (hwd) pzpn ale o piłkarzach Legii ktorzy by na 100% uczestniczyli w demonsrtacji , trzeba by sciagnać moze nie wyszystkich ale jak sie da czesc piłkarzy co grali w 93 roku no i zarząd Legii ! a raczej wybrane osoby!
                              po3
                              trzeba by załatwiac TV w tym przypadku sam załatwią jak sie uda TVP !
                              trzeba powiadomić gazety oprócz jednej (hwd) PS , juz tak nakłamali o 20 01 03 ze niech sobie :*
                              po4
                              pozwolenie władz miasta ! minimum 2 tygodnie przed
                              po5
                              poinformować NL ! by pisała o tym w swojim pismie przez kilka week
                              po6
                              akcja ulotkowa
                              I ulotki rozdawane na mieście
                              II ulotki rozdawane na meczu Legii
                              III informacja spikera!
                              po7
                              być gotowym na przyjazd naszych przyjaciół ktorzy beda chieli nam nabić frekfencje !
                              po8
                              wytyczyc trase przemarszu tak by zakorkować całe centrum warszawy !! tak jak to miało miejce 20 stycznia !
                              po9
                              frekfencja conajmiej 10 000 ja nie wiecej (cały stadion)
                              po10
                              demonstracja musi sie odbyc około 15:00 jak jest tłoczno w miescie i pzpn pracuje
                              po11
                              hmmm transparenty trzeba przygotować w wakacje !
                              po 12
                              przeprowadzic rozmowy ze starszyzną
                              oto moj program tej manifestacji ! moge powoli sie tym zając manifestacje przeprowadzimy pod koniec pazdziernika !
                              niektórzy powiedzą ze manifestacja nic nie da bo i tak za 2 lata bedze ten zjazd jakis ... :* i tak sie ustali ale z 2 strony jak cała warszawa wyjdze na ulicje to moze zrobic się o tym głosno !! i bedze to nagłaszane ! i jak dojdze do zjazdu zrobi sie pikieta na stadionie podczas meczu ...

jest ktoś chetny do pomocy mi w tym ?
                              i 2 pyt co wy na to ?

aha i jeszcze jedno : Trzeba przygotowac stosowne pismo do pzpn ale tym powinni sie zając juz starsi kibice ! bo oni będą wiedzieć najlepiej co napisać ! zresztą nei wyobrazam sobie tego jak by tegonie napisali!

Komentarz

Pracuję...
                              X