Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszulka "PamiętaMY" 2020 Wzór nr 2

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Koszulka "PamiętaMY" 2020 Wzór nr 2

  W tym roku po raz pierwszy w historii naszej 10 letniej działalności odchodzimy od koszulki powstańczej, a przy okazji również jej białego koloru! Powód?

  100 lecie Bitwy Warszawskiej 1920 roku, uważanej za 18. batalię pod względem znaczenia dla świata w jego całej historii, czy porównywanej skalą znaczenia do zatrzymania Turków pod Wiedniem, z tym że tym razem w roli zdziczałych hord wystąpiła bolszewicka zaraza. Niewątpliwie był to tak zwany "Cud nad Wisłą", jaki przydomek otrzymało owo sierpniowe starcie na przedpolach Warszawy. Powstające właśnie po 123 latach niebytu państwo polskie, z zaledwie zalążkiem własnej, słabo uzbrojonej i wyposażonej armii, skutecznie stawiło czoła Sowietom którzy chwilę wcześniej rozprawili się z imperialnym porządkiem panującym w ogromnej Rosji. I ta dużo mniejsza i chwiejna jeszcze Polska, dzięki ofiarności i gorącemu patriotyzmowi swoich synów, wyszła z tego starcia zwycięsko, wywalczając przy okazji swoje wschodnie granice.

  W 100 lecie tej bitwy, tak obficie zroszonej krwią polską w dążeniu do niepodległości, prezentujemy koszulkę - cegiełkę, z której dochód tradycyjnie zasili nasze działania i projekty patriotyczne - od godnego uczczenia przedmiotowej rocznicy, poprzez tradycyjne obchody Powstania Warszawskiego, opiekę nad kwaterami Baonów Miotła i Parasol oraz pomoc garstce żyjących weteranów tych jednostek, po wsparcie dla Polaków z Kresów.


  1) Koszulka czarna 100% bawełna single jersey 200g ( w tym damskie w BARDZO ograniczonym nakładzie), metoda nadruku - sitodruk

  2) cena - 50 zł

  3) Wysyłka - prośba o priv/mail: pamietamy2014@gmail.com- wraz z podaniem ilości, rozmiarów i danych adresowych (koszt wysyłki - 11,50 zł, przy większej ilości "14 zł+" - w zależności od wagi paczki)

  4) Ewentualne rezerwacje do odbiorów osobistych także poprzez powyższy priv/mail, z tym że w przypadku nieodebrania w pierwszym wskazanym terminie towar idzie do wolnej sprzedaży, chyba że zostanie z góry opłacony!
  Pierwszy termin odbiorów - sobota 27.06 przed meczem z Piastem, w godzinach 14.30-17.15, oczywiście nieśmiertelne Żródło!

  5) Nabywcy koszulek będą też mieli pierwszeństwo nabycia szalika-niespodzianki, wydanego w limitowanym i niewznawialnym nakładzie. Do wolnej sprzedaży trafi jedynie wówczas jeśli nie wykupią go nabywcy koszulek. Wzór pozostaje póki co tajemnicą ale związany jest również z przedmiotową rocznicą! ​ Trafi on jednak d zainteresowanych nieco później niż koszulka.  6) Rozmiarówka męska
  7) Rozmiarówka damska

  Ostatnio edytowany przez PamiętaMY; [ARG:4 UNDEFINED].

 • #2
  Jesteśmy przed meczem z koszulkami sobota 27.06 przed meczem z Piastem, w godzinach 14.30-17.15, oczywiście nieśmiertelne Źródło!


  Komentarz


  • #3
   Kolejny termin sprzedaży koszulek upamiętniających 100 lecie Bitwy Warszawskiej - sobota przed meczem z Cracovią, Źródło godz.15.00-17.00. Niektóre rozmiary już na wymarciu ale póki co pełna rozmiarówka dostępna, od S do XXXL i S/M/L w damskich! Do nabycia będzie też niewielka część nakładu kolejnego z serii naszych szalików - PamiętaMY (całość na drugim zdjęciu dla zilustrowania tematu) z motywem wziętym z koszulki. Kto pierwszy ten lepszy!
   Komentarz


   • #4
    Jutro od 15-17.15 w Źrodle przed meczem jesteśmy z koszulkami oraz końcówkami nakładów szalików z ostatniej ( Bitwa Warszawska) oraz poprzednich edycji (po kilka sztuk - Wrzesień 1939, Bitwa o Anglię, Hubalczycy). Tradycyjnie - kto pierwszy, ten ma

    Komentarz

    Pracuję...
    X