Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ośmieszki

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ośmieszki

Od jakiegoś czasu na stadionach w Polsce, nastała moda na sektorówki i transparenty, mające na celu deprymację i ośmieszenie rywala.
    Chociaż na stadionach we Włoszech i Francji, ten rodzaj oprawy meczowej stosuje się od dawien dawna, u nas jest to zupełnym novum - zwłaszcza sektorówki.
    Również nasi ultrasi nie stronią od tej formy oprawy meczowej i co warte podkreślenia, czynią to ze znakomitym skutkiem.
    Wiekszość pomysłów pochodzi z VLEPEK, ale niektóre polskie ekipy są naprawde bardzo pomysłowe.
    Postanowiłem stworzyć swój własny ranking najciekawszych moim zdaniem, OŚMIESZEK.
    1. CAŁY POZNAŃ CHÓREM - mecz Lech-LEGIA.
    2. METRO - mecz LEGIA-Górnik.
    3. KIBICU POLONII, GDZIE JESTEŚ ? - derby StoLicy.
    A jakby wyglądał wasz ranking OŚMIESZEK ?
    Telebim na Lecha

"Osmieszki" ...nowum to to jakieś wielkie nie jest

1.VIP przerobione , z grubymi babami
    2.Cały Poznań..
    3.Pierwszy oficialny prostest...
    4.Ludzie Humoru
    LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

A ja dodał bym ośmieszki GieKSyierwsza przeciw Żabolom( barta-maskotke zabrzańskiej torcidy bije ojciec ubrany w barwy gieksy),druga przeciw Ruchowi Chorzów(koleś w bluzie ruchu donosi na ucho policjantowi).
      Poza tym w/w Legii.
      Szybki jak wiatr, spokojny jak las, zachłanny jak ogień, nieruchomy jak góra.

Komentarz

Jesteście naszym Stolcem 8-

Ośmieszki 8- 8- 8-

ho:
        WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
        RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

A ja tak bardziej poza polskimi

ROMA MERDA :heee: :heee: :heee:
          ''Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić.
          Jest o wiele gorsza od przegranej,
          ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką,
          a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga.''

Komentarz

Poza wyżej wymienionymi dobre pomysły ma również Górnik Zabrze:

"Ludzie Humoru" - parodia flagi Widzewa
            "Gościnność" - parodia flagi Wisły
            Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq
              Z tym się zgodzić nie moge słabe wykonanie, i kompletnie nie trafiony text... zresztą sami Żabole przyznali że text jest niezbyt trafny ale ważne że nas to ruszyło, no sorry...

Komentarz

Ok a z polskich to...

bart simpson
                bez kibicow bez honoru bez boiska...
                caly Poznań chórem
                ''Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić.
                Jest o wiele gorsza od przegranej,
                ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką,
                a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga.''

Komentarz

Zamieszczone przez Grzywa
                  Zamieszczone przez Adiq
                  Z tym się zgodzić nie moge słabe wykonanie, i kompletnie nie trafiony text... zresztą sami Żabole przyznali że text jest niezbyt trafny ale ważne że nas to ruszyło, no sorry...
                  A ja się z tobą zgodzić nie mogę, bo nigdy nie byłeś obiektywny jeśli chodzi o Wisłę. :P

Ja np. uważam parodię naszej flagi wymienioną przez Kija za udaną. :>
                  Nieznani Sprawcy

Komentarz

ale niezłą parodia Wierności , jest vlepka craxy 'ODWAGA'.
                    LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

Mi sie wydaje ze sparodiowanie prze Górnik Wisły było zrobione na siłe i wiekszosc nie wiedziala o co chodzi.
                      Na mnie najwieksze wrazenie zrobiła flaga Ludzie Humoru,jak to wywiesili ,to myslalem ze nam skroili flage 8-
                      WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                      RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Herman
                        ale niezłą parodia Wierności , jest vlepka craxy 'ODWAGA'.
                        jest to projekt który z tego co wiem nie będzie zrealizowany, rzeczywiście jest dobra tylko że strasznie demagogiczna...

Adiq bo parodia Widzewa naprawdę była fajna :P Górnika też by była fajna gdyby miała sens a tu tak naprawdę nie wiadomo o czym jest ten transparent, do kogo, w jakim celu ważne żeby się rymowała było podobne do flagi i nam wbiło szpile... nie tędy droga ale oczywiście możesz się zemną nie zgadzać a obiektywny się staram być ale jest to trudne względem własnego klubu :> Zresztą nie czuje z tego powodu dyskomfortu skoro taki pan mod kibice.pl w sprawach swojego zespołu może być nie do końca obiektywny to ja też mogę a co :cheesy:

Komentarz

Zresztą nie czuje z tego powodu dyskomfortu skoro taki pan mod kibice.pl w sprawach swojego zespołu może być nie do końca obiektywny to ja też mogę a co :cheesy:
                          A zacytuje samego siebie jeszcze tego nigdy nie robiłem :cheesy:

Chciałem zaznaczyć że nie chodziło mi o Kija który akurat się wpisał kiedy ja pisałem posta

Komentarz

Zresztą nie czuje z tego powodu dyskomfortu skoro taki pan mod kibice.pl w sprawach swojego zespołu może być nie do końca obiektywny to ja też mogę a co :cheesy:

Chciałem zaznaczyć że nie chodzi mi o Kija który akurat się wpisał kiedy ja pisałem posta
                            To moze o RWD :>
                            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa

Chciałem zaznaczyć że nie chodzi mi o Kija który akurat się wpisał kiedy ja pisałem posta
                              To moze o RWD :>
                              Nieeee o Apcio :P Hehe

Komentarz

Pracuję...
                              X