Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Twoj pierwszy mecz na Legii

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Twoj pierwszy mecz na Legii

temat mysle,ze ciekawy.Wprawdzie byl juz taki na starym forum,ale doszlo sporo nowych ludzi ktorzy mogliby sie wypowiedziec(starzy urzytkownicy rowniez-tak dla przypomnienia)...no wiec kiedy po raz pierwszy zawitaliscie na lazienkowska i jaki to byl mecz?

ja stosunkowo nie tak dawno
    Legia-Besiktas Stambul 1996

sezon 1997/98. mecz z górnikiem.

Komentarz

Nie pamiętam który sezon ale wiem, że z Hutnikiem Kraków - dawno strasznie... 8o

Komentarz

U mnienpirwszy mecz wypadl w sezonie 90/91 tylko nie pamietam z kim.Na pewno z Zaglebiem ale nie pamietam jakim. Siedzialem wtedy na zakolu od lazienkowskiej. :tb:

Komentarz

Na pierwszy mecz przyjechałem własną bryką (wózkiem '8 ), więc siłą rzeczy nic nie pamiętam. Pierwszy, z którego cokolwiek ("ty ryży ch***") pamiętam, to Legia - Widzew (wiosna 1982 chyba). Chodziłem wtedy do przedszkola :P
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

nie pamietam jaki to byl mecz ale bylo to w roku 1996... '8
            I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Ja pierwszy mecz na zywo oglądałem... z boiska, a byl to mecz z Odrą Wodzislaw w PP w maju 97 roku (bylo 3:0)
              Cum Debita Reverentia

Komentarz

mój pierwszy mecz jaki oglądałem na Legii to był mecz pomiędzy Legią, a WIDZEWem 17 maja 2003 roku...............

Komentarz

Puchar UEFA z Haka Valkeakoski w '96. Mialem wtedy 17 lat i od tego czasu pluje sobie w brode ze tak pozno zaczalem chodzic na mecze :/
                  ...

Komentarz

Ja na pierwszym meczu bylem z 10 lat temu, ale z kim i kiedy to juz nie pamietam.
                    "... no i lap pileczke, lap..."

Komentarz

legia

17.08.2002 Legia - Pogon niewiele pamietam pozdro dla LP'01
                      ULTRAS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Komentarz

Finał PP w 95 roku Legia - GKS K-ce 2-0 po bramach Pisza :+: i Podbrożnego. Po meczu tez było ciekawie , jednak szybko się ewakuowałem bo miałem dopiero 10 lat, byłem z ojcem, i szczerze mówią trochę się wydygałem jak koło mnie biegł typ z płytą chodnikową 8-
                        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

nie pamiętam z kim to był mecz , chyba z Sokół Tychy w 1993 roku ... jako mał kajtek pamiętam jak zakole było nasze te pod zegarem i zawsze przeciskałem się przez kratę , a na zakolu ... same skiny wtedy siadały...

Komentarz

Zdaje się w 93 Legia-GKS...oczywiście ze starszym na krytej.
                            A 17 maja to mecz odbywał się w Łodzi,a nie na Legii... :>
                            WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

pierwszy mecz ktory pamietam to chyba Legia-Gks w 95 albo cos takiego ale nei jestem pewien... maly bylem...
                              niestety potem chodzilem dosyc nie regularnie...

aha no i jeszcze pamieta lige mistrzow...

Komentarz

Pracuję...
                              X