Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

powrot Hadaja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• powrot Hadaja

ciekaw jestem jak bardzo osamotniony jestem jesli chodzi o opinie na jego temat....
    2
    tak,to dzieki nie mu jest tak zajebista atmosfera na meczach Legii:)
    100,00%
    2
    nie,nie chce juz slyszec jego piskliwego glosu,poza tym przeszkadza gdy caly stadion spiewa,stadion to nie festyn!
    0,00%
    0

...
    Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

wybralem "tak" ale tylko z tego powodu ze ten dzisiejszy spiker byl do du** !
      Hadaj przynajmniej dawal znac Zylecie i Krytej kiedy wychodza pilkarze... a dzisiaj? chyba 75% stadionu bylo zaskoczone!
      poza tym jednak gadanie Hadaja podgrzewa ktorche atmosfere! mozna powiedziec ze to taki dobry "rozruch" dla kibicow!

Komentarz

prosze o poprawienie ankiety bo sie cos spiepszylo,a nie potrafie naprawic....

Komentarz

No oczywiscie,ze tak!!On zyje Legia,ma ja w sercu,nie jest jakims zwyklym spikerem,który,jak to Rózyk dzisiaj mówil"odpierdala panszczyzne" :cz: ,ale jest oddanym Legii kibicem i nawet jak czasem mu cos nie wyjdzie,to trzba przymrózyc na to oko,bo ogólnie to wychodzi mu i odpowiednio podgrzewa atmosfere na trybunach...
          WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Ja jestem na Tak bo pomimo tego, że wiele osób jego głos drżni to uważam że umie pogrzać atmosferę i wydobyć z kibiców to co najlepsze. Ten co jest teraz to jakiś anemik pierdolony, który jest marionetką jebanego zarządu. Zresztą dziś było widać jak to się odbiło na dopingu - miom zdaniem najgorszy doping w tej rundzie, krew mnie zalewała jak widziałem te tłumy pikników na Zylecie, którzy tylko lampili te japy na boisko a nic nie spiewali :fu: :fu: :fu: ............
            Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Niech wraca, mi go dzisiaj brakowalo. Inna sprawa, ze czasami moglby wrzucic troche na luz. Jest oddany Legii i o to w tym wszystkim chodzi.
              ...

Komentarz

Zamieszczone przez c_zary
                Niech wraca, mi go dzisiaj brakowalo. Inna sprawa, ze czasami moglby wrzucic troche na luz. Jest oddany Legii i o to w tym wszystkim chodzi.
                dokladnie, tylko ze on czasami przesadza i to strasznie zwlaszcza jak sie wcina w doping.

Komentarz

Ja bym oczywiście chciał powrotu Hadaja, ten nowy jest ***** jak żywcem wzięty z jakiegoś serwisu informacyjnego gada tak szybko że nie mozna go zrozumieć, próbuje się wczuć i rozumiem że zależy mu na tym aby być taki jak Hadaj ale to jest poprostu niemozliwe.

Ale szacunek dla niego ze sie stara
                  Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

Komentarz

Mimo wszystko uważam , ze Hadaj powinien wrócić , jakoś już się wkomponował ten jego głosik do tych wszystkich "Kto dziś wygra..." poza tym , na większości stadionów w Polsce jest ktoś , kto przez mikrofon rozkręca doping lub zagrzewa kibiców . U Nas zawsze był i mam nadzieję ze będzie to Wojtek Hadaj !!!

Komentarz

Oczywiście jestem za tym żeby Wojtek Hadaj wrócił.Bardzo go brakowało na meczu z Ruchem,nikt się nie pytał "Kto wygra mecz?",nikt nie gadał cały czas przed meczem :P On potrafi poprawić atmosferę,a przede wszystkim żyje Legią. Ten nowy spiker się starał,ale on po prostu się nie nadaje.
                      Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

bez wojtka wlasnie doping jest do dupy i moim zdaniem on powienien jak najszybciej wrocic a trylnik niech wy*****a, za niego niech przyjdzie zbigniew jakubas i powinno byc spoko!!!....kto wygra mecz!!!!))))))
                        Policja jest po to by nas bronić....tylko kto obroni nas przed nimi!...A.C.A.B!

Komentarz

Na meczu z Ruchem nie bylo spikera tylko jakiś lamus!Kto to wogóle ku...a był,skad go wytrzasneli?! Wojtek wracaj jak najszybciej na Łazienkowską!!Wojtek Hadaj,Wojtek Hadaj!!
                          Bimber-przyczyną ślepoty!

Komentarz

Powinien wrócić, ale i wziąść pod uwage pare rzeczy, bo czasami chyba zapomina, że to mecz, a nie Bingo.

Komentarz

nio ja chce zeby wojtek wocil bo mu zalezy na legii i okazuje to co mecz nawet jesli nie jest na stadionie zawsze i wszedzie wojtek bedzie z legia!
                              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Pracuję...
                              X