Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Twoj pierwszy mecz na Legii

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Roar
    odpowiedział(a)
    Legia Pogoń wiosna 2002, grupa mistrzowska. Bodajże 1:0. Wkrótce po tym mistrz, mecz z Odrą.

Zostaw komentarz:

• 6xir
    odpowiedział(a)
    11.05.2003 Legia - Wisła Płock 1:0 (zweryfikowany na 3:0) na Krytej, lało jak z cebra, ładną bramkę z wolnego wsadził bodajże Kiełbik, co i tak nie miało ostatecznie znaczenia, bo w drużynie przyjezdnych coś nie pykło z liczbą obcokrajowców i dostaliśmy walkowera. W przerwie Hadaj doradzał zabrać kaski na wyjazd do Łodzi. Pamiętam, że duże wrażenie zrobiło na mnie Mistrzem Polski Jest Legia, które wzmacniane było blaszanym dachem trybuny i ostro dawało po uszach. Na nowym stadionie tak nie ma

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Legia-Arka 2:0, 03.12.2005 na łuku. Obejrzana tylko druga połowa, bo za późno dojechaliśmy pod kasy.
    Brameczka Sokoła i Janczyka, atmosfera zrobila na mnie niesamowite wrażenie.
    Wyjazd na mecz z Mińska byl na tzw "nielegalu" bo byłem jeszcze gowniarzem, a mamie powiedziałem że ide na kręgle
    Pierwszy mecz na Żylecie był na początku kwietnia 2006r z Pogonią wygrany 2:0.

Zostaw komentarz:

• (L)dorado
    odpowiedział(a)
    21.04.2012 Legia – Lech 0:1 (Rudniew).
    Czasy Ljubo, Janka Gola.

Piękne historie zazwyczaj źle się rozpoczynają i tak to sobie tłumaczyłem Oczywiście kibicem byłem dużo wcześniej już za czasów meczów z Panathinaikosem. A że odległość spora i rodzice niezbyt możni to debiut padł tak późno.

Zostaw komentarz:

• NGA
    odpowiedział(a)
    Legia 1-1 Lech 15.08.99 17:30

Pierwszy i zarazem ostatni na krytej.

"Kokoszanek łowca bramek".

Zostaw komentarz:

• Loko
    odpowiedział(a)
    Pierwszy mój mecz na Ł3 to ten z Lechem w sezonie 2007/2008 i niestety porażka u siebie 0:1. Chyba wtedy trwał jeszcze protest. Pamiętam, tylko, że z dopingiem była tylko petarda na kilka ostatnich minut.

Zostaw komentarz:

• TheNajdas
    odpowiedział(a)
    A wyjazd to Utercht - Legia 1:3 2002\2003

Zostaw komentarz:

• Pawel83
    odpowiedział(a)
    Jeziorak Iława- Legia 1/16 Pucharu Polski. Jeżeli dobrze pamietam to 1996r.?? Wynik 3-1 dla Legii! 2x Mięciel i chyba Bednarz albo Mosór

Zostaw komentarz:

• StefanMW
    odpowiedział(a)
    Legia 2-0 FH Hafnarfjörður
    2.08.2006, przedkryta. 15 lat miałem, pojechałem do kolegi, do Warszawy na wakacje- w planach był mecz. No i tak zostałem na tych trybunach. 11 lat, a pamiętam jak wczoraj.

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Żyrardowa.

Zostaw komentarz:

• Rados(L)aw
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Pietia Zobacz posta
    Legia-Polonia-3-0 15.09.96
    Na tym samym meczu debiutowałem przy Ł3.
    Na pierwszy wyjazd pojechałem dwa lata później do Olsztyna na Stomil, mecz wygrany ale stracona flaga Żyrardowa albo Sochaczewa, nie pamiętam w tej chwili.

Zostaw komentarz:

• baranele
    odpowiedział(a)
    Ja również jednym z tych z młodszym stażem Legia - Wisła Płock 5:0 w 2006 roku, Żyleta. Zabrał mnie ojciec.

Zostaw komentarz:

• Emkaen
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Pamięc już nie ta, ale czy to nie był pierwszy mecz Dziekana, po powrocie z Wysp i strzelił na początku na 1-0.

Powiem Ci, że to jest jedna z nielicznych rzeczy, którą z tego meczu pamiętam. Jak spiker mówił, że jestesmy świadkami powrotu Dziekanowskiego do Legii.

Zostaw komentarz:

• TheNajdas
    odpowiedział(a)
    Legia-Barcelona 0:1 2002 rewanż po meczu na Comb Nou w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów.

Zostaw komentarz:

• rogaL
    odpowiedział(a)
    U mnie było nietypowo, bo pierwszy mecz na Legii to sparing z Żalgirisem Kowno rozegrany zimą 1991/92, wygrany bodajże 2:0. Nie mogę odnaleźć daty. Może ktoś posiadający Księgę Stulecia się o to pokusi.

Pierwszy mecz w lidze też trochę nietypowo, bo mecz nie z jakimś wielkim przeciwnikiem i na dodatek przegrany, a na trybunach może 5 tysięcy ludzi (chociaż w tamtym sezonie Legia zdecydowanie nie była potęgą): 29.04.1992 LEGIA-Stal Stalowa Wola 1:2

Natomiast pierwszy wyjazd był już w dużo lepszych piłkarsko czasach, a i kierunek wtedy najbardziej popularny, szlagier na zakończenie rundy jesiennej, ponad 20 tysięcy ludzi: 27.11.1994 Widzew-LEGIA 1:1
    Ostatnio edytowany przez rogaL; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X