Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Atmosfera na Legii w przeszłości

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez marius1974 Zobacz posta
    Pytanie do starej ekipy.Pamietacie cos takiego jak turnieje kibicowskie w tv w latach mniej wiecej polowy 80 tych?To prowadzl wtedy redaktor Aleksandrowcz?czy mi sie wydaje ze program prowadzil w telewizji Szpakowski?Mam mozliwosc,chyba sciagniecia paru odcinkow z tv.Wygrali wtedy chyba kbice Widzewa..?ktos pamieta?
    Pamiętam tylko program, który prowadził ten fiutek Jerzy Fedorowicz, gdy chciał doprowadzić do pojednania klubów krakowskich. Główną gwiazdą był wtedy niejaki Fernando z Craxy.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
      Pamiętam tylko program, który prowadził ten fiutek Jerzy Fedorowicz, gdy chciał doprowadzić do pojednania klubów krakowskich. Główną gwiazdą był wtedy niejaki Fernando z Craxy.
      to nie ten,,,ok 10 lat roznicy pomiedzy nimi.Program byl tak skonstruowany ze zapraszano po ok 100 kibicow z dwoch stron na taka mala trybunke a wydzialona grupa kilkuosobowa rywalizowala na pytania plus jakies elementy zrecznosciowe.Byl doping

Komentarz

to nie ten,,,ok 10 lat roznicy pomiedzy nimi.Program byl tak skonstruowany ze zapraszano po ok 100 kibicow z dwoch stron na taka mala trybunke a wydzialona grupa kilkuosobowa rywalizowala na pytania plus jakies elementy zrecznosciowe.Byl doping
        Coś podobnego nie było zrobione kiedyś w programie GOL w latach 90?
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Pytanie do starej ekipy.Pamietacie cos takiego jak turnieje kibicowskie w tv w latach mniej wiecej polowy 80 tych?To prowadzl wtedy redaktor Aleksandrowcz?czy mi sie wydaje ze program prowadzil w telewizji Szpakowski?Mam mozliwosc,chyba sciagniecia paru odcinkow z tv.Wygrali wtedy chyba kbice Widzewa..?ktos pamieta?
          Takie coś znalazłem, tylko to nie jest z lat 80

Tele Liga 2001 z TVP Katowice
          https://www.youtube.com/watch?v=6hm__IGPHcw

Chyba, że pomyliłeś kibiców, ze szkołami ?

Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
            Takie coś znalazłem, tylko to nie jest z lat 80

Tele Liga 2001 z TVP Katowice
            https://www.youtube.com/watch?v=6hm__IGPHcw

Chyba, że pomyliłeś kibiców, ze szkołami ?

nic nie pomylilem,,owszem w ok 87r bylo w tv cos takieg jak turniej szkol,sam bralem w tym udzial,nagranie bylo w lodzkiej tv.W polowie lat 80 byl w tv turniej kibicowski na 100 procent.prawdopodobnie bylo to zwiazane z tzw liga stadionow grzegorza Aleksandrowicza.on razem ze Szpakowskim prowadzil ten program

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
              Moje najwcześniejsze wspomnienie z Legi to mecz na Stadionie Dziesięciolecia z grekami, stadion praktycznie w pełni wypełniony ludźmi, zwolnili nas oficjalnie ze szkoły (podstawówka) i byliśmy na legalu i za free! Takie czasy

Dużo później, Kaziu widzi kartkę od sędziego, wyrywa mu ją z ręki i przydeptuje, niezapomniany widok

Inny mecz, straszne błoto na boisku, wszyscy upaprani jak dzikie świnie a po przerwie wychodzi jeden jedyny Kazik w czyściutkiej koszulce prosto spod żelazka - tylko on miał zapasowe koszulki?

Wyjazd do Łodzi na ŁKS, pociągiem, wysiadamy na Łodzi Fabrycznej a tam powitalna banda z kulkami od łożysk (takich dużych) oraz łańcuchami, masakra. Docieramy kanałami na stadion i "na partyzanta" usadzamy się na ich "trybunie głównej". Rząd za nami siedzą podstarzali kibole i komęntują na głos "przyjeżdżają takie ch.. z Warszawy i tutaj siadają, jak ich spytasz skąd są to mówią że ze Zgierza żeby się nie wydali". Ćmikiewicz strzela gola z wolnego do pustej bramki bo przeciwnicy nie zauważyli, że już można strzelać a my się skręcaliśmy z bólu żeby się nie ujawnić.
              Pamięta ktoś Fantomasa z krytej? Połowa lat 70-tych, czubek który dawał niezłe popisy i cała kryta lała ze śmiechu jak on kibicował, niestety z czasem bywał coraz rzadziej i zniknął ... to mój ulubiony kibic
              a pamietasz jak x leciu na meczu chyba z finlandia ok 85 r jak ktos butla w sedziego rzucil?..i trafil

Komentarz

• nie chce sie komus wrzucać tutaj skanów z Naszej Legii z rubryki ,,Skazani na Legię"? najlepiej od początku?

Komentarz

• znakomity pomysl z tymi skazanymi,,,wiecej powiem,czesc powaznych ekip kibicowskich robi cos w rodzaju wywiadow ze swoimi kibicami,,,u nas tego bardzo brakuje,wywiadow z naszymi starymi gwiazdami!

Komentarz

• A co w sytuacji, gdy ktoś jest nadal aktywny np. wyjazdowo? Nie brakuje takich "Skazanych"

Komentarz

• Zamieszczone przez BladaTwarz Zobacz posta
                      nie chce sie komus wrzucać tutaj skanów z Naszej Legii z rubryki ,,Skazani na Legię"? najlepiej od początku?
                      Będę najprawdopodobniej u rodziców na majówkę to poszperam w kartonach. Co znajdę do powrzucam. Oczywiście nie wszystko na raz. Powiedzmy, że dwa razy w tygodniu.
                      "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

Komentarz

• Zastanawiałem się gdzie wrzucić, ale ten temat wydaje się odpowiedni. Kapitalny wywiad choć krótki. Fajnie że przypomniano "Paragona". Kto oglądał, ten wie .

Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                          Pamięta ktoś Fantomasa z krytej? Połowa lat 70-tych, czubek który dawał niezłe popisy i cała kryta lała ze śmiechu jak on kibicował, niestety z czasem bywał coraz rzadziej i zniknął ... to mój ulubiony kibic
                          Fantomasa, czy Kojaka?

Ja pamiętam Kojaka, który ubierał się w elegancki garnitur, obwieszał serpentynami i dawał do pieca na każdym meczu, aż się ludzie skręcali ze śmiechu.
                          A raz, na Torwarze podczas turnieju Feliksa Stamma, stanął na krześle i stoczył walkę na odległość z jednym murzynem z USA, który podjął wyzwanie.
                          Ostatnio edytowany przez Hermit; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Finał Pucharu Polski 29 czerwca 1997 r. (Łódź, Stadion ŁKS-u). Legia Warszawa - GKS Katowice 2:0

Komentarz

• Wiadomo gdzie, bodaj 1997 r.

Komentarz

• Skazani na Legię - 108

Skazani na Legię - 108 str. 2

Wrzucam testowo (stąd usunięte zdjęcie skazanego), prośba o ewentualne uwagi, szczególnie, ogarniętych użytkowników forum. Proszę o informację, czy wrzucać dalej. Wśród "skazanych" są często osoby do dzisiaj aktywne, pytanie czy sobie życzą? W NL ukazywały się także wspomnienia kibiców, artykuły o flagach itd. mogę skanować. Przy czym we wspomnieniach, także występują znane na Legii persony, w tym ich zdjęcia itd. Szanuję tych ludzi, więc wolę zapytać. Pozdrawiam,

Komentarz

Pracuję...
                                X