Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polska - Kazachstan (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Polska - Kazachstan (kibicowsko)

Na trybunach piknikowo, czego mozna bylo sie zreszta spodziewac po randze spotkania i przeciwniku. Wg tvp2 sprzedano 5000 biletow.
    ...

No, od 10. minuty wreszcie trochę się ruszyło, ale najgłośniej wyszła chyba przyśpiewka o ..Legii :/
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

heh, a ja to uwielbiam :> Te emocje jakie wzbudza Legia Warszawa. Nieważny klub któremu się kibicuje, nieważne jaki mecz, zawsze trzeba zaakcentować swoje uczucia do Legii. Legia to wielki klub.......... :+:
      Only You

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
        heh, a ja to uwielbiam :> Te emocje jakie wzbudza Legia Warszawa. Nieważny klub któremu się kibicuje, nieważne jaki mecz, zawsze trzeba zaakcentować swoje uczucia do Legii. Legia to wielki klub.......... :+:
        Przypomnial mi sie Drago przed meczem z Widzewem "Legie trzeba kochac"
        stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Komentarz

flagi

Na poczatku meczu wisiala flaga Gornika Walbrzych klubowa obok POLSKA SWIDNICA ale powisiala jakies 5 minut, zdjeli ja i powiesili w barwach polski flage Walbrzych.
          ULTRAS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Komentarz

Słabo, słabo, ale jaka gra taki doping.
            For those about to rock,
            I salut you!!!

Komentarz

A rozkminil ktos co oni tam na Legie krzyczeli? Bo mi sie wydawalo, ze cos z pucharami ale co dokladnie?
              Cyberf@ni Ultras Legia

Komentarz

ktos w temacie o tym meczu tylko od strony pilkarskiej pisal ze cos w stylu:
                -Legia
                -Co?
                -Gdzie puchary!?

Komentarz

Piknik na trybunach, ale nie ma sie co dziwić.

ic: ic: ic: ic: ic: ic: ic: ic: ic:
                  Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                  Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

ja bymw zioł tym palantom te wszystkie trombki i spalił w pizdu ! zamiast śpiewu to na okragło dmuchaliw te trabki juz mnie uszy boały ... 8-

Komentarz

Było bardzo piknikowo,widzów też nie za dużo-6-7 tysięcy.Ale nie ma się co dziwić,Kazachstan to mało atrakcyjny rywal.Te trąbki były bardzo denerwujące,ale na całe szczęście było ich mniej niż w Ostrowcu.
                      A co do przyśpiewki na nas-tylko to im wychodziło.Ja to nawet lubię,w całej Polsce wywołujemy największe emocje.
                      Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Niezly artykulik w SE "Co w "Pyrze" piszczy" i tak:
                        '...Lepiej bylo wracac do "Pyry". A tam omal nie doszlo do zadymy. Wszystko przez aktorke z serialu "Klan" Kaje Paschalska, ktora akurat wystepowala w telewizji Viva. A telewizor ryczal na cala sale: Ostatnio bylam na meczu Legii z Lechem i nauczylam sie jednej piosenki: "Mistrzem Polski jest Legia" - zanucila Paschalska.
                        - Kur....wylaczcie ten telewizor, bo go roz....-irytowali sie kibice Lecha
                        ..."
                        Szkoda, ze tylko jednej
                        stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Komentarz

CZyli to jednak ona była na zdjęciu w "Naszej Legii" :buhaha: :buhaha: :buhaha:
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

:buhaha: jacy kibicenam rosna :buhaha: troche to zalosne ze taki ktos sobie tak zartuje z Legii
                            ale to moje zdanie
                            co do meczu polski z kazahstanem to sie wqrwilem
                            piknij jak wuj icnic: nic sie nie dzialo i jeszcze te okrzyki na Legie..
                            co do gry to uwazam ze jescze jakis poziom reprezentowalismy jak engel prowadzil teama teraz to juz nie to...

Komentarz

a ja watpie ze te okrzyki byly przez piknikow... sadze ze poprostu gurpa frustratow ktora chce byc uwazana za "prawdziwych wiernych kibicow Lecha" dorwala sie go glosu bo normalnie na meczach swojej druzyny siedza cicho jak na kazaniu...

Komentarz

Pracuję...
                              X