Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Atmosfera na Legii w przeszłości

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raffi
    Koneserzy pewnie znają, a dla innych - próbka tego, jaki repertuar śpiewało się na Legii pod koniec lat 70.

http://www.sendspace.com/file/48nmet
    No i chyba zamyka to usta wszystkim specom od ksera.
    TRADYCJA POKOLEŃ

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
      Koneserzy pewnie znają, a dla innych - próbka tego, jaki repertuar śpiewało się na Legii pod koniec lat 70.

http://www.sendspace.com/file/48nmet
      Czy nie możnaby tego reaktywować na naszym stadionie? Z tego co się orientuję to teraz śpiewa to Lech, jeśli ktoś jeszcze to proszę o poprawę. A piosenka wg.mnie miazga jak to mawia S.

Komentarz

• jeszcze ze 2 inne kluby

A reaktywowane bywało już na CWKS w poprzednim sezonie
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Więc pora reaktywować na Ł3

Komentarz

• Bardzo fajna nuta ... Zajedwabiście brzmi i chyba czas ją znów zaśpiewać na Ł3 , a napewno powali na kolana
            "Nie dałbym rady zliczyć wszystkich wrogów, jak i tych wszystkich za których dziękuję Bogu"

Komentarz

• Mam nadzieje ze na najblizszym treningu zamiast bezsensownie "trenowac" niektore ogolnie znane kawalki przecwiczymy to .Akurat bedzie mozna cos zaspiewac a niekoniecznie wykrzyczec.

Komentarz

• Ta pieśń przypomina mi trochę pieśń kibiców Celticu po wygranym meczu z Man U.
                "Nie dałbym rady zliczyć wszystkich wrogów, jak i tych wszystkich za których dziękuję Bogu"

Komentarz

• Kurna, słucham tego 20 raz i nie moge zrozumieć co tam jest śpiewane...
                  Niesłusznie Skazani

Komentarz

• Hej Leeegiooo... ooooo naasz... oooo naasz... Myyyy wierzymyyyy tylko w CWKS!

Teraz posłuchaj

Komentarz

• Widzisz Kafar ? Jaki Krzysiek jest dla Ciebie przychylny ... BRACI SIĘ NIE TRACI

Komentarz

• Dla waszej wygody umieściłem film na youtube. Oto link:
                        http://www.youtube.com/watch?v=IqxbcwwZ0Tw

Komentarz

• Nie wiem czy warto , przy takim poziomie wokalnym (jaki obecnie prezentujemy) psuć tak wspaniałą pieśń

Komentarz

• Piosenka jak piosenka, po pierwsze jest to sztandarowa pieśń Celticu i Liverpoolu z polskimi słowami czyli już lipa, a po drugie ,jak przy większości piosenek, trudno jest dojść do tego kto ją w Polsce spiewał pierwszy ale faktem jest że długo nie było jej na polskich stadionach, reaktywował ją Lech i obecnie jest kojarzona z nimi. Tyle. Dla mnie to tak samo jak by Kolejorz zaczął śpiewać np. "Dziś zgodnym rytmem..."

P.S.

Co nie zmienia faktu, że wydaję mi się że wykonywaliśmy ją lepiej niż oni dzisiaj
                            A poza tym dowodzi to, że umiemy (umieliśmy) śpiewać.
                            ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• I dowodzi, że "raczej" z niech nie xerowaliśmy...

Komentarz

• BCM - cały czas była (jest) śpiewana na Lechii, a za sprawą Lecha była powiedzmy, jej telewizyjna reaktywacja bo II ligę rzadko mozna uświadczyć, o niższych nie mówiąc.
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================
                                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X