Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skojarzenia klubowe

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

1. Legia- sens życia
    2.GKS. K- bloszok, kocmołuchy
    3.Groclin- prowincja, pośmiewisko
    4.Wisła K.- Fudżin, Misiek, X, Paka z Grodu Kraka
    5.Odra- granica, Rks Radomsko
    6.Amica-
    7.Górnik- tradycja, 1994, chipy
    8.Polonia- szczerze przyznam, iż pierwszy raz spotykam się z takim klubem, z tego wzgledu nic o nim nie mogę powiedziec.
    9.Lech- pyry, specjal, chórzyści
    10.Wisła P- najazd, złodzieje (Orlen)
    11.Widzew- kamienie, 2 liga, juwenalia
    12.Zagłębie L- dobra ekipa szukająca wrażen
    13.Ruch-słoneczniki
    14.Szczaksa- bez skojarzeń
    15.Kszo- z Radomiakiem
    16.Pogon- z wczorajszym meczem, a melanż trwa...,Lads From Szczecin
    17.Arka- z Jagą, z TB, z Bałtykiem
    18.Śląsk-wojskowi, piłka ręczna, Rolik, Zagłebie Lubin
    19.Łks- ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE
    20.Craxa- zero szacunku
    21.Zagłębie Sosnowiec- z szalem łowcy hanysow
    22.Polonia B- z Odrą Opole
    23.Stomil- z ostatnimi ustawkami, z Grójcem, z Jeziorakiem
    24.Motor- z Kawasaki mojego wujka
    25.Lechia- z komuną, z prałatem

Komentarz

1.Legia Warszawa - mój ukochany klub, zarówno wielki tryumfy jak porazki odbijające się czkawką po latach, ale nikogo w Polsce nie pozostawia obojętnym

2.GKS Katowice - blaszok, śląskość (co kolwiek to znaczy) w niezłym stylu

3.Groclin - Liberda, Pawlak

4.Wisła Kraków - "Jak Kapka i Iwan Ślask z mistrzostwa wyrolowali" , chętnie bym obejrzał ten mecz, a także nasz w pucharze Polski z połowy lat osiemdziesiątych (mgła), oraz z 1993

5.Odra Wodzislaw - Rocki , cieszynki, ogólnie mnie się z cepelią w złym guście kojarzy

6.Amica Wronki - dział marketingu i promocji firmy produkującej AGD

7.Górnik Zabrze - Lubański, przez dekady główny rywal Legii

8.Polonia Warszawa - sąsiedzi, i straszno i śmieszno

9.Lech Poznan - czasami sobie wyobrażam sobie (apropos "bo w nienawiści wychowano nas") taki obrazek - tatuś małego Michałka Golińskiego sadzał go kilkanaście lat temu na kolanach i opowiadał jak czarna wołga wywiozła do Warszawy Okońskiego, Miłoszewicza czy Araszkiewicza , dla mnie klub wielu paradoksów - np. potrafią w przeciągu niewielu sezonów zanotować zarówno największą jak i najmniejszą frekwencję w lidze.

10.Wisła Płock - dla mnie to Petrochemia

11.Widzew Łódź - dopiero 30 lat w wyższych klasach rozgrywkowych, a wydawałoby się że odwieczny wróg, po 1997 roku niesamowicie cieszy mnie każde zwycięstwo z nimi. W latach dziewięćdziesiątych mecze Legia-Widzew były praktycznie derbami Polski. Mam nadzieję że awansują do I-szej ligi

12.Zagłebie Lubin - co do piłkarzy to zawsze mi się kojarzy że zawsze tam występują "wielkie, ryże cham... tj chłopy"

13.Ruch Chorzów - Warzycha, Śrutwa, przynajmniej niektórzy kibice Ruchu mogliby się zdecydować czy są Niemcami, Polakami czy Ślązakami

14.Garbarnia-Szczakowianka - niesamowicie zaniedbane boisko

15.KSZO - "świętokrzyscy rozbójnicy"

16.Pogoń Szczecin - Portowcy, w końcu zobaczyłem ich zwycięstwo na Łazienkowskiej

17.Arka Gdynia - Kupcewicz, rugbyści, własnie sobie uświadomiłem że dłużej ich nie ma w I-szej lidze niż Cracovii, mogliby awansować

18.Śląsk Wrocław - malinowe nosy - dawniej nie tylko kibice ale też piłkarze - Tarasiewicz, Król, a zwłaszcza Pękala czy Śp. Marciniak za kołnierz nie wylewali. Podobno Tarasiewicz i Pękala (jeden z największych zmarnowanych talentów w polskim futbolu) melanżowali nawet w czołgu :O

19.ŁKS Łódź - Ziober (fryzura na "czeskiego piłkarza"), Wieszczycki, no z Łodzią mi się kojarzy

20.Cracovia Kraków - nie przepadam, kiedyś widziałem jak Cracovia jechała na drugoligowy mecz z Polonią - cracowcy kibice robili wrażenie :O

21.Zagłebie Sosnowiec - bardzo dobrze mi się kojarzy, podobają mi się ich szaliczki

22.Polonia Bytom - i pomyśleć że ich założycielami byli Lwowiacy

23.Stomil Olsztyn -kolega z Olsztyna przyjechał kiedyś do Warszawy to go wziąłem na mecz Stomilu z ... Polonią (ten, na którym Ciesielski załatwił Kucharskiego, a Kucharski sędziego :O )

24.Motor Lublin - nie wiem dlaczego ale kojarzą mi się ze skinheadami

25.Lechia Gdańsk - zawsze mi się dobrze kojarzyła, parę lat temu miałem przypadkowe spotkanie nomen omen na dworcu Warszawa Gdańska, po który stwierdziłem że kibice Lechii to mili , kulturalni ludzie

Komentarz

Tak mnie się kojarzy:

1.Legia Warszawa - sympatia od zawsze; świetni i sympatyczni ludzie (pozdrowienia !!!); fryzura afro Robakiewicza; "Dziekanowski na wybory".
        2.GKS Katowice - Ślunsk, kopalnie, Dziurowicz, niechęć.
        3.Groclin - Groklajn
        4.Wisła Kraków - Biała Gwiazda; Wróbel, Iwan, Kmiecik, Kapka; nikogo nie znam osobiście; "Pamiętnik..." Planktona ; WIIIIIIIIIISŁAAAAAAA
        5.Odra Wodzislaw - chłód i zima.
        6.Amica Wronki -
        7.Górnik Zabrze - Komornicki i Piechniczek. Zapomniana legenda z dawnych lat.
        Słabo lubię
        8.Polonia Warszawa - Rodowici Warszawiacy :O
        9.Lech Poznan - z białym i niebieskim; "trykające koziołki"; mocna ekipa.
        10.Wisła Płock - wysokobudżetowa inwestycja zakończona totalnym krachem.
        11.Widzew Łódź - można lubić lub nielubić, ale to kawałek historii (piłkarskiej raczej niż kibicowskiej); ś.p. Rolik ; flaga RTS-u na półce.
        12.Zagłebie Lubin - echo w tunelu.
        13.Ruch Chorzów - "Kaj so nasi"; brudne paznokcie; "oberszleisen".
        14.Garbarnia-Szczakowianka - yyyyyyyyyyyyyy... to tyle.
        15.KSZO - ładny stadionik;
        16.Pogoń Szczecin - Bon Jovi
        17.Arka Gdynia - Ejsmonda; "górka"; agencja reklamowa; rozdanie Oscar'ów; solidna firma.
        18.Śląsk Wrocław - "Lechia Wrocław-Śląsk Gdańsk".
        19.ŁKS Łódź - Galera;
        20.Cracovia Kraków - noże; tasaki; Pasy;
        21.Zagłebie Sosnowiec - Czerwone Zagłębie; "Wiara, która przetrwała"; sympatia.
        22.Polonia Bytom - pech, pech i jeszcze raz pech
        23.Stomil Olsztyn - Denaturat Boys :O
        24.Motor Lublin - klub z tradycjami z ładnego i zaniedbanego miasta;
        25.Lechia Gdańsk - drugi dom; nieodwzajemniona miłość; aż po grób.

Pzdr
        Lechia Gdańsk - precz z komuną !

Komentarz

1.Legia Warszawa - ważne słowa padały powyżej. Ja napiszę jedynie: Mój Klub.

2.GKS Katowice - Blaszok, sektor gości, inwigilacja Sezara :P.

3.Groclin - Drzymałaland i nieszczęsny WiceMistrz .

4.Wisła Kraków - o, tych to nie lubie za 1.09. , choć kilku Wiślaków jest wporzo .

5.Odra Wodzislaw - hmm, kibice którym brat w woju sprzedawał nasze vlepy .

6.Amica Wronki - kuchenki, lodówki... Ekspresu do kawy nie mają ?

7.Górnik Zabrze - ach ten Bart. Nie lubię ich jakoś. Mistrz'94.

8.Polonia Warszawa - z gamoniami od nas śpiewającymi, że jej nie ma.

9.Lech Poznan - wbrew niektórym żadnej zgody niechcę :P, a Lechitki i Lechici, których znam są naprawdę wporządku. Super nowa trybuna i pełna, i pusta robi wrażenie, choć od tyłu tego nie widać .

10.Wisła Płock - Duma Mazowsza. Dla mnie też zawsze Petrochemia.

11.Widzew Łódź - 2:3 będzie się śniło po nocach , jakoś ich lubię, pozdro dla brata.

12.Zagłębie Lubin - dożynkowy stadion z AC Milan, ostatnimi czasy często ultrasują.

13.Ruch Chorzów - za niektóe flagi powinny być bany.

14.Garbarnia-Szczakowianka - Zgrabniutki nowy stadion. O reszcie nie ma co gadać.

15.KSZO - Stadion jw. Rzecznicy Triady w tamtych regionach.

16.Pogoń Szczecin - nie lubię ich. Choć nasza zgoda.

17.Arka Gdynia - korty tenisowe w okolicach Górki.

18.Śląsk Wrocław - sympatia poprzez barwy. Tragiczny sektor gości mają.

19.ŁKS Łódź - sektorówka z Galerą. Nie miałem kontaktu.

20.Cracovia Kraków - nie jadę na wyjazd. Żyć chcę.

21.Zagłebie Sosnowiec - fajne klimaty przy meczach z Gieksą, najlepsza zgoda, i wariat Bas .

22.Polonia Bytom - nie miałem styczności.

23.Stomil Olsztyn - PP'89. Dobrze, że się odrodzili.

24.Motor Lublin - Kolesie z zawodówki z Lublina na wycieczce szkolnej w podstawówce do Zakopanego. Chyba, że to była Lublinianka.

25.Lechia Gdańsk - sympatia, nie tylko poprzez poznanych Lechistów. Ile razy jestem w Gdańsku, tyle razy wybieram się na mecz do nich (3 napewno) .

Komentarz

1.Legia Warszawa - PP, "Legio nienawidzimy Cię ale z naszych wrogów to Ciebie szanujemy najbardziej", adrenalina,
            2.GKS Katowice - Dospel :P
            3.Groclin - przeszczepieni kibice
            4.Wisła Kraków - GTS
            5.Odra Wodzislaw - hmmmm nieudane występy w intertoto
            6.Amica Wronki - komprmitacja w Europie, marni kibice, śmieszny klub
            7.Górnik Zabrze - Simson
            8.Polonia Warszawa - Ich Troje :P
            9.Lech Poznan - Poznań moim miastem, Lech moim życiem
            10.Wisła Płock - nawet w drugiej lidze sie spotkaliśmy :P
            11.Widzew Łódź - Grajewski
            12.Zagłebie Lubin - miedź
            13.Ruch Chorzów - ekipa z tradycjami
            14.Garbarnia-Szczakowianka - afera barażowa
            15.KSZO - przyjaciele
            16.Pogoń Szczecin - Szybko wracajcie hej śledzie szybko wracajcie :P No i wrócili tyle że już nie Pogoń a Ptacovia
            17.Arka Gdynia - przyjaciele
            18.Śląsk Wrocław - Grabiszyńska , Mari pamiętamy
            19, 20 ŁKS Łódź Polonia Bytom - mamy dwóch przyjaciół Polonię Bytom i ŁKS oni zawsze nam pomogą i im chwała i im cześć - zamierzchła przeszłosc :P
            21.Cracovia Kraków - Przyjaciele, Maleńczuk
            22.Zagłebie Sosnowiec - mecze z Nimi zastępowały te z Legią taka hmmm pomoc doraźna :P
            23.Stomil Olsztyn - lub który zniknął z mapy
            24.Motor Lublin - dawna zgoda dzisiaj wróg
            25.Lechia Gdańsk - Gdańsk, Warszawa wspólna sprawa precz z komuną
            NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

1.Legia Warszawa-(L)-L Sqad,po prostu lubię
              2.GKS KATOWICE-M. Dziurowicz
              3.Polonia Warszawa-Pisarze bajek
              4.Wisła Krakow-Ziomale
              5.Odra Wodzisław-nic
              6.Amika Wronki-kuchenki, wioska
              7.Gornik Zabrze-dawna historia
              8.Lech Poznań-słowiki
              9.Wisła Płock-że jak?
              10.Widzew Łodż-bardzo dawna zgoda, balangi w Kutnie w latach 80
              11.Zagłębie Lubin-droga na stadion przez pola
              12.Ruch Chorzów-kiedyś sympatia teraz kosa
              13.Garbarnia-Szczakowianka-że jak?
              14KSZO-zgoda Arki
              15.Pogoń Szczecin-czekam na wiatr....
              16.Arka Gdynia-zdobycie Górki,największy wróg
              17.Śląsk Wrocław-cóż powiedzieć BRACIA
              18ŁKS Łódż-mimo wszystko szacunek
              19.Cracovia Kraków-tylko Wisła!!!!
              20Zagłębie Sosnowiec-u mnie dużo stracili za poglądy lewicowe
              21Polonia Bytom-chyba nas kochają mają po prostu pecha
              22.Stomil Olsztyn-nic
              23.Motor Lublin-ściana wschodnia
              24.Lechia Gdańsk- to już ponad 20 lat
              REAKCJA ALERGICZNA NA CZERWONYCH

Komentarz

1.Legia Warszawa - przypadek, a wyszło najlepsze co mnie dotąd w życiu spotkało.
                2.GKS Katowice - Dziurowicz, siedziba klubu w mieszkaniu, Dospel
                3.Groclin - 'tak sie bawią chłopcy ze wsi', mistrz 2002
                4.Wisła Kraków - Armia Białej Gwiazdy, 'jazda, jazda, jazda...' , 'ostrza, noża i nożyczki, halabardy i pilniczki...'
                5.Odra Wodzislaw - Socha, Zganiacz, ogólnie nic specjalnego
                6.Amica Wronki - 12 lat klubu
                7.Górnik Zabrze - Koźmiński, ostatnio ciągły przekręt, kiedyś wielki klub
                8.Polonia Warszawa - pewne osoby, światła miasta, 'gdzie Polonia?...'
                9.Lech Poznan - znajomy H. który nie chciał wejść do mojego pokoju 'bo zbyt zielono' ,
                10.Wisła Płock - Petrochemia, mecz na którym lało nieprzerwanie [chyba wiosna 2003], najazd na Płock
                11.Widzew Łódź - telefony brata z 'królewskiego' pociągu, 'Witamy w Piekle', kamienie
                12.Zagłebie Lubin - stadion, kolejne 'nic specjalnego'
                13.Ruch Chorzów - bramkarz Matuszek
                14.Garbarnia-Szczakowianka - a o co sie wogóle rozchodzi?
                15.KSZO - Ceramika?
                16.Pogoń Szczecin - Portowcy, Batata
                17.Arka Gdynia - telezakupy Mango Gdynia
                18.Śląsk Wrocław - Wisła i Lechia, vlepki w Zamościu
                19.ŁKS Łódź - lubię, Ptak
                20.Cracovia Kraków - pasy
                21.Zagłebie Sosnowiec - vlepki ,
                22.Polonia Bytom - 'jo sie was pytom...'
                23.Stomil Olsztyn - mazury, jedyne co mi przychodzi do głowy.
                24.Motor Lublin - Lublinianka Lublin ')
                25.Lechia Gdańsk - nie było mi dane kogokolwiek poznać, ale Gdańsk - piękne miasto

Komentarz

1.Legia Warszawa - Wojciech Kowalczyk, Lucjan Brychczy, 1:2, 2:3, Chadaj klasyki ligi polskiej z nimi, dobra organizacja kibiców, pomysłowe oprawy, megalomania i najlepsizm, spotkania na dworcu w Skierniewicach lub na "kładce" w Koluszkach. Jak pomyśle o meczu z Legią to od razu widzę mecz rozgrywany w Łodzi późną jesienią przy jupiterach, pełne trybuny juz parę godzin przed meczem, jest zimno, ale atmosfera gorąca. Wynik najczęściej 1:1 lub 1:0 dla nas. I niech tak zostanie. Za rok chcę by mecz miedzy nami był w listopadzie na Widzewie a na Legii w czerwcu!!
                  2.GKS Katowice - Śp. Marian Dziurowicz, najlepsza trybuna dla kibiców gości, Kaziu Węgrzyn i jego przepity głos
                  3.Groclin - wioskowa orkiestra dęta, małe upierdliwe muszki latające nad stadionem, swojski zapaszek tamże, Mila i jego bramka w Manchesterze, komentator w tvp 1 - Iwański chyba i jego stan bliski orgazmu podczas komentowania meczu z Herthą Berlin.
                  4.Wisła Kraków - jakaś taka przaśna atmosfera na stadionie, mimo, że oprawy wizualnie na wysokim poziomie, kibice zaciekle walczący z zomo za PRL-u i wymyslony przez kibiców Wisły sposób łamania rąk zomolom
                  5.Odra Wodzislaw - hmmm, chyba tylko wymyslane przez Piotra Rockiego małe przedstawionka po strzeleniu gola. Juz tego nie robią a szkoda bo śmieszne to bylo....aa i jeszcze pewni trzej panowie co zdjeli koszulki Odry a pod spodem mieli - uratowały ich szybkie nogi....
                  6.Amica Wronki - beznadziejnie brzydki herb klubowy, hotel na stadionie, Paweł Janas, porazka reprezentacji modzieżowej z Białorusią :O
                  7.Górnik Zabrze - noże, butelki z benzyną i rakietnice :O , kawał historii polskiej piłki nożnej, Zydorowicz mówiący "Zabrski Górnik", historia z rzucaniem monetą w meczu pucharowym z Romą, Bart Simpson, kogut wręczany najlepszemu pilkarzowi meczu
                  8.Polonia Warszawa - przedwojenna Warszawa, kapela Staska wielanka i serial "DOM", Dariusz Wdowczyk i "angielski styl gry", Arek Bąk, Ich Troje czarny kolor
                  9.Lech Poznan. - mój najlepszy kumpel, trwające kilka dni wyjazdy na mecze z Lechem, które zawsze kończą się rundką po knajpach na poznańskim rynku i żarciem o 4-tej nad ranem największych na świecie zapiekanek, mecze w świetnej atmosferze, pełny stadion, mecze Lech-Legia (jakoś często gościnnie bywam na tych meczach) i widok w Łodzi nie spotykany, przed i po meczu w różnych dzielnicach Poznania ludzie chodzący w klubowych szalach
                  10.Wisła Płock – dawna zgoda, teraz wielka nienawiść do nas, pewna historia z czasów zgody z ich udziałem w moim liceum ( za dużo by pisać)
                  11.Widzew Łódź –mógłbym napisać książkę
                  12.Zagłebie Lubin – wieeeelki stadion-maaaało kibiców, mecz z Milanem – wtedy ten wielki stadion był peeełny i pytania lasek: „który to Maldini?”, dłubanie słonecznika zamiast dopingu, wielka nienawiść do Śląska Wrocław
                  13.Ruch Chorzów – niebieski kolor, Gerard Cieślik i Mariusz Śrutwa, śląska gwara, niestety kojarzą mi się też z nazistowskimi symbolami
                  14.Garbarnia-Szczakowianka – takie nijakie
                  15.KSZO – kumpel z pracy, ładny stadion,
                  16.Pogoń Szczecin – serpentyny, metale, mecz Polska – Anglia w Chorzowie i śmierć kibica w tramwaju, kolor bordowy, nasze spotkania na dworcu w Skierniewicach (Pogoniarze na pewno nie wspominają ich miło)
                  17.Arka Gdynia – wakacje, słońce, morze (alkoholu) , spanie na plaży w Sopocie w największy upał zakończone udarem słonecznym, smażalnie ryb – słowem wakacyjny wyjazd na pierwszy drugoligowy mecz Widzewa
                  18.Śląsk Wrocław – przekomiczny stadion: za młynem są ogródki działkowe, za krytą jest nasyp z torami i jak jedzie pociąg to wygląda jakby jechał po dachu trybuny, sektor gości to górka porośnięta trawą na której stoi dumnie niebieski toi-toi, kibice, którzy żyją własną legendą a którzy zatrzymali się gdzieś na początku lat 90-tych, malinowe nosy,
                  19.ŁKS Łódź – kompleksy, bardziej anty - Widzewiacy niż pro - ŁKSiacy
                  20.Cracovia Kraków – noże, noże, noże, noworoczny trening, wojna z zakonnicami, noże, noże, noże, bardzo nie lubię
                  21.Zagłebie Sosnowiec – Legia, oglądając fotki z meczów na ludowym myślałem, że jest tam dobra atmosfera (doping, ultras), ale po ostatniej wizycie bardzo się rozczarowałem, czerwone Zagłębie :O
                  22.Polonia Bytom – dobra (chyba) ekipa na Śląsku
                  23.Stomil Olsztyn – ich pierwszy mecz po awansie do 1 ligi i strata wszystkich fan jakie wzięli ze sobą, modły o utrzymanie w 1 lidze na stadionie - niestety nie pomogły, Abel Salami
                  24.Motor Lublin - żulerka, Sląsk Wrocław
                  25.Lechia Gdańsk – kibice-antykomuniści, dobre, liczne wyjazdy po wioskach w 4 lidze, zielony kolor, skini, mimo ich niechęci do nas jakoś ich lubię

Komentarz

1.Legia Warszawa-co by tu pisac...wielka czesc zycia, nic bez niej.
                    2.GKS KATOWICE-okrzyk Katowice, Katowice, Gie-Ka-eS! sektor gosci
                    3.Polonia Warszawa-hehe

4.Wisła Krakow-'93, mi sie kojarzy z druga liga przez dlugi czas
                    5.Odra Wodzisław-chlopcy znad granicy
                    6.Amika Wronki-wiezienie, piknik ala Zygo
                    7.Gornik Zabrze-pierwsza relacja wysluchana w studiu s13 to bylo Zabrze
                    8.Lech Poznań- Słowiki tu! Słowiki tam! Sam klub jak i miasto kojarzy mi sie z ich wieczna wrogoscia do Warszawy i z tym ze strrrasznie ich gryzie pozycja gospodarcza naszego miasta. Kojarzy mi sie z przecietniactwem i z megawyjazdami
                    9.Wisła Płock-Petrochemia
                    10.Widzew Łodż-najwiekszy szacunek dla wrogow, nasze riposty (szkoda ze nie ma bezposrednich konfrontacji, "poodpowiadaloby" sie, Franciszek Smuda, Centertel
                    11.Zagłębie Lubin-szarosc, szarosc, szarosc..., klub symbolizujacy mega chujnie
                    12.Ruch Chorzów-R, nic pozytywnego
                    13.Garbarnia-Szczakowianka-ekipa ultras Cyyyyberfaaani
                    14KSZO-Kszo czy KaeSZeto?
                    15.Pogoń Szczecin-piekny herb, ziomale
                    16.Arka Gdynia-flaga Podgrodzie
                    17.Śląsk Wrocław-malinowe nosy
                    18ŁKS Łódż-teraz to mi sie kojarzy z naziolami na derbach
                    19.Cracovia Kraków-nozownicy
                    20Zagłębie Sosnowiec-ziomale
                    21Polonia Bytom-nic
                    22.Stomil Olsztyn-Sokolowski, Czereszewski
                    23.Motor Lublin-czapeczki Burberrys
                    24.Lechia Gdańsk-gdyby byli w 1 lidze...

I moje prywatne skojarzenie. Klub, ktorego sie panicznie balem gdy interesowalem sie tym jakies 12 lat temu (mlody bylem, no co? ) - Stilon Gorzów.
                    "Hey! Stay young and invincible
                    Cos we know just what we are
                    And come what may we're unstoppable
                    Cos we know just what we are"

Komentarz

1.Legia Warszawa - stolica, super meczyki i oprawy, powiśle, Szpakowski Marcin Mięciel

2.GKS Katowice - Dziurowicz

3.Groclin - spadek z ligi w 2000

4.Wisła Kraków - pieniądze

5.Odra Wodzislaw - Co piłkarze ŁKSu robią na murawie ? ( widzewski spiker na zkończenie meczu widzew 1:2 odra o saganie, kościuku i jakubowskim )

6.Amica Wronki - kuchenki

7.Górnik Zabrze - hanysy

8.Polonia Warszawa. - pamiętny mecz z 1994

9.Lech Poznan. - pyry

10.Wisła Płock - widzewskie pachołki

11.Widzew - mizdew

12.Zagłebie Lubin - niewygodny rywal

13.Ruch Chorzów - niemcy

14.Garbarnia-Szczakowianka - al kaida

15.KSZO - mistrzostwo

16.Pogoń Szczecin - ptak

17.Arka Gdynia - wakacje

18.Śląsk Wrocław - grabiszyńska

19.ŁKS Łódź - MIŁOŚĆ

20.Cracovia Kraków - szacunek

21.Zagłebie Sosnowiec - spoko kolesie ( pozdro dla chłopaków z Ksawery )

22.Polonia Bytom - sfastyka

23.Stomil Olsztyn - denaturat

24.Motor Lublin - dawny wyjazd

25.Lechia Gdańsk - green gang
                      www.lkslodz.pl

Komentarz

1.Legia Warszawa - coś co ciężko opisać... ale na zawsze...
                        2.GKS Katowice - Dziurowicz, blaszok, występy w UEFA z Galatasaray
                        3.Groclin - ambicja właściciela
                        4.Wisła Kraków - pewiem krakowski optyk
                        5.Odra Wodzislaw - pan Zdzisław
                        6.Amica Wronki - z niczym
                        7.Górnik Zabrze - tzw. mecze "o wszystko"
                        8.Polonia Warszawa - sąsiad, który dużo pisze
                        9.Lech Poznan - szacunek
                        10.Wisła Płock - kiedyś było tradycją że co rok zmieniali nazwę
                        11.Widzew Łódź - klasyk z fruwającymi kamieniami w tle
                        12.Zagłebie Lubin - stadion - lotnisko i mecz z AC Milan rozgrywany o 13 bo nie było jupiterów
                        13.Ruch Chorzów - z niczym pozytywnym
                        14.Garbarnia-Szczakowianka - przekręt goni przekręt
                        15.KSZO - fajny stadion
                        16.Pogoń Szczecin - najdalszy wyjazd w PL
                        17.Arka Gdynia - pewien mecz w III lidze
                        18.Śląsk Wrocław - kolejny klub, który potrafił pokazać "poruzumienie ponad podziałami" - za to szacunek; ponadto twórczość RZ
                        19.ŁKS Łódź - ostatnio przejeżdżałem przez Limankę
                        20.Cracovia Kraków - stadion z torem kolarksim, święta wojna z zakonnicami
                        21.Zagłebie Sosnowiec - nad Brynicą pragnę marzyć, nad Brynicą pragnę żyć...
                        22.Polonia Bytom - hhmm z niczym
                        23.Stomil Olsztyn - prawie zawsze jak jechali na Legie to w Legionowie mieli problemy.
                        24.Motor Lublin - z niczym
                        25.Lechia Gdańsk - z manifestacją pod PZPN-em
                        Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

1. Legia- kupiony sędzia na meczu z Górnikiem '94, dobre oprawy
                          2.GKS. K- bloszok, dziewczynki
                          3.Groclin- prowincja, kasa
                          4.Wisła K.- internetowi napinacze, woda sodowa
                          5.Odra- Piotr Rocki
                          6.Amica- zabawkowy herb, zabawkowy klubik
                          7.Górnik- 14 x MP, historia polskiej piłki
                          8.Polonia- spory szacunek
                          9.Lech- niezła ekipa
                          10.Wisła P- klub niespełnionych nadzieji - tak co roku
                          11.Widzew- nie lubię
                          12.Zagłębie L- z niczym
                          13.Ruch- największy lokalny rywal od zawsze, zawsze w cieniu Górnika
                          14.Szczakowianka - przekręt
                          15.Kszo- wioskowe klimaty
                          16.Pogon- z paprykarzem, nie lubię
                          17.Arka- szacunek
                          18.Śląsk- nie lubię
                          19.Łks- niezła ekipa
                          20.Craxa- duży szacunek
                          21.Zagłębie Sosnowiec- przydupasy Legii, na Śląsku mało widoczni (Zagłębie to nie Śląsk)
                          22.Polonia B- najmniej śląski klub z pozostałych
                          23.Stomil- z oponami
                          24.Motor- ???
                          25.Lechia- z chuliganami

Komentarz

1.Legia Warszawa - Całe życie ! Wierność Aż Po Grób

2.GKS Katowice - Blaszok , Hanysy, Ciemno, szaro i ponuro

3.Groclin - z orkiestrą

4.Wisła Kraków - Z krakowskimi tradycjami

5.Odra Wodzislaw - Z Niebieskimi

6.Amica Wronki - z kuchenkami i napinką

7.Górnik Zabrze - z rzutem monetą

8.Polonia Warszawa. - z pustymi przelotami

9.Lech Poznan. - MP'93 , z ziemniakami

10.Wisła Płock - Z pewną mobilizacją na wyjazd do Warszawy

11.Widzew - '97

12.Zagłebie Lubin - wiecej sztam to chyba żaden klub nie ma ; z ciekawym stadionem

13.Ruch Chorzów - Niemcy, z....PKP (PDK )

14.Garbarnia-Szczakowianka - z nienawiścią do Switu

15.KSZO - Z Ziemniakami

16.Pogoń Szczecin - z "ciekawym" sposobem okazywania przyjaźni

17.Arka Gdynia - z brakiem zębów

18.Śląsk Wrocław - Z twierdzą

19.ŁKS Łódź - z tradycjami

20.Cracovia Kraków - "ze sprzętem nie jesteś dla nikogo wzorem"

21.Zagłebie Sosnowiec - Ziom Za Ziomem , z morzem alkoholu i zawsze zajebistym przyjęciem

22.Stomil Olsztyn - z oponami

23.Lechia Gdańsk - z greengos, tradycjami i z przywiązaniem do "klubu i miasta"

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

1.Legia Warszawa - wiadomo
                              2.GKS Katowice - Janusz Jojko pierwszy mecz na Legii
                              3.Groclin - odprawił Angoli z P.UEFA, ostatnio mamy do nich pecha
                              4.Wisła Kraków - za dużo mistrzów w ostatnich latach, medialnym kisielem w gaciach, opuszczonym meczem (4:1) przez wakacje w Chorwacji :/ , ciągle coś do nas mają
                              5.Odra Wodzislaw - nie ziębi nie grzeje
                              6.Amica Wronki - troszę ich żal
                              7.Górnik Zabrze - z kogutem; 1994
                              8.Polonia Warszawa - najwięksi, najlepsi, najliczniejsi, namądrzejsi, najprawilniejsi, najsłuszniejsi, niajbardziej pokrzywdzeni, najniewinniejsi, naj ... naj... naj ... naj... naj... naj... naj... naj...
                              9.Lech Poznan - z tirówką i dyrygentem oczywiście
                              10.Wisła Płock - najazd; pierwszy wyjazd
                              11.Widzew Łódź - bolesne wyniki :/ kamieniarze
                              12.Zagłebie Lubin - 15 godzin pociągiem :/
                              13.Ruch Chorzów - spalona bengalami koszulka, "Polskie świnie"; grill
                              14.Garbarnia-Szczakowianka - korupcja
                              15.KSZO - trąbki na meczu z San Marino
                              16.Pogoń Szczecin - a melanż trwaaaaa sia la la la la la la
                              17.Arka Gdynia - dobra ekipa; oryginalna trybuna
                              18.Śląsk Wrocław - podobne barwy, mocna ekipa
                              19.ŁKS Łódź - wolę ich jak Widzew
                              20.Cracovia Kraków - kosy, siekiery, pały...
                              21.Zagłebie Sosnowiec - HorrorShow; zajebiste vlepki
                              22.Polonia Bytom - nie mam żadnych
                              23.Stomil Olsztyn - szkoda, szkoda, szkoda (niech się odradzają jak najszybciej)
                              24.Motor Lublin - chuligany
                              25.Lechia Gdańsk - walka z komuną
                              jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Re: skojarzenia klubowe

1.Legia Warszawa -> Nie jeden melanż przede mną

2.GKS Katowice -> Dziurowicz, ostatnio "czterdziestolatek"

3.Groclin -> Pieniądze i nic poza tym

4.Wisła Kraków -> Ostatnio co rok to samo (mistrz) - nuda :/

5.Odra Wodzislaw -> Nic

6.Amica Wronki -> "...gracie u siebie Portowcy gracie u siebie..."

7.Górnik Zabrze -> Pod koniec lat '90 czekałem aż spadną - zawsze mieli farta :\

8.Polonia Warszawa -> Nie widziałem

9.Lech Poznan -> Pyry

10.Wisła Płock -> Częsta zmiania nazwy

11.Widzew Łódź -> Czerwono

12.Zagłebie Lubin -> Stadion - rudera

13.Ruch Chorzów -> Pierwszy mój mecz ; zawsze dobrze jeździli do Szczecina

14.Garbarnia-Szczakowianka -> Prezes

15.KSZO -> Stadion (+)

16.[glow=darkblue:9d27eeb1b1]Pogoń[/glow:9d27eeb1b1] [glow=darkred:9d27eeb1b1]Szczecin[/glow:9d27eeb1b1] -> , race

17.Arka Gdynia -> Lech

18.Śląsk Wrocław -> Jarosław Lato :O , dużo reklam na koszulkach (skojażenia )

19.ŁKS Łódź -> Czerwono

20.Cracovia Kraków -> "Gdy życie Ci nie miłe..." (noże)

21.Zagłebie Sosnowiec -> Nalewka kokosowa z centralnego

22.Polonia Bytom ->

23.Stomil Olsztyn -> Opony

24.Motor Lublin -> Daaaleeekooo...

25.Lechia Gdańsk -> "...a My swoje..."

Komentarz

Pracuję...
                                X