Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Atmosfera na Legii w przeszłości

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

starszy kolezka ode mnie byl w Splicie-postaram sie go namowic zeby cos napisal,choc moze to byc trudne,a z opowiadan wiem ze byl to ciekawy wyjazd-i jeszcze prosba do starszych kibicow zeby przypomnieli jeszcze jakies przyspiewki z tamtych lat.

pozdro.
    Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

witam po przerwie zwiazanej z wyjazdem nad morze. Takie oto fotki udalo mi sie odnalesc w necie(polowa lat 90-tych, jeszcze ze starym plotem i strarym dachem na krytej...mozna powspominac )

Komentarz

napewno kiedys uzywalismy mniej pirotechniki niz dzisiaj a za to mnielismy jeszcze lepszy doping wlasnie z dopingu slynelismy w calej polsce ze potrafimy najglosniej spiewac!
        Policja jest po to by nas bronić....tylko kto obroni nas przed nimi!...A.C.A.B!

Komentarz

kiedys pamiętam ( tzn. połowa lat 90 ) to mieliśmy łuk pod zegarem , a trybuna przyjezdnych była od strony Łazienkowskiej , fajnie wtedy sie działo , na tamtejszym zakolu siadali sami skini ( w tym ja ) , a żyleta była wypełniona po brzegi i ten.... niski zielony płot :P
          Atmosfera była superowa , bo był cały czas doping !!!

Komentarz

to byly fajne czasy.. a nie tak jak teraz ten kilku metrowy pie :* plot, dzieki ktoremu czlowiek czuje sie jak w zoo. A moze wie ktos dlaczego jako jedyna w polsce Legia ma takie ogrodzenie nie mozna jakos z zarzadem pogadac czy co?? bo to zoo czy stadion pilkarski..
            http://nominated.homestead.com/files...Unmasked1.jpeg

NO SURRENDER!

Komentarz

A ja tam lubię nasz płot. Gdyby go nie było to gdzie by wisiały flagi? Ewentualnie można go nieco obniżyć. Ale nawet jak tego nie zrobią to się i tak nie obrażę. Stadiony bez płotów są dla mnie jakieś dziwne... Dlatego nie podobają mi się angielskie stadiony.
              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                A ja tam lubię nasz płot. Gdyby go nie było to gdzie by wisiały flagi? Ewentualnie można go nieco obniżyć. Ale nawet jak tego nie zrobią to się i tak nie obrażę. Stadiony bez płotów są dla mnie jakieś dziwne... Dlatego nie podobają mi się angielskie stadiony.
                no właśnie.wyobraźcie sobie że zapłaciliście 200 zeta za miejsce tuż za bramką i któryś nieudacznik na boisku jebnie z całej siły i dostaniecie prosto w twarz.....

Komentarz

Mi tez sie nie podobaja stadiony bez plotow bo one maja w sobie jakis
                  klimat ale.. no bez przesady :fu: takie jak 10lat temu byly byly dobre. Takie jak sa na Lechu wg. mnie sa ok. A te nasze to tylko ludzi odstraszaja... choc fajnie jak po bramce caly plot na zylecie jest wypelniony ludzmi choc i teraz dzieje sie tak zadko..
                  http://nominated.homestead.com/files...Unmasked1.jpeg

NO SURRENDER!

Komentarz

Zamieszczone przez cfc
                    choc fajnie jak po bramce caly plot na zylecie jest wypelniony ludzmi choc i teraz dzieje sie tak zadko..
                    no własnie , zawsze zajebiście było , jak płot "uginał się" od kibiców na nim będących ... szkoda ,że jest w tej chwili zakaz .
                    you may try - (L) - but it won't die!
                    ITI GO HOME!!!

Komentarz

10-lecie CWKSu

Komentarz

yyyy a co to za stadion?

Komentarz

Oczywiście, że to Estadio WP!!! 1956 r. z bieżnią i bez Torwaru w tle

Komentarz

10 lecie CWKS

Jakbym nie rozpoznał konturów naszego stadionu, to gotów bym pomyśleć, że to występy HitlerJugend w 39r.

Tamta władza, w sumie i może obecna (ale się odcina przecież ha ha) potrafiła organizować parady. Ta cała Love Parade (przy tamtych spędach ludu na jeden plac czy stadion) to pryszcz tyci-tyci.

Komentarz

To czarno-białe zdjęcie od Angela jest jak narazie najlepsze, ale tak jak inni proszę o więcej!!!

Komentarz

a moglby ktos napisac cos wiecej na temat mlynu ktory z tego co wiem przez jakis czas znajdowal sie na Luku? z gory wielkie dzieki :+:

Komentarz

Pracuję...
                                X